Aprilia SR50 R tuuning set

Discussion in 'Tuuning' started by ready, Veebr 26, 2015.

  1. ready

    ready Member

    43
    0
    6
    Kas keegi oskab aidata?! Oleks vajadus kiiruse järgi ning stock masinal on seda vähe. Masin on 2014 Aprilia SR50 R ja tahaks, et see aretaks vähemalt 100-110km/h. Tahaks ka, et masin kannataks pikka järjest sõitu.
     
  2. BeAfro

    BeAfro Ürituste korraldaja Meeskonnaliige Ürituste korraldaja

    1,770
    12
    38
    Enne mingi seti kokku panemist tasuks mainida, et kui masin aretab 100-110km/h siis selle kiiruse juures on masinale kahjulik sõita kaua aega, ehk pikka järjest sõitu.
     
  3. Monstriboy

    Monstriboy Member

    834
    0
    16
    SR50R arendab kiirust 90 . Kui sportsumps ja piirajad maas. See oleneb täiesti sellest kah mis sumpa sa sinna topid. Kui yasuni r topid siis peaks isegi tipp olema 100. Sest ühel tuttaval on sr50r millel yasuni r all on . Olen isegi sõitnud tollega. Minu jaoks oli super pill. Minek oli ka normaalne. Oleks minarellil ka selline võimsus 50cc-el siis ma ei topikski 70cc peale. Ma ka ei soovitaks kogu aeg gaas põhjas sõita. Sest roller ei kannata seda julma piina ära.
     
  4. Sergos

    Sergos Member

    919
    4
    18
    Kuule mida saa ajad. Kõige lihtsam on osta Reverse ja panna raskemad rullid. Ära too oma Minarellit siia. Su malossi spordile tõmmatakse stock SR50Ridega ka kott pähe eriti kui sa ise sõidad.

    Viska kollane survekas ja 5.5g rullid kui reverse paned. Soovitavalt punased sidurivedrud 8) Omal selline set rohkem ei oska midagi paremat öelda :roll:
     
  5. ready

    ready Member

    43
    0
    6
    Silku peaks ikka ära vahetama 8)
     
  6. Monstriboy

    Monstriboy Member

    834
    0
    16
    Kle inimene võrus on saavutatud 50cc-l kõige parem tulemus yasuni r-iga . Isegi sr70r stage 6 sport pro sai pea kotti. Hui tõmmataksegi sr50r kotte. Minarelli 70cc malossi sport lc arendab välja mingi 85-90 vähemasti. Kui mu rox stockis oli läks juba mingi 80-85 välja okei minek ei olnud väga hea.
     
  7. ready

    ready Member

    43
    0
    6
    Millise silindri ma panema peaks?
     
  8. Z0ne

    Z0ne Ürituste korraldaja Meeskonnaliige Super Moderaator Ürituste korraldaja

    6,380
    1
    38
    No siis on teada et võrus ei osata oma asju seadistada, kui 50cc masin jõudis sport prole pea et järgi.

    Eks see ole täiesti küsimus mida rahakott suudab lubada, kas sa hakkad maanteid mööda ainult sõitma, või ainult linnavahel, või mõlema segu koos.
    Ise vaataks kas Malossi Sport'i, Stage 6 Sport Pro. Mõlemaga hea kogemus, mõlemad kannatavad kindlalt pikemaid maanteesõite suurematel kiirustel.
    Kindlalt ei piisa ainult silindrist ja summutist, vaid ka väntvõll, laagrid.
     
  9. ready

    ready Member

    43
    0
    6
    Ma arvan, et segu oleks parem, sest linnas ma sõidan aind kooli ja koju aga maanteel liiklen ma min 20km ja max mingi 100-200km korraga
     
  10. ready

    ready Member

    43
    0
    6
    Z0ne, mis set-i sa stage 6 sport pro-le soovitad?
     
  11. Z0ne

    Z0ne Ürituste korraldaja Meeskonnaliige Super Moderaator Ürituste korraldaja

    6,380
    1
    38
    Stage 6 pro või Yasuni C16 summutid on mõlemad kindlapeale minekud.
    Väntvõll niivõrd ei loe, lihtsalt mõni tugevam kui stock koos C3 laagritega
    Karpa 19mm Dellorto
    Variaatorisse mingine multivar või muu firma tuuning variaator
    Sidur kas stage 6 torque control või delta clutch.

    Selline oleks minu silmis ideaalne setup, elab ilusti üle ka ilma siduri ja variaatori vahetuseta, kuid kaotab veidike jõudlust ja äkilisust.
     
  12. ready

    ready Member

    43
    0
    6
    Kui palju see kiirust siis arendama peaks?
     
  13. Sergos

    Sergos Member

    919
    4
    18
    Osta baik omale kui sa tahad kiiresti sõita. Rolleriga tuleb 90 peal surmahirm.
     
  14. ready

    ready Member

    43
    0
    6
    50cc bike pläriseb liiga hullult bike kohta.
     
  15. Sergos

    Sergos Member

    919
    4
    18
    Osta 125ene.
     
  16. ready

    ready Member

    43
    0
    6
    Ei ole 16a
     
  17. minim2gnus

    minim2gnus Active Member

    4,026
    3
    38
    Olenevalt, kui hästi timmi on asi pandud + sellest, mille "peale" masin tehtud on - kas alguse või tippkiiruse. Sport Pro'st saab aga suht kerge vaevaga 100km/h GPSi.
     
  18. ready

    ready Member

    43
    0
    6
    Ikka tippkiiruse peale! :D
     

Jaga seda lehte