Counter Strike 1.6 STEAM

Discussion in 'Omad serverid' started by l33k, Sept 6, 2007.

  1. Kunnar

    Kunnar New Member

    237
    0
    0
    Mul ka Steam ,mingi mäng toimub kusgil ka veel ültse ?Nimi mul muidu Clarky ,tavaliselt mängin mingis [Net]Games vms see suomi server seal hea ping.Mängin source-i.
     
  2. C1rca

    C1rca New Member

    100
    0
    0
    Taig#2 Präeguse seisuga:

    [​IMG][/url]
    [/img]
     
  3. seeolenmina

    seeolenmina New Member

    337
    0
    0
    Taig 2 IRW, see ikka täis noobide servu :s see küll mingit skilli nüüd ei näita..
     
  4. C1rca

    C1rca New Member

    100
    0
    0
    no see server näitab 5x rohkem taset, kui mingi clan server, kus sa teed omale pooldays või 1hp-s ranki.
    Ma ei ütleks et Taig#2 käivad madala tasemega mängijad. See näitab rohkem taset kui mingi Clan server, kus on surf_ski ja mingid lollid tatid adminid kes teevad RR-i kui tuju on jne. See server pole vähemalt selline. On kindel Maplist jne. Mingit mapi vahetusi jne pole. Ühtegi adminit pole seal alla 16a.
     
  5. Timmo

    Timmo Member

    465
    0
    16
    [​IMG]


    Surf map aga siiski ;D Acloyde sai mõnusalt sisse ;D
     
  6. Vestel

    Vestel New Member

    144
    0
    0
    Mängin ka vahest seal Pit serveris nimeks siis Rastafari.
     
  7. feiker-

    feiker- Member

    746
    0
    16
    Tõmbasin kah cs-i Aga ei saa tööle:D
     
  8. l33k

    l33k New Member

    154
    0
    0
    Panin mõned pildid siis CW-dest, mitte pubist:

    [​IMG]

    [​IMG]

    [​IMG]

    [​IMG]
     
  9. approx-

    approx- New Member

    816
    0
    0
    oho spray ja hydra isegi :D
    panen khm mõned pildid kui koju j6uan lannidest ja m6ndade tuntud klannidega mängudest...
     
  10. seeolenmina

    seeolenmina New Member

    337
    0
    0
    Calva ja sprayga koos, nice, muidu, et mingeid nonstiim pubide värke ei ole siia vaja vast, kuna teema nimi Counter-Strike 1.6 STEAM
     
  11. Brabus

    Brabus Active Member

    2,433
    0
    36
    Endal ka steam , aga pole ammu mänginud , varsti peaks käsile võtma ja midagi tegema :D

    kellegil clanni pakkuda ?
     
  12. Kevvu

    Kevvu Member

    57
    0
    6
    FFS kus saab naerda siin teemas, teil on Steam ja te mängite mingis Taigis ja muus pasas? Kõige reaalsemad Steam PUB serverid on kõik PvP serverid kus enam väga kahjuks ei mängita. Ja jubedad skoori pildid? Tehke pubis või 15000000/0 ja mind jätab ikkagi külmaks - pub on pub ja seda ei muuda mitte miski. Taigist jms serveritest ammu banned "koodimise" tõttu. Endal oli mingi aastane paus kus väga ei lasknud, nüüd vanema kooli vennad on quited juba ja seega reaalset clani ei leia. Aga vahepeal saab ikkagi lastud pubis ka, PvP pubides nimelt aga jah mingi random/suvaliste nickidega - realnicki kunagi ei kasuta. Enivei edu ja arendage oma skilli, soundid on CSis põhiteema - saate soundid selgeks siis kukub ka vähe reaalsemat skilli ning siis soovitan veel uurida õigete mapide wallbangide kohad (d2, nuke, inf, train jms) mida reaalselt bangida. :) Ja enivei ärge kasutage oma perversseid nicke [EST] lõpuga vms, eesti CS kommuuni maine on niigi madal ja teil pole seda vaja madalamaks teha ning ärge kasutage progamerite (Spawn, Walle, Heaton jms vendade) cfgsid, need ei tee teid paremaks. See oli kõik mis ma öelda tahtsin, gg. :)
     
  13. k3rt

    k3rt New Member

    55
    0
    0
    Tuli just välja üli hea server. NONSTEAM SERVER
    Ip on siis 80.79.117.144:27031
    emPower clanni oma.

    Ise käin seal suht tihti mängimas.
     
  14. Brabus

    Brabus Active Member

    2,433
    0
    36
    STEAM , NS ? :D

    Kus serverites keegi mängib ?
     
  15. Brabus

    Brabus Active Member

    2,433
    0
    36
    UUS CLAN !

    Nimi :Hz gaming
    Server : 84.50.193.22:21133

    NB ! Server on STEAM !!


    Tulge mängima siis kindalsti :)

    Tulge konsooli kaudu :

    connect 84.50.193.22:37085

    Panen ka ühe pildi siis :D ( vana nimega )

    [​IMG]
     
  16. Timmo

    Timmo Member

    465
    0
    16
    See Hz mingi ülilag server ju , ping 70-80 , teistes servudes 20-30 ja fps oli ka mingi 9 millegipärast , teistes servudes 70-100
     
  17. Brabus

    Brabus Active Member

    2,433
    0
    36
    Mul ja mu sõpradel on koguaeg 20-30 :/
     
  18. Grave

    Grave New Member

    339
    0
    0
    deadline * Mny teeme 1vs1
     
  19. l33k

    l33k New Member

    154
    0
    0
    steam on ? tegelt ma olen nyyd brainheadz #1 m0v !!

    brainheadz clan, nick m0v.

    Et anna mulle oma steam user või midagi ja siis võib teha aim_map 1on1 !
     
  20. Brabus

    Brabus Active Member

    2,433
    0
    36
    Et võiks teha mingi 1on1 CUP-i kus võivad osaleda ainult rolleriklubi liikmed ( peab olema mingi 50 postitust tehtud vms )

    Et praegu võiks uurida palju huvilisi oleks , ja probably steamereid eriti kokku ei saaks , et võibolla kaasaks ka nonsteamerid .

    Kindlasti 1 reegel võiks olla ,et iga mängija peab demo tegema , ja vastane võib peale mängu teiselt demo nõuda , kui teine pole nõus demo andma , siis läheb automaatselt kaotus kirja .

    Et siis , postitage julgelt , kes oleks asjast huvitatud , ja mida üldse arvate sellisest asjast :wink:
     

Jaga seda lehte