Raidi MBK booster Ng

Discussion in 'Lugejate rollerid' started by -vanaisa-, Dets 15, 2014.

Thread Status:
Not open for further replies.
  1. kivi666

    kivi666 Member

    558
    0
    16
    Mis teed selle autoga kui sõita ei julge :lol: :lol: :lol:
     
  2. -vanaisa-

    -vanaisa- Active Member

    2,735
    0
    36
    sina ju ei julgend :D ma ei põe üldse :D aint kui menti peaks nägema siis ilmselgelt tuleb närv sisse :D
     
  3. Dimitri

    Dimitri Active Member

    1,226
    5
    38
    rait loll oled? mis auto sa 15? jääd vahele ja pole sul ennem auto pole mõtted üldse osta kui sa 18 ei ole ja load pole.
    parem sõida rolleriga edasi ja tee malakas korda ainukene hea pill mis sul on vanad on rondid(Nohate) :roll:
     
  4. -vanaisa-

    -vanaisa- Active Member

    2,735
    0
    36
    Re: Raidi MBK booster Ng - Tagaveolise vastu?

    mnjaa.... peab vaatama ja... Aga pakkumisi võib ikka teha
     
  5. kivi666

    kivi666 Member

    558
    0
    16
    Miks ma peaksin üldse kartma sõita? :lol: :lol: Tee load kõigepealt ja siis sõidad samamoodi :lol:
     
  6. NikolaiR

    NikolaiR New Member

    973
    1
    0
    reostad ainult foorumit oma teemadega, midagi asjalikku ilmselegelt tulemas ei ole. kahjuks. lootsin suveks näha ühte ilusat malakat, kuid jep, nagu näha jätad asjad sinnapaika :roll:
     
  7. -vanaisa-

    -vanaisa- Active Member

    2,735
    0
    36
    pole öelnud et malakas ei valmi ju. Kui keegi mingit perf vahetust (autot) ei paku siis malakas ei lähe kuskile mu käpa alt
     
  8. -vanaisa-

    -vanaisa- Active Member

    2,735
    0
    36
    vahepeal sai masin omale starteri ja pendiksi, muud vist pole teinud veel :D
     
  9. -vanaisa-

    -vanaisa- Active Member

    2,735
    0
    36
    Kuna sai vahepeal mõeldud, et keskenduks ainult malaka ehitusele ja suunaks kõik rahad sinna siis võite sellele hinnapakkumisi teha, suurt hinda ei küsi. Kui keegi ära ei soovi osta siis teeb valmis ilmselt. Võib pakkuda ka vahetust kõige vastu (oleneb asjast kas müün hiljem maha või jätan endale)
     
  10. BeAfro

    BeAfro Ürituste korraldaja Meeskonnaliige Ürituste korraldaja

    1,770
    12
    38
    haha juba jälle müüd. mis ärimees :lol:
     
  11. -vanaisa-

    -vanaisa- Active Member

    2,735
    0
    36
    Siis kui mul on malaka kõrval mingi ront mida ehitada siis on häda, et malakat ei tee, nüüd kui plaanin seda "ronti" maha müüa, et rahad malakale suunata siis on jälle häda :lol: tüüpiline rk
     
  12. BeAfro

    BeAfro Ürituste korraldaja Meeskonnaliige Ürituste korraldaja

    1,770
    12
    38
    tüüpiline "-vanaisa-" kas sul oli seda ronti malaka kõrvale vaja? ma arvan et mitte. ei oleks seda tüüpilist rkd ka siis kui sa oleks ainult malakat teinud. sa ei jää nende äride plussi.
     
  13. koonus

    koonus Member

    792
    0
    16
    Rolleritega ei ole mitte kuidagi moodi võimalik plussi jääda.
     
  14. -vanaisa-

    -vanaisa- Active Member

    2,735
    0
    36
    Tahad öelda, et kui mulle pakuti 50 euriga nrg'd siis ma oleks pidanud tolle venna pikalt saatma ja malakat ehitama selle raha eest? :lol: ja nüüd tulge vinguma et teema ot'd täis, sest te/sa üldse ei tulnud ju ise seda tootma :lol: naeruväärne
     
  15. BeAfro

    BeAfro Ürituste korraldaja Meeskonnaliige Ürituste korraldaja

    1,770
    12
    38
    Vahetasin 2002 aasta derbi sxi vastu ja müüsin sxi hiljem 1150€ maha. Jäin plussi. Tõin soomest aprilia ja müüsin eestis 450€ kallimalt maha. vot koonus 8)
    ostsid 50€ selle nrg ja nüüd on sul see boosteri ront ja paned sinna raha alla. mis sa arvad, et keegi tahab osta ka sellist sitta? tuleb osata äri teha.
     
  16. Kevinnn-

    Kevinnn- Member

    243
    0
    16
    On küll võimalik rolleritega plussi jääda,juhul kui sa ostad rollereid müügi eesmärgil.
    Kuid kui sa ehitad endale rollerit siis on tõesti väga raske plussi jääda:(
     
  17. -vanaisa-

    -vanaisa- Active Member

    2,735
    0
    36
    ära targuta
     
  18. -vanaisa-

    -vanaisa- Active Member

    2,735
    0
    36
    hea jõulukink... malakal väntvõllil ilmselt nuut läks vms lõplikult, käima lüüa enam ei saa :D
    Ostke see stock mootor ära. Süüde, sumps ja variokaas puudu, üsna palju tutikaid juppe masinal, annan hea hinnaga ära. Väntvõll ära vahetada ja timm
     
  19. -vanaisa-

    -vanaisa- Active Member

    2,735
    0
    36
    täna tuli lambist tahtmine ehitada masinat ja sai masin siis endale simmeri, käbi, käbi vastuse, vario ventika. Juhtmestik sai ka võimalikult ilusti sätitud et gondleid ei hakkaks segama. Nüüd siis mootori poolelt vaja veel klapilehtesid ja silindritihendeid siis peaks timm olema. Jahutussüsteemi kahjuks ei saa enne külge aretada kui pole esiamordi pulkasid saanud. Aga muidu sai proovitud kas masinal säde jms ka on ja kõik oli väga timm :p
    [​IMG]
     
  20. NikolaiR

    NikolaiR New Member

    973
    1
    0
    ou kle tundub nobe. klapilehed olekd müüa :D 5eur koos postiga.
     
Thread Status:
Not open for further replies.

Jaga seda lehte