BeAfro BMW E46 318D

Discussion in 'Lugejate autod' started by BeAfro, Apr 2, 2016.

Thread Status:
Not open for further replies.
  1. BeAfro

    BeAfro Ürituste korraldaja Meeskonnaliige Ürituste korraldaja

    1,770
    12
    38
    Tervist, sai siis lõpuks üks auto ka ligi võetud. Vaatasin üsna pikalt E46-tesi, aga just valituks osutus see oma ökonoomsuse poolest. Eelnevalt oli valikus 330D, aga langes välja oma hoolduskulude pärast, kuna endal sissetulekut pole. Edasi veab teda siis 2.0 mootor ja annab välja 85kw. Jõudu surutakse maha manuaalkasti kaudu. Ise olen ostuga rahul, sain kaasa ka E36 originaal valudel tutikad naastud. Hetkel all Style 135. Keegi tore inimene on otsa keeranud ka M-i käigukangi nupu. Eks veidi nokitsemist tahab, midagi hullu pole. Linnas saab keskmiseks sinna 6l/100km kohta ja maanteel 4l/100km kohta. Kirjutan mingi to do listi ka, et endal oleks kergem jälgida.

    To do list:
    *sillastend
    *ette uued klotsid
    *termostaat vahetada
    *käsipidurit peale keerata
    *angel eyed
    *led udukad

    [​IMG]
    [​IMG]
    [​IMG]
    [​IMG]
    [​IMG]
     
  2. Annugei

    Annugei Member

    136
    0
    16
    Tôsiselt ilus asi. Irl palju ilusam kui piltidel.[​IMG]
     
  3. sector

    sector Member

    427
    8
    18
    Päris kena masin. Värv meeldib hullult. Ise muidugi väga e46 fänn pole, liiga väikesed seest. Aga udukatesse lede küll ära pane, need ei valgusta midagi. Pigem xenon effekt halogeenid, jääb sama ilus ja valgustab ka miskit ikka. Aga oleneb mis põhimõte on, kas lihtsalt ilupärast või function=form. Sisupilte pole teinud?
     
  4. BeAfro

    BeAfro Ürituste korraldaja Meeskonnaliige Ürituste korraldaja

    1,770
    12
    38
    Tänud, sisu tavaline veluur või kuidas seda nimetatakse :p
    [​IMG]
    [​IMG]
     
  5. sector

    sector Member

    427
    8
    18
    See täiesti põhineb maitsel ainult, kuid no ei lähe lihtsalt see bmw interjöör peale. Aga käigukangi nupp on väga huvitav. :D Ei taha kõlada mingi audipedena mida ma ei ole, aga no mu C4 interjöör ikka hoopis teine tera, hihi.
     
  6. BeAfro

    BeAfro Ürituste korraldaja Meeskonnaliige Ürituste korraldaja

    1,770
    12
    38
    Ära sellessuhtes üldse põe, ma veel kaalusin pikalt kas minna Pärnus ühe A6 C4 järgi, millel olid S-i lisad, kellad, stanged, tiivad, sisu jne, aga hakkasin järelturuväärtusele mõtlema ja BMW-d on kergem müüa lihtsalt tulevikus kui kunagi tahan midagi muud proovida. Mulle isiklikult endalegi meeldib C4 sisustus rohkem kui on recaro istmed ja valged kellad :D
     
  7. #122

    #122 Member

    446
    7
    18
    See auto on tõesti ilus, aga läks nagu läks selle simoniniga ja avamisel sind siis polegi ilmsalt võrriga aga no mis seal ikka, oleks võinud natuke oodata veel :D :roll:
     
  8. sector

    sector Member

    427
    8
    18
    Oleneb C4st jah, 2.5tdi q läheb suht kiirelt minema ma usun, kui on korralik. Pärnus mingit C4 nägin, rannas tehtud pildid. Igaljuhul too polnud pooltki nii ilus kui Peetripoja oma audiclubis, mis ka hetkel mingi 3500 müügis. Nendel hinnad suht kõrged tegelikult...Ilmselt ma endaoma maha ei müü veel nii pea, slp ongi savi palju raha alla panen, nvn ehitan endale seda, mitte müügiks. :D
     
  9. BeAfro

    BeAfro Ürituste korraldaja Meeskonnaliige Ürituste korraldaja

    1,770
    12
    38
    Käisin täna rehve nillimas uusi taha. Ühesõnaga said ühed pirellid kõrvale pandud. :D

    [​IMG]

    Ja üks sõbrapilt ka

    [​IMG]
     
  10. BassEvents

    BassEvents Member

    157
    12
    18
    Edu Bemariga 8) 8)
     
  11. BeAfro

    BeAfro Ürituste korraldaja Meeskonnaliige Ürituste korraldaja

    1,770
    12
    38
    Võib lukku panna, velgi jään igatsema:

    [​IMG]
     
Thread Status:
Not open for further replies.

Jaga seda lehte