426f aprilia rs50

Discussion in 'Lugejate mootorrattad' started by 426f, Mai 5, 2014.

  1. 426f

    426f Member

    514
    6
    18
    2013 sügiseks jõudsin ninjaga ilma juhilubadeta sõites patrullile vahele jääda
    [​IMG]
    oli vaja teist masinat millega sõita saab,natuke hiljem oli ninja läinud ja võrr asemel
    [​IMG]
    nüüd olen jõudnud väheke võrri välimust lakkuda ja sõita
    [​IMG]
    [​IMG]
    [​IMG]
     
  2. -MoToMaN-

    -MoToMaN- Active Member

    1,995
    1
    38
    VALE ALAFOORUM!
     
  3. 426f

    426f Member

    514
    6
    18
    vaata mu võrril on roheline registreerimis number ja seega ei ole mootorratas.ma otsisin siin mopeedi teemat,seda pole olemas.on ainult rolleri ja mootorratta omad ja mootorratas ei ole kunagi rohelise reg numbriga kahjuks
     
  4. w000t

    w000t Member

    518
    1
    18
  5. -vanaisa-

    -vanaisa- Active Member

    2,735
    0
    36
  6. koonus

    koonus Member

    792
    0
    16
    Mingeid plaane ka on?
    Edu.
     
  7. 426f

    426f Member

    514
    6
    18
    sel masinal pole rohkem midagi tuunida,jääb üle ainult hooldus manuaalis ette nähtud läbisõidu juures uued jupid külge laduda
     
  8. 426f

    426f Member

    514
    6
    18
  9. Mardupapu

    Mardupapu Member

    327
    0
    16
    Kui julged öelda siis palju trahvi said? :eek:
     
  10. 426f

    426f Member

    514
    6
    18
    200eur oli trahv
     
  11. 426f

    426f Member

    514
    6
    18
    täna käisin sõitmas,paidest tallinna ja tagasi tulles rapla,järvakandi,lelle,käru ja türi,6 tundi kulus
     
  12. 426f

    426f Member

    514
    6
    18
    Natuke enne 22:00 tulin paide maksimarketi uksest välja et minna võrri juurde mille parkisin ukse kõrvale poe seina äärde.parklasse saabus mendi skoda mille juhiuksest välja roninud ment hakkas eemalt kisama,et poe uksest ei tahtnud sisse sõita või,et miks ukse ette pargid tsikli kui parkla tühi on.ma seletasin et tsiklid pargivad koguaeg jalgrataste kõrvale siia,ment kisas et kuhu siia,et kas liiklus eeskirja ei tunne w,näitas mulle käega mitut märki mis keelasid parkimist,ma seletasin et mul pole juhilubasi,ment vastas MIDA,ma seletasin et olen nii vana et mul ei pea lubasi olema.ment oli näost punane nagu vihast lõhkemas.eemalt üks tüüp ütles mendile,et eestis võib tsiklit parkida poe ukse juurde.ment ütles et siis võib kui auto parkla täis,ma siis ütlesin et mopeedile pole lubasi vaja,ment vastas -ah mida- ja käis reg nr vahtimas ja läks eemale ja ütles -vedas sul-
     
  13. BeAfro

    BeAfro Ürituste korraldaja Meeskonnaliige Ürituste korraldaja

    1,770
    12
    38
    heaheahea, ajas muigama küll :lol: :lol:
     
  14. -vanaisa-

    -vanaisa- Active Member

    2,735
    0
    36
    :lol: :lol: korralik :D
     
  15. Aquila VI

    Aquila VI Member

    67
    0
    6
    Imelikum on mu meelest ratta parkimine keset auto parkimiskohta. Ma ei saa aru miks osad mendid peavad sellised m*nnid olema, iga pisiasja peale tullevad norima ja isegi siis kui midagi viga pole :roll: .
     
  16. -MoToMaN-

    -MoToMaN- Active Member

    1,995
    1
    38
    Saa ka neist aru. Nende töö on raske, kuna Maa on täis igasuguseid lolle ja vargaid. Mõtle palju närve neil läheb nähes kõikke halvemat.
     
  17. BeAfro

    BeAfro Ürituste korraldaja Meeskonnaliige Ürituste korraldaja

    1,770
    12
    38
    Aga miks nad peavad siis seda tööd tegema kui ei meeldi?
     
  18. -MoToMaN-

    -MoToMaN- Active Member

    1,995
    1
    38
    Kõik tahavad ju elada soojas kodus ja süüa toitu. Seepärast nad teevadki seda. Samas nad võivad soovida vähendada ebaõigsust ja ebaseaduslikust.
     
  19. Aquila VI

    Aquila VI Member

    67
    0
    6
    Kui oma töö juures rahu ei suuda säilitada ning iga pisi-asja peale närvi läheb siis äkki on ta omale vale töökoha valinud.

    Pigem olen kuulnud sellist varianti, et neid on lapsena kiusatud ning nüüd mendina teevad lapsepõlve tasa (kõiki n*ssides). Muidugi see on niisama külajutt ja olen kohanud väga asjalike politseinike.

    Aga see selleks, pigem pidasin silmas ebaviisakust. Kas normaalse inimese moodi ei saa siis suhelda ja on vaja inimesele kohe ''kõrri hüpata''? Minu arust peab seadusesilm ikka viisakalt ennast tutvustama ja tegelema probleemidega rahulikult.
     
  20. -MoToMaN-

    -MoToMaN- Active Member

    1,995
    1
    38
    Eesti politsei pidi ikka väga hea olema. Ameerikas pidid hullemad olema. Samas kui Eestis poleks karme politseinikke, siis kuidas sina, kui kannatanu, saaksid mingit abi? Lihtne vastus, mitte kuidagi ei saaks. Kas Eestis on politseinikud nii vägivaldsed siis, et elavad enda noorpõlve piinad teiste peale välja? Mina pole küll eriti kuulnud, et seadusesilm oleks niisama kedagi peksma hakkanud.
     

Jaga seda lehte