Supra Yamaha Aerox' 01 Stunt

Discussion in 'Lugejate rollerid' started by Supra, Jun 25, 2013.

Thread Status:
Not open for further replies.
  1. Supra

    Supra Moderaator Meeskonnaliige Moderaator

    540
    0
    16
    Vaatasime, et piibujuhe oli liiga pingul ja koguaeg liikus paigast, no panime uue piibujuhtme. Pill sõitis toimis kuni teeotsani ja siis hakkas sama kamm pihta. Hetkel ta käima läheb, aga sureb pmst kohe välja, kui gaasi anda ja õhupuhastit pole mul ka peal, ehk lihtsalt saab liiga palju õhku nüüd..Kuigi väga ei taha uskuda, sest kui ma pilli sain, siis õhupuhasti oli lihtsalt pagassis ja pidin ise selle külge panema, aga proovisõidu tegin ka ilma õhupuhastita ja pill käis küll edasi.
     
  2. SunShine

    SunShine New Member

    2,303
    0
    0
    noo , aga võis proovisõidul karpa sitta täis tõmmata , puhasta karpa parem ära ! ;)
     
  3. Supra

    Supra Moderaator Meeskonnaliige Moderaator

    540
    0
    16
    Junn töötab, tõmbab nokka jms. Pean tegelema külje tasakaaluga rohkem, muidu hakkavad vaikselt need oskused tulema. :p
     
  4. SunShine

    SunShine New Member

    2,303
    0
    0
    mis viga oli siis ? :O
     
  5. Supra

    Supra Moderaator Meeskonnaliige Moderaator

    540
    0
    16
    Tutikas küünal läks peale ja pill kohe tuksus jälle. Nüüd pole läbi lasknud veel küünalt, päris kõvasti sai tagal lastud sellega täna. Sai targematega ka täna arutatud, et iriidumist küünalt vms. läheb vaja, sest seda 70cc survet ei kannata need tavalised küünlad.
     
  6. SunShine

    SunShine New Member

    2,303
    0
    0
    Täiesti õigus , neil suurem kompresioon .
     
  7. Supra

    Supra Moderaator Meeskonnaliige Moderaator

    540
    0
    16
    Vahepeal sai äritud omale uus esituli. Üks alumine pirn on puudu, aga muidu on asi pmst tutikas. Valgust näitab väga normilt ja keskel on nunnud sinised tulukesed. Kuna eelmised suunatuled olid stock tule sisse aretatud, siis sai need asendatud led ribadega ja põsegondli õhuvõtu avadesse pandud. Juhtmestik on ikka suht porr, aga see on ka ainuke häda masina juures.
    Tagal sõitmist olen harjutanud siiani iga päev, vähemalt paar tundi päevas. Iga päevaga tunnen, kuidas muutun järjest kindlamaks ja aina pikemalt olen hakanud laskma tagal. Halb on see, et eriti pole kuskil siin Põltsamaal harjutada ja kui on mõni hea teelõik või parkla, siis jooksevad mingid farmerid põõsastest välja ja üritavad ära ajada mind. Täna proovis ka üks lõngus mind kätte saada.. :lol:
    [​IMG]
    [​IMG]
     
  8. henryx698

    henryx698 Active Member

    1,468
    1
    38
    Kena pill , aga võiks olla esiporikas ja need kuldsed triibud ei sobi sinna kohe üldse :roll:
    Edu ja jaksu ! 8)
     
  9. kevinopa

    kevinopa New Member

    1,310
    0
    0
    whyy,kõige rõvedam esituli üldse see rikub selle rolleri esiotsa totaalselt ära ju :oops:
     
  10. Marko.

    Marko. Active Member

    1,797
    0
    36
    haha ja selle alumise pirni panin prügiämmergusse :lol: aga ei muidu sobib :D
     
  11. Supra

    Supra Moderaator Meeskonnaliige Moderaator

    540
    0
    16
    Olen sinuga täitsa nõus, varsti ostan esiporika ja kuldsed triibud mõtlen ka eemaldada. Aga tänud, edu läheb vaja!
    Vähemalt on mul töötav esituli, stock tuli ei toiminud üldse, aga minu meelest see esituli on suht norm. Maitse asi.
    Aga sul see pirni pesa koos juhtmetega on veel alles?
     
  12. Marko.

    Marko. Active Member

    1,797
    0
    36
    Aga sul see pirni pesa koos juhtmetega on veel alles?[/quote]
    viisin killijuurde peaks tematoas kapipeal olema kui ta pole seda pistikut ja juhet nahka viskand :p
     
  13. Marten12

    Marten12 Active Member

    3,211
    4
    38
    lasi tagal peeneks

    [​IMG]
     
Thread Status:
Not open for further replies.

Jaga seda lehte