Aerox ei lähe pöördesse

Discussion in 'Help!' started by raudsepp, Jun 18, 2016.

  1. raudsepp

    raudsepp Member

    476
    11
    18
    Ilmnes sõites paugupealt viga kus masin jättis vahele ja suretasin välja ja enam masin pöördesse ei lähe.(Varsti panen YT video ja siis saate aimu kuidas masin reageerib)Muidu paned rollu hargile ja max 1/3 gaasiga saab sõita (mingi 5kmh) aga kui rohkem rutskat keerata siis täiega midagi piirab.Suht kindel et viga on elektris/juhtmestikus.Võiksite soovitada mida kontrollida jne,nädala alguses proovin teist mähist ka

    Asjad mida olen teinud ja probleemist pole lahti saanud
    Karpat olen mitu mitu korda puhastanud
    Erinevaid küünlaid olen proovinud
    Tutika süütepoole panin koos piibu ja juhtmega
    Uue CDI panin
    Lisamassi olen vedanud ja ka ilma proovinud.
    Nüüd sai mootor ka lahti võetud ja pandud kõik uued tihendid,simmerid ja laagrid
    Kõik juhtmed üle kontrollitud ja näpitud/väänatud vms :D
    Süütelugejat olen teist proovinud
    Mähisel proovisin impulss juht teist

    Edit:
    Just võtsin juhtmestiku maha ja multimeetriga vaatasin sädeme juhtmed läbi et kas igaltpoolt käib puhtalt vool läbi ja sellega oli korras
     
    Last edited: Jun 18, 2016
  2. Dimitri

    Dimitri Active Member

    1,226
    5
    38
    mahis ilmselt läbi..
    proovi seda vahetada,tavaliselt kui läbi saab ei lähe pöördese ja paugub.
     
  3. raudsepp

    raudsepp Member

    476
    11
    18
    Just tulin paidest ja sain tutika mähise prooviks endale, täna garaazi siis proovin ära kas töötab.Aga tahaks teada mismoodi se mähis paugu pealt läbi läheb siis?Mähis ei saa katki olla kuna kui on katki siis sädet pole ja kui terve siis säde on :D Seal liht ei ole mitte midagi muud

    [​IMG]
     
    Last edited: Jun 18, 2016
  4. raudsepp

    raudsepp Member

    476
    11
    18
    Nii panin mähise peale ja hakkas tsiba paremini käima ja läheb pöörde ka lõpuni suht aga prg vale düüs sees.Prg arvan hoopis et reduktoris mingi laager katki ja separaatorid laiali kuna reduktorist tuleb mingit kahtlast heli sõites
     
  5. Dimitri

    Dimitri Active Member

    1,226
    5
    38
    see et säde on ei tähenda et süüde on terve,järelikult saab palju bena peale ja säde tuleb liiga hiilja.
     
  6. raudsepp

    raudsepp Member

    476
    11
    18
    No proovisin tutikat mähist ja ütleme siis nii et täpselt sama viga on, midagi ei muutunud.Reduktor ka korras
     
  7. Katana lc

    Katana lc Member

    125
    5
    18
    Mis viga oli siis? Endal sama probleem boostriga hetkel.
     

Jaga seda lehte