deer hunter 2005

Discussion in 'Infotehnoloogia' started by RagnarA, Jan 10, 2010.

  1. RagnarA

    RagnarA New Member

    738
    0
    0
    Nimelt tõmbasin selle torrentist jne asi oli tõmmatud installisin ära eks, nüüd läksin sisse k6ik värgid okitoki aga ei saa m2ngima minna link HUNT kust saab m2ngima puudub, okei tõmbasin no-cd cracki endale panin peale proovisin viskab errori et ei leia aspen.dll faili okei reinstallisin m2ngu ja tõmbasin teise no cd cracki ja proovisin ja j2lle sama jama. Ehk keegi targem oskab aidata??
     
  2. rallitaja

    rallitaja New Member

    3,139
    0
    0
    osta poest see mäng ja võid kindel olla et kõik töötab.
     
  3. RagnarA

    RagnarA New Member

    738
    0
    0
    igalt poolt otsinud no ei leia. ei leia seda 2005 ega ka 2008 kuskilt. k6ik suuremad arvutimängu poed üle vaadanud:S:S:S:S
     
  4. rallitaja

    rallitaja New Member

    3,139
    0
    0
  5. RagnarA

    RagnarA New Member

    738
    0
    0
    ma pidasin ikka silmas meie oma poode siin kodumaal.:)
     
  6. aprill27

    aprill27 New Member

    1,254
    0
    0
    Ise tõmbasin thepiratebay-ist .Ei mäleta enam milline torrent oli.Võtsin selle millel oli kõige rohkem üleslaadijaid.Ning samuti komentaarides oli pmst kõigil kirjas et works perfecktli.Väga mööda teema see pc mängude ostmine : D
     
  7. RagnarA

    RagnarA New Member

    738
    0
    0
    mul samast kohast minuarust ja sama k6ik kirjutavad et oo thats the best torrent jne :D perse ma t6mban nussi b:D
     
  8. Kamikaze

    Kamikaze New Member

    1,603
    0
    0
    vaata lehte andrico.ee vms
     
  9. RagnarA

    RagnarA New Member

    738
    0
    0
    kõik vaadatud pole müügil
     
  10. MartynE

    MartynE New Member

    87
    0
    0
    kas on tõesti nii hea mäng, et on sellist tagaajamist väärt? tõmba näiteks Hunting in Mountains 2008. endal olemas ja täitsa fun mäng ja kuna on suhteliselt uus, siis graafika ka hea... aga ei tea, ei istu eriti need jahi mängud.
     
  11. RagnarA

    RagnarA New Member

    738
    0
    0
    deer hunter peaks olema parim jahi m2ng mis tehtud mu teada. ja mingi 2009 või 2010 variant peaks ka v2ljas olema või tulema ja see pidi olema juba veeeel veel parem. ja see et sulle jahim2ngud ei meeldi, ei t2henda, et teistele ei peaks meeldima. Ja mul see deer hunter olemas ja töötab ka nüüd niied võib lukku panna.
     
  12. rregular

    rregular Member

    423
    0
    16
    nojah, said mängu kätte ja tööle, aga tavaliselt, kui mul mingi errori lööb ette, et puudu mingi .dll või mingi muu fail, siis ma tavaliselt googeldan selle ülesse ja tõmban endale. Tavaliselt on aidanud :D
     
  13. RagnarA

    RagnarA New Member

    738
    0
    0
    Otsisin ja ei leidnud seda :)
     
  14. Hellas

    Hellas New Member

    97
    0
    0
    vaata ja mingit teist torrentit .
     
  15. Lmaoiskill

    Lmaoiskill New Member

    290
    0
    0
    kirjuta ta googlesse, se aspen.dll ( võimis see oli) ja siis lae see alla ja pane ta sinna kausta kus laucher.exe / deerhunter.exe vms on, ma olen pärispalju niiteinud ja toimib
     

Jaga seda lehte