12V - 5V USB 2in1 sigaretisüütaja-laadija rollule

Discussion in 'Müük' started by fxz, Mai 9, 2014.

  1. fxz

    fxz New Member

    75
    0
    0
    Tegu pritsmekindla 12V sigaretisüütaja ja 5V USB laadijaga rollerile. 2 ühes.
    Tellisin ekslikult 2 tk, seepärast ka üks müügis. Paigaldasin ka enda rollule ja täitsa töötab ;)
    Lihtne paigaldada ja kaasas ka 2-poolne teip, mille abil saab seda igale poole panna.
    Pildid SIIN
     
  2. 1aprilia1

    1aprilia1 Ürituste korraldaja Ürituste korraldaja

    849
    150
    43
  3. fxz

    fxz New Member

    75
    0
    0
    Hind 10€ ja pakk on Eestis kohal! Ise olen enda oma juba kasutanud pikematel sõitudel mobla laadimiseks, sest mobla mängib pidevalt raadiot ja seega vaja laadida ;) Ütlen, et täitsa tõhus vidin! Paigaldada oli kah lihtne!
     
  4. fxz

    fxz New Member

    75
    0
    0
    Pole siis kellelgi vaja? Matkal vaja ju mobiili/tahvlit/läpakat laadida? Igati kasulik abimees ;)
     
  5. fxz

    fxz New Member

    75
    0
    0
    Kuna huvilisi on juba mõni tekkinud, siis hetkel tellisin juurde 3 tk, mis peaksid kohale jõudma u. kuu aja pärast, seega, kel soovi, siis andke endast märku!

    Hetkel broneeritud juba 2 tk! Seega- kiirustage seltsimehed, kiirustage! Järele on jäänud üks! Kohale peaksid jõudma loodetavasti paari nädala jooksul! Muidugi, kui on rohkem tahtjaid, siis tellime juurde!

    Rollu4ever
    rvdtmp
     
  6. fxz

    fxz New Member

    75
    0
    0
    Kaks tükki teelegi täna pandud ja üks veel saadaval, seega, kes ees, see mees ;) Saatmisega koos 12,95€
     
  7. Rollu4ever

    Rollu4ever Member

    202
    0
    16
    Ostsin ka ühe. Väga vinge vidin, kindlasti hakkan seda tihti kasutama. Paigaldada oli ka ülilihtne. Müüja tundub sõbralik ja tegutseb väga kiiresti. Soovitan! 8)
     
  8. fxz

    fxz New Member

    75
    0
    0
    Siiani veel üks saadaval, on kellelgi huvi!?
     
  9. fxz

    fxz New Member

    75
    0
    0
    Peagi on hooaeg käes ja tuleb mõelda juba ettevalmistustele, avastasin, et üks selline asi mul veel riiulis olemas, ühe olen pagaldanud oma rollule ja ühe võistlusautosse ning tänaseni on mõlemad end heast küljest näidanud vajalike abi-jubinatena ;) Soovitan soojalt!
     
  10. fxz

    fxz New Member

    75
    0
    0
    Nii see on, mees teab, mida räägib 8)
     
  11. fxz

    fxz New Member

    75
    0
    0
    Veel on kapis üks riiulil seismas, hooaeg on kohe algamas ;)
    Kuna vahepeal vahetasin oma domeeni teenusepakkujat, siis oli ka link esimeses postituses aegunud, nüüd uuesti pildid üleval ;)
    SIIN
     
  12. JogR

    JogR Member

    143
    0
    16
    Kirjutage mulle palun.
     
  13. janlin

    janlin New Member

    18
    0
    1
    oleks ka ühte vaja :)*???
     
  14. fxz

    fxz New Member

    75
    0
    0
    Palju on praegu tahtjaid? Teeksin tellimuse ära!
     
  15. fxz

    fxz New Member

    75
    0
    0
    NAgu näha, siis tahtjaid on, aga keegi ei ole nõus ostma :D Üks vedeleb senini riiulil ;)
     

Jaga seda lehte