Õpetajate parimad ütlused!

Discussion in 'Kool / Töö' started by fcuk, Märts 20, 2009.

  1. JussPB

    JussPB Active Member

    1,384
    19
    38
    Mata tund, klassivend selline, kes eriti ei viitsi üritada, ja no selline "äge mees":D
    Mata õpetaja lapsik suht ja ütleb alati kõik v2lja mis arvab..(naine)
    siis ütles klasiees, et no muidugi sa nii loll sa ei mõtle selle peaga:D
    Klassivend siis kohmetus ütles, mis mõttes millega siis, ega ma millegi muuga ka ei mõtle vms:D
    siis õps ütles, ükski pea ei võta??:D Siis oled küll eri mõttetu mees..
    Peade all oli mõeldud siis inimpead ja nokupead, kes aru ei saanud:D
    1 kord ütlesin siis kõva häälega, miks te õpetaja taha panite..:D
    Jälle nalja kui palju.. Topis mingile arvule mingi krdi huinjaa taha, ma ei saanud aru:D
    Mata tunnid elunaljakad.. Range õps, rsked tööd.. ja tunnis teeme psmt nalja aint.. suht sitt..
     
  2. tem11

    tem11 New Member

    919
    0
    0
    meil ajalooõps kogu aeg küsib kõigi käest kes midagi halvasti teevad, et KUST KOOLIST SINA TULED?
    ja siis kõik hirnuvad täiega, sest ta ütleb seda tunni jooksul vahepeal 10 korda:D ja siis paneme omavhel ka vahepeal naljapärast, et kust oolist sina tuled?:D:D

    põhikoolis oli meil elu naljakas õpetaja, iga tund lasi kildu haigelt ja värki:p ja siis üks tund kui käis meil 1 elupüss õpa rääkimas teisest koolist siis utles ta mu endisele klassivennale:NOH REBANE, LÄKS KÕVAKS WÄ?:D:D:D:D(peale seda, kui too õpa ära läks:D
     
  3. vorrimen

    vorrimen New Member

    302
    0
    0
    klassivend:aino viskas sussid püsti,väino viskas sussisd püsti
    õpa:ma vaatan et ma viskan kellegil sussid püsti
    klassivend:aga siis te olete mõrvar
     
  4. JussPB

    JussPB Active Member

    1,384
    19
    38
    Mina: ärge meist nii halvasti ka mõelge
    Ajaloo Õp.: Kui sina klassis oled siis muud moodi ei saa.

    Kirj. Õp.: Juss kui sa kohe seda kiikumist ära ei lõpeta, tulen istun sulle sülle ja hüppan paar korda.
    Mina: Mmmm, see teile meeldiks.

    Kirj. Õps: Pane kott rippuma.
    Klassivend: Mulle ei meeldi kui asjad ripuvad.
    ( oli hetkeline vaikus ja terve klass kaasa arvatud õpetaja hakkasid täiega naerma)
     
  5. tem11

    tem11 New Member

    919
    0
    0
    ajaloo õpa mõnitas mind ja pinginaabrit tunnialguses: "Suitsutegemise vahpeale võiks gümnaasiumi tööraamatut ka täita" ja siis läks klassivennajuurde, kellel oli gtr kodus ja ütles talle" Mis sa tulid siia kooli ainult suitsu tegema w??":D see oli mingi poole minuti jooksul kõik:D:D

    ja ükspäev kakkusid mind 3 õpat klassist välja mokatubaka pärast, sest koristaja mutt nägi, kui ma prükkarisse viskasin ja siis nad arvasid, et see on narkootikum:D:D ja ajalooõps ütles: "Anna mulle ka, ma tahan ka proovida":D:D
    ja siis ajasid elusitta kokku:D:D
     
  6. kum5

    kum5 New Member

    42
    0
    0
    me tõmbelsime venku klassis ringi ja siis venku õps tahtis õelda et "ära lollita muidu panen sind nurka", kuid tema ütles "ära lollita muidu panen sind nurgas" :lol:
     
  7. sillllu

    sillllu New Member

    998
    0
    0
    Mootorielektroonika õpetaja rääkis anektoodi meile.

    Juku isa astub uksest sisse ja vaatab juku täiega trukib vanaema.
    Küsib siis "Juku miks sa vanaema paned?"
    Juku vastu " Sina paned minu ema, mina panen sinu ema "
     
  8. try all

    try all New Member

    821
    0
    0
    Mölisesin venna õpsiga, ja siis tüüp lärmas täiega ,et issand andke mulle kõrvatropid, see mees ahistab mind :D:D
     
  9. alfalk4

    alfalk4 New Member

    327
    0
    0
    Meil mataõpsile alati kui keegi näkku vaatab tunniajal siis küsib
    Mis vahid,võlgu olen vä?
     
