Supra Yamaha Aerox' 01 Stunt

Discussion in 'Lugejate rollerid' started by Supra, Jun 25, 2013.

Thread Status:
Not open for further replies.
  1. Supra

    Supra Moderaator Meeskonnaliige Moderaator

    540
    0
    16
    Teen lõpuks teema oma uuest pillist. Otsisin masinat just tagal laskmise eesmärgil ja leidsin sobiva.
    Esimesel päeval andis juba tutikas Malossi variaatori rihm otsad, sest tarkpead olid variaatori kokku ladunud ilma puksita ja see sõi rihma ära. Sellepärast pidin ka stock variaatori uute Malossi 4.2g rullikutega asenduseks panema, sest sport variaatoril on paksem puks ja stocki oma ei sobinud. "Tutikas" jahutustaldrik oli ka mingi sõjaaegne ja see sai ka uus pandud. Homemade amordikõrgendus lendas kohe emexi hunnikusse ja sai ühe astmeline kõrgendus asemele pandud.

    Mootor:

    * Malossi RHQ väntvõll
    * Malossi Sport 70cc
    * Yasuni R
    * Malossi rihm (nüüd juba originaal)
    * Dellorto 17.5 karpa
    * Malossi multivar
    * Stock õhufilter
    * NGK küünal + piip


    Välimus:


    * Buzetti Küljejalg
    * Custom lõiked + iluvõred
    * Undertail
    * Amordikõrgendus
    * YSS Racing
    * TNT DH lenks
    * Carbon DH puks
    * LED Tagatuli punase klaasiga (sisseehitatud suunatuledega)
    * Brembo gripid
    * Osad detailid on üle tehtud carbon kilega.

    Hetkel vigadeks on korrastamata juhtmestik (esituli ei tööta ja mõned juhtmed läksid täna lühisesse)

    PILDID:


    [​IMG]
    [​IMG]
    [​IMG]
    [​IMG]
    [​IMG]

    Olen veel algaja tagal laskmises, aga esimese päeva kohta läks mul päris hästi.
     
  2. Garl Oss

    Garl Oss New Member

    896
    0
    0
    Mulle eriti meeldivad stunt masinad, edu igaljuhul 8) 8)
     
  3. kevinopa

    kevinopa New Member

    1,310
    0
    0
    ilgelt meeldib see masin,oleks endalegi tahtnud seda.. :|
     
  4. joss13

    joss13 New Member

    2,817
    0
    0
    See tagarattapill kah Rk's tagasi jälle! 8)
     
  5. TunedAtm

    TunedAtm Member

    391
    2
    18
    Kunagi tulen ja vaatan masina üle! :)
    Aga palju edu! :p
     
  6. Supra

    Supra Moderaator Meeskonnaliige Moderaator

    540
    0
    16
    Tänud kõigile! :p
     
  7. madis'

    madis' Member

    912
    0
    16
    mis kasu on barist kui seda kasutatakse ainult kohapeal seismiseks.. lasen enda stock roxiga ka suurema kraadi all kui sina sellega :D:D aga edu edu ! tahtsin ka osta aga sa ostsid eest ära :d
     
  8. Z0ne

    Z0ne Ürituste korraldaja Meeskonnaliige Super Moderaator Ürituste korraldaja

    6,380
    1
    38
    Tore näha tõesti et see masin tagasi RK's on :D
    Bari peal seistes bena välja ei tilgu v? Mul endal kohe kui barile panna hakkab nirisema.
     
  9. SunShine

    SunShine New Member

    2,303
    0
    0
    Njaa , väga käre pill , ainult need hõbedased triibud vms , need küll sinna ei sobi , see ikkagi berry rox.
     
  10. Supra

    Supra Moderaator Meeskonnaliige Moderaator

    540
    0
    16
    Küll ma seda bari ka kasutama hakkan, kui tagal laskmise käppa saan, anna aega..
    Kui paak on alla poole täis, siis ei nirise.
     
  11. Vilts.

    Vilts. Member

    238
    0
    16
    Ma arvan et bena siiski otse paagist ei nirise, nii et see kui palju sul paagis on ei tohiks mõjutada, aga soovin ka edu selle masinaga, palju neid bariga roxxe ikka leidub.
     
  12. skeleton02

    skeleton02 New Member

    995
    0
    0
    Kana, miks sa seisma ei jäänud, malaguti ning teose ja roxiga tiksusite kaie juures , ma tulin autust välja ning te panite ajama-.- , hiljem mööda sõites tiksusite pubi kõrval....
    Tagale läks. :D
     
  13. Supra

    Supra Moderaator Meeskonnaliige Moderaator

    540
    0
    16
    Sorrri Bob, ma ei näinud sind ju

    EDIT: Igatahes hetkel on nii, et kogu kodutee linna, harjutasin tagal laskmist ja vahepeal tuli juba päris pikalt välja, aga järsku hakkas puterdama ja järjest vähem sai gaasi anda, et välja ei sureks. Nüüd läheb korra käima vahepeal ja käib seni, kui gaasi annan. Masina vana omanik ütles, et pill lõi tema käest mitu korda süütemängu laiali, nüüd võtame magneeto maha ja uurime, mis seis seal on. Enne lõin nii kaua masinat käima, et suutsin põrutada jalalaba ära ja pmst enam ei saa kõndidagi. Masin on hetkel laiali ja mina oma haige jalaga istusin rolleri kõrval, korrastasin juhtmestikku, kuna eile öösel sõites nägin lihtsalt kuidas mingid lühises olevad juhtmed särtsusid. Sõber a.k.a Rehvkulub- vaatas karpa üle, düüs oli lahti ja umbes, sain ka temalt Malossi E5 koonuka.
    Loodan ikka täna öösel tagarattal koju tagasi sõita.
     
  14. skeleton02

    skeleton02 New Member

    995
    0
    0
    Hah... küünlaviga oli :D:D
    Aga pill on sigavinge ning tagale läheb nii faking kergelt. Oblaa.
     
  15. RehvKulub-

    RehvKulub- New Member

    473
    0
    0
    Edu! Läheb edasi nagu põrgukoer :lol:

    Igatahes aidake teda, ise ka aru ei saa miks küünla viga on asjal, nagu kompressioon oleks liiga hull ja säde ei teki enam silindris?
    Kui sädet niisama katsetada on seda korralikult!
     
  16. skeleton02

    skeleton02 New Member

    995
    0
    0
    Praegu töötab ja sõidab ju :D
     
  17. Supra

    Supra Moderaator Meeskonnaliige Moderaator

    540
    0
    16
    Ütleme nii, et 1 küünal = 30km, pidin koju mingi 2km veel lükkama, jälle küünal läks ja täna saadud Malossi E5 kadus ka ära, võtsin ühe somersby kaasa ja läksin rattaga otsima seda koonukat, aga edutult. Kui oleks kodust selle kasti kaasa võtnud, siis oleks ilusti linna rattaga tiksunud :lol: Ei jah, väga vihale ajab juba see ebaõnn.
     
  18. GoFast.

    GoFast. New Member

    1,857
    0
    0
    Vaata ega süüteplaat lahti ei ole,endal oli sama viga.
     
  19. minim2gnus

    minim2gnus Active Member

    4,026
    3
    38
    Äge stuntpill :) Alati meeldinud sellised ;) Edu!
     
  20. RehvKulub-

    RehvKulub- New Member

    473
    0
    0
    Süüteplaat oli kinni, magneeto oli korralikult kiiliga kinni, säde on bena on peaks nagu 2 taktiline liikuma.
     
Thread Status:
Not open for further replies.

Jaga seda lehte