Annetus suurele perele.

Discussion in 'Klubist...' started by massu, Jan 19, 2008.

Thread Status:
Not open for further replies.
  1. massu

    massu Administraator Meeskonnaliige Administraator

    2,331
    0
    36
    Niisama ei anna ta kellegile. Ainult peredele kellel seda tõesti vaja läheks. Teised nähku vaeva ja ostku.
     
  2. boxter

    boxter New Member

    6
    0
    0
    Samas kui see roller ei leia omale uut omanikku siis on 2 varianti: 1) Pakkuge oma hind...(kes rohkem pakub saab endale) 2)Jaanipäeval tuhastame rolleri ära :lol:
     
  3. -Garmakaz-

    -Garmakaz- Member

    463
    0
    16
    Isiklikult tean perekonda, kus on 5 last..
    Aga kui idee ei jõustu siis võiks kasvõi rolleri oktsionile panna ja tulud RK kassasse minna vms..
     
  4. BlaqDog

    BlaqDog New Member

    138
    0
    0
    Serveri kulude katteks vms...
     
  5. -Garmakaz-

    -Garmakaz- Member

    463
    0
    16
    Just seda ma silmas pidasingi.
     
  6. w00x7

    w00x7 New Member

    206
    0
    0
    No viige mingeid vanasi sumpasi ja kokku jooksnud silkusi...
     
  7. muhahaaa

    muhahaaa Active Member

    1,416
    0
    36
    Lastekodule?
     
  8. JussPB

    JussPB Active Member

    1,384
    19
    38
    emexisse?
    ma paneks need seinale :D:D ja teeks silku v6i sumpsi seina jumala pull oleks :p :D
    srrry aga see rollu asi v6iks ikkagi toimuda peaasi et rollu sõidaks v2limus ei ole nii t2htis
     
  9. GReddy

    GReddy New Member

    232
    0
    0
    no **** , kirjuta siis juurde ka : nänänä mul on ja sul pole !
    kui mänguasja teema teostamiseks läheb siis kevadel oleks käpp
     
  10. speed fighter

    speed fighter New Member

    905
    0
    0
    välimus ei ole tähtis? ma arvan et kui keegi oma rolli annab siis terve foorumiga saab kamba kokku ju ajada, ja see korda ilusti teha. pahteldada ja värvida. ega ei ole mõtet mingit paska kinkida ju. asi peab ikka töökindel olema.
     
  11. JussPB

    JussPB Active Member

    1,384
    19
    38

    töökindel ongi seda mõtlengi et mootoripoolest korda jne...
    aga kui kamba saaks kokku oleks hea. kasvõi nt vaheajal teha kui varem ei j6ua..
     
  12. massu

    massu Administraator Meeskonnaliige Administraator

    2,331
    0
    36
    See oleks sama hea kui kingiks üleni porise masina. Katkisi asja kinkimine oleks teise pere mõnitamine, et vana romu (mis läheks muidu ära viskamisele) visatakse lihtsalt nende hoovi. Masin peab olema kindlasti korralik nii mootori kui ka välimuse poolest.
     
  13. Timmo

    Timmo Member

    465
    0
    16
    No ma tean pere, kus on 11 last. Isa viib neile iga aasta mulle väikseks jäänud riideid jms.
     
  14. boxter

    boxter New Member

    6
    0
    0
    Räägi natuke lähemalt sellest perest. Kuidas on lood motohuviga? Kus pere elab? jne
     
  15. Timmo

    Timmo Member

    465
    0
    16
    Motohuvi peaks olema, vähemalt seda tean et mossega nad sõidavad. Elavad nad Haimres, mis on Märjamaa lähedal.
     
  16. feiker-

    feiker- Member

    746
    0
    16
    Noo ma käin enda variandi välja et see on ainult minu mõte aga ma mõtlesin et äkki parem koguks mingi hunniku rulli kokku ja ostaks paljuparem uue masina poest. muidu pärast hakka seda kiiwit koguaeg parandama jne. kui poest osta mingi stc või midaiganes siis on tal vähemalt garantii olemas ja hooldus. See oli nagu minu variant.
    aga seda ei pea tegema muidugi :lol:
    Chill ;)
     
  17. approx-

    approx- New Member

    816
    0
    0
    võiks natuke mõelda..
    1)box annab suht heas seisus masina tasuta ära kui tegeleda viitsitakse.
    2)meil endal tuleb kindlasti odavam
    3)masin tuleks kindlasti ilusam kui enda tehtud kui poest ming ihiinakas stockis osta..
    4)võiks nagu ise asja teha mitte raha siosse ja poodi oma kätega tehtud assja oleks ikka nagu uhkema üla anda..
    aga nojahm saan aru see oli sinu mõte :wink:
     
  18. massu

    massu Administraator Meeskonnaliige Administraator

    2,331
    0
    36
    Seda uue rolleri asja pole mõtet unistada, sest kahtlen, et siin tuleb see rahagi kokku, et see keeway korda teha.
    Kõik on suured lubajad ja tegijad, aga kui asjaks läheb, siis üks kaks tükki ainult nõus.
    Ehtne näide on pusade tellimine. Algul kõik lubajad hiljem hakkavad tulema kirja, et ma ikka ei telli jne.
     
  19. feiker-

    feiker- Member

    746
    0
    16
    Eii noo see on ka jah hea et saab tasutaa. aga seda on kasutatud ja ta pole uus.
    ma arvan et see pere nagu polegi huvitatud sellest kas ta on mingi räige tuuninguga et ull püss või mingi stock et sellel pole vahet ma arvan aga noh selles on õigus et saab tasuta rollu ja sinna läheb vähem aga lihtsalt see et ta on kasutatud ja pole garantiid ja hooldust jne.
    Aga jah see oli ainult variant ;)
     
  20. feiker-

    feiker- Member

    746
    0
    16
    Noo jah kui lubavad ja ei tee siis on jah mõtetu mõelda sellele.
     
Thread Status:
Not open for further replies.

Jaga seda lehte