  10. t4rio

    t4rio New Member

    223
    0
    0
    Vahet pole siis, kui pihku situd ja mõlemast otsast nuusutad :D
     
  11. Respect-

    Respect- New Member

    5
    0
    0
    krt, naerda sai kui neel läbi lugesin, aga noh mulle ütles mata õps tuimalt et puhasta tahvel ära neeger :D
     
  12. Stay_Here

    Stay_Here New Member

    933
    0
    0
    Tõõöpetuse õpetaja ütleb koguaeg nt 8.klassile:TEE 8 KLASSI TASEMEL MITTE 8 AASTASE TASEMEL !
    :lol:
     
  13. FreeZeR

    FreeZeR Active Member

    1,136
    0
    36
    matas oli mingeid ülesandeid teha kunagi, sain need ruttu valmis. Cämpisin rahulikult pastakas käes, käed laua all. Õps tõuseb püsti kohalt, kõnnib mu juurde, siis vaatab laua alla ja ütles: "mis teed siin, taod pastal pihku laua all v?" siis terve klass naeris. Õps ise 70aastane känd :D:D selle õpsiga igast teemat olnd, alati jääb mu sõitmine külavahel ka talle ette :D:D
     
  14. klotser14

    klotser14 New Member

    289
    0
    0
    vana matemaatika õpetaja ültes koguaeg et loll on olla loll, ja siis vene k. oma et jaja präegu naudid siin ennast eks suvel kohtume. iga tund põhimõtselt ütleb :lol:
     
  15. tilu21

    tilu21 New Member

    176
    0
    0
    Ütleb õpilasele midagi kuna ta segas tundi ja siis lõppu küsib ,tahad veel´?

    Õpilane: Putsi ma ei saa aru
    Õpetaja: Tead mis see puts tähendab?
    Õpilane: Ei
    Õpetaja suurelt tahvlile: Põlva Uus Tuletõrje Selts ja on ka mingise lause Tü** kohta tehtud aga ei mäleta.

    Ja on saanud igasuguseid nalju ainult ühe õpetajaga.
     
  16. -Matu1-

    -Matu1- New Member

    26
    0
    0
    ma ei usu ... Nii hull ka pole see värk :D Kus koolis sa siis käid ?
     
  17. scooter15

    scooter15 New Member

    114
    0
    0
    lisan kah siis ühe

    käib tööõpetus ja!
    sõpradega lollitama ja õps röögib!!!
    "Mehikesed j2tame töö pooleli ja tuleme kohe siia"
    ei viitsi!
    "jätame töö pooleli ja tuleme siia"
    ei koti!
    "TÖÖ POOLELI JA SIIA"

    ei tea kas pakkus nalja aga nh!
     
  18. snr

    snr New Member

    925
    0
    0
    klassivend ütles mulle: türa mine munni.
    joonstus õpa sellepeale: näita mulle ka kuidas türa munni läheb
    muidu, joonestus õpa mega tsill vennike, koguaeg teeb tunnis vigaseid nalju jne :D:D

    kooli tuli uus õpa muidu, mulle tunde ei anna, aga 9ndikud rääkisid.
    tund algas, õpa tuli klassi, kõik istusid, õpa ütleb: nahhuj te istute, tund on alanud.
    koolis oli tuletõrje õppus, kool on suitsu täis ja kui kõik kooli tagasi sisse aeti, ütles to sama õpa kasutaja gaabele : tra sa tegid tobi siin. tol hetkel oli naljaks.
    see ka, 9ndikud küsisid tolle käest, et palju rinnalt surud (to õpa on mees) õpa: noo, 50kg tuleb ära vist:D:D
     
  19. aprill27

    aprill27 New Member

    1,254
    0
    0
    Saue gümnaasium,
    Kahjuks suri see venekeele õpetaja vähikätte kuid tema ütlused olid ikka väga otsekohesed.
    Mõlemad laused on tema suust tulnud.

    Siis on ta veel öelnud nt ,et Ega see minu süü pole ,et su aju samaväärakas on nagu su välimus jms solvavaid väljendeid ütles ta pidevalt õpilastele.

    Kui 8 või 9 (ei mäleta) sai veel käidud siis mäletan ,et klassiõde hakkas veel nutma tema lause peale.Sellest tuli ka mingi koolisisene skandaal vms :lol:
     
  20. vurripoiss

    vurripoiss New Member

    95
    0
    0
    selle sama "9 klassi õpetaja" on jah minu ajaloo õpetaja ja see on ikka suht pull vend:D
    lärmasime sis tunnis ja siis tuleb suht lambise koha pealt:"OLGE VAIT NAHHUI":D:D
    siis vahepeal kui keegi ei kuula siis viskab tahvli markeriga ja meie muidugi mõista viskame tagasi, vahel ka oma pastakatega :lol:
    siis see kaa vee et klassivennal oli kapuuts mingi kolmandat tundi järjest peas ja sis sa küsis ta käest:"ou kevva, sa oled mingi geto vä?" see peale kevin et:"olen jah!"
    sis see õpa see peale:"antslas kus sa oled geto oma maja ees w?" ja terve klass lol-is:D ja sellest ajast peale on tema jaoks kevin "geto kevva":D
     

Jaga seda lehte