5 juuli

Discussion in 'Tallinna kokkutulekud' started by shout-out, Juuli 2, 2013.

Thread Status:
Not open for further replies.
  1. shout-out

    shout-out Member

    497
    0
    16
    Et kui ilmake lubab siis võib ka see reede teha kokkutuleku, ja sõidu. et koguneks ülemiste parkla kell 20:00-20:30 ja marsuudi avaldan kohapeal
     
  2. Nikita_1

    Nikita_1 New Member

    257
    0
    0
    minu meelest ,et v6iks juba uhe teemat teha ,kus oleks kirjutatud,et iga reede hea ilmaga kogume ulemistel!
    Aga kull tulen paari kuttiga!
     
  3. shout-out

    shout-out Member

    497
    0
    16
    ausalt öeldes olen seda ise ka mõelnd et ZONE ! tee sticki teema :D
     
  4. -MoToMaN-

    -MoToMaN- Active Member

    1,995
    1
    38
    Tra nagu tõesti.Tehku üks teema,kus on kõik reedesed kokkutulekud.Kui eriti üle 50km/h kolonn ei sõida,siis veeren kohale
     
  5. shout-out

    shout-out Member

    497
    0
    16
    no ma usun et säilitab50kmh :p
     
  6. aruksaar

    aruksaar Member

    699
    0
    16
    aga iga reede kui oleks siis paarkorda on äge ja siis on mõttetu äkki pigem võiks olla iga nädala tagant :)
     
  7. shout-out

    shout-out Member

    497
    0
    16
    nu keegi ei käsi sul kohale ronida ;)
     
  8. shout-out

    shout-out Member

    497
    0
    16
    nii see reede teeks midagi teistsugust, et plaanis on teha grupi voistlused mitu gruppi jne tekib oleneb koik palju inimesi kohale tuleb. mottes on midagi sellist, et prindin paberitele välja kohtade esemete voi nii kirjeldused ja vihjed, gruppidel tuleb need ära arvata ja üles leida, siis soita kohale ja rolleritest teha pilti kas siis seal kohal ees voi nii, ja pildile peab jääma iga grupis oleva isiku roller soiduvahend jääma. ja eks vaatan motleb mingi auhinna ka välja, ülesandeid tuleb 10 ja need avalikustan kokkutulekul, eks täiustan seda siin täpsemalt mis saama hakkab jne, kui olen koik täiesti välja moelnud jne
     
  9. Z0ne

    Z0ne Ürituste korraldaja Meeskonnaliige Super Moderaator Ürituste korraldaja

    6,380
    1
    38
    Ei ütleks et mõttetu, just mõnus sõita, juttu rääkida ja masinaid uurida. 8)




    Sa tahad öelda et sa lased karja rollereid linnavahele ringi kihutama, otsima asukohti? :D
    Mulle meeldib. :lol:
     
  10. shout-out

    shout-out Member

    497
    0
    16
    jap mulle meeldib hoiab reede ohu uus tegevuses kui joomine ;) ja norm inmesed alati kohal. ;) jap laseks karja rollereid linnapeale lahti, aega on kohtade üles leidmiseks arvan, kella 11ni, kahju et ise osa ei saa votta :D aga kruiisin mingi kambaga niisama ringi eks näis, täpsustan veel
     
  11. Typhoon

    Typhoon Moderaator Meeskonnaliige Moderaator Ürituste korraldaja

    2,208
    0
    36
    kohal vist .
     
  12. shout-out

    shout-out Member

    497
    0
    16
    Igaljuhul õhtune kava ja kohad viited on valmis täna prindin tööl välja, kokkutulekul teeme meeskonnad valmis ja siis igale meeskonnale annan ühe lehe. :)
     
  13. shout-out

    shout-out Member

    497
    0
    16
    krdima suur pilv on et voib tulla hoovihma, aga me juba koguneme armo garaazi juures, et oleme khal
     
  14. -MoToMaN-

    -MoToMaN- Active Member

    1,995
    1
    38
    Suht norm oli tegelt
     
  15. Typhoon

    Typhoon Moderaator Meeskonnaliige Moderaator Ürituste korraldaja

    2,208
    0
    36
    Mente oli piisavalt ..
     
  16. Z0ne

    Z0ne Ürituste korraldaja Meeskonnaliige Super Moderaator Ürituste korraldaja

    6,380
    1
    38
    Mõnus oli, aga andis linnavahel sõita punktist punkti :D Enamus ajast eksisin ma ära ja sõitsin linnavahel sihitult ringi :D
    Shout-out peaks millalgi video ka üles laadima.
     
  17. Maun0

    Maun0 Member

    988
    0
    16
    Enamvähem kõikidel oli vist huvitav, sest muljed olid Ülemistele jōudes kõigil laes.
    Väga fun oli ja seltskond mõnus 8)
    Teinekordki.
     
  18. shout-out

    shout-out Member

    497
    0
    16
    jup :D naljakas oli vaadata kuda tarmo jargo panid nagu peata kanad ringi, kuidas jargo suutis nad olümpia hotelli juurest viia grand centrali juurde, kuigi nad pidid olümpia hotelli juurde minema ;) ja millest nad ei olnd ka väga kaugel umb pool km :D
    jep video up soon :D sony vegas render time 7h 24m ja veel 2h renderemist :D nii läheb kui parimat kvaliteeti tahta :D ja arvuti suutis öösel sleep mode minna, loodan et see midagi peep ei keerand
     
  19. shout-out

    shout-out Member

    497
    0
    16
  20. aruksaar

    aruksaar Member

    699
    0
    16
Thread Status:
Not open for further replies.

Jaga seda lehte