Eesti Rolleriklubi otsib aktiivseid moderaatoreid!

Discussion in 'Klubist...' started by massu, Mai 20, 2013.

Thread Status:
Not open for further replies.
  1. Monstriboy

    Monstriboy Member

    834
    0
    16
    b]Kasutajanimi:[/b] Monstriboy
    Vanus:14
    Elukoht:Võru
    Kogemused rolleritega:Teadmisi on aga natuke vähe kuna olen tegelenud reaalselt mingi 2aasta.
    Eelnevad kogemused foorumitega: Olen loonud kodulehe külgi need enam ei ole alles
    Miks peaksid just sina saama moderaatoriks?:Käin mingi 100-200korda päevas.
     
  2. -vanaisa-

    -vanaisa- Active Member

    2,735
    0
    36
    kasutajanimi: -vanaisa-
    hetke vanus: 14
    elukoht: tallinn
    kogemused rolleritega: piisavad
    eelnevad kogemused foorumitega: puuduvad
    Miks peaksid just sina saama moderaatoriks? sest olen siin nii päeval kui öösel ja on soov foorum igast jamast puhtaks/korda saada
     
  3. peugeot1

    peugeot1 New Member

    304
    0
    0
    Kasutajanimi: peugeot1
    Vanus: 16, varsti 17
    Elukoht: Saaremaa
    Kogemused rolleritega: Kogemusi erinevate rollerite parandamise/tuunimisega. Enamjaolt saan oma rolleri probleemidega hakkama. Oman rollerit ise ka.
    Eelnevad kogemused foorumitega: Aktiivne streetrace.org ja rolleriklubi külastaja
    Miks peaksid just sina saama moderaatoriks? Siia oleks vaja korda, kustutada mõttetud spämmid, samas mitte kuritarvitada oma õigusi. Külastan rolleriklubi kümneid kordi päevas ja olen kursis sellega, mis siin enamvähem toimub.
     
  4. Supra

    Supra Moderaator Meeskonnaliige Moderaator

    540
    0
    16
    Kasutajanimi: Supra
    Vanus: 16
    Elukoht: Jõgevamaa
    Kogemused rolleritega: Esimesed kogemused rolleritega algavad umbes siis, kui olin 12 aastane ja sain esimese rolleri. Oskan aidata ja anda nõu rollerite parandamisel ja tuunimisel. Mul on igapäevane kokkupuude rolleritega, sest ma käin rolleriga koolis ja mul paljud sõbrad tegelevad rolleritega, kuigi suure osa sõpradest olen "rolleri pisikuga" ise nakatanud.
    Eelnevad kogemused foorumitega: Olen olnud moderaator/administraator erinevates foorumites ja omanud ka omaniku kohta. Põhiliselt on need kõik olnud gaming kommuunid, kuid kogemusi on piisavalt nendest saadud. Oskan ka veidi scriptida ja phpBB koodi. Aastaid olen olnud tihe foorumite külastaja ja kindlasti on ka rolleriklubis inimesi, kes tunneb mind ära mõnest teisest foorumist.
    Miks peaksid just sina saama moderaatoriks?: Austan reegleid ja olen aus. Ma ei tormanud seda moderaatori avaldust kohe tegema ja kaalusin pikalt seda asja enne, kuid olen valmis võtma, sellised kohustused enda peale. Leian, et minu maakonnas oleks vaja aktiivset moderaatorit ja pakun ennast selleks. Näen ennast rolleritega sama aktiivselt tegelemas, nagu praegu, veel palju aastaid. Kuna rolleriklubis on moderaatoritest väga suur osa ebaaktiivne ja tänu sellele on ka kord väga käest läinud, siis olen valmis aitama seda taastada. Olen olnud siin foorumis aastast 2009, aga vahepeal tegin uue kasutaja ja lasin administraatoril kustutada oma vana kasutaja, sest kasutajanimi polnud väga sobilik. Mul on ka päris palju vaba aega, millest suure osa ma veedan põhiliselt rolleriklubis lugedes.
     
  5. roheline-

    roheline- New Member

    418
    0
    0
    Kasutajanimi: roheline-


    Vanus: 16


    Elukoht: Tallinn


    Kogemused rolleritega: Ei oska täpselt öelda aga olen tegelenud 2 aastat masinatega ja ostnud kokku 8 fraki ning need elustanud. (neid on olnud igas seisundis, nii väntvõll kinni,el.süsteemi jamad, varjode ja silindrite jamad. Ja päevaga mootor maha lajali simmerite ja laagrite ning kõige muu vahetus on ainult tegemise vaev :D ja aitan ka alati kui tean milles viga võib leiduda. )


    Eelnevad kogemused foorumitega: olen teinud rolleriklubi sarnaseid foorumeid mängudele (sõppradel vaja) ja arvutis kohanen asjadega väga hästi kuna õppisin rängalt it-d 1 aasta ise seisvalt ja lappisin sõpprade arvuteid.


    Miks peaksid just sina saama moderaatoriks?: kuna saan foorumis hakkama asjadega millega näiteks võrrelda ip-si, ja saan ka aru kui pettur teeb uue kasutaja ! ning ei kõhkle aitamast inimest kellel mure ning kui vaja isegi politseid kasutada ! ja korraldan ka kokkutulekuid kui kuulen inimestelt, et võik olla kokkutulek,ning terve rolleriklubi on täis teemasi kus puuduvad vaja minevad andmed või on spame täis ning neid leian ma päevast päeva, ning saaksin siis midagi, ette võtta !
     
  6. minim2gnus

    minim2gnus Active Member

    4,026
    3
    38
    Kasutajanimi: Minim2gnus
    Vanus: 15
    Elukoht: Tartumaa, Kambja
    Kogemused rolleritega: Omanud erinevaid rollereid, mootori kokkupanek ja küsimused nendega ei ole eriliseks probleemiks.
    Eelnevad kogemused foorumitega: Puuduvad
    Miks peaksid just sina saama moderaatoriks ? - Olen aktiivne rolleriklubi külastaja, loen paljusid erinevaid teemasid ning alatihti tekib tahtmine teemasid puhastada sealsetest bot'idest ning muust ''plämast'', mis pole teemakohane või soovib seda eemaldada teema algataja. Samuti oman ka IT-alaseid kogemusi juhuks, kui kedagi peaks vaevama mingisugune probleem. Samuti aitaks ka igal võimalikul hetkel, kui vaid oskan ning suudan abiks olla.
     
  7. Aerox 2007

    Aerox 2007 New Member

    113
    0
    0
    Kasutajanimi: aerox 2007
    Vanus: 15a. (27 juuni saan 16)
    Elukoht: Tallinn/Harjumaa
    Kogemused rolleritega: Olen tegelenud päris palju viimasel ajal rolleritega ja värki :)
    Eelnevad kogemused foorumitega: On olnud samasugune foorum nagu see sama RK oma :)
    Miks peaksid just sina saama moderaatoriks?: Külastan igapäevaselt Rk'd, uurin tihti müügi postitustes ringi :) Alati vaatan kuidas on ammu müüdud asja postitus ikka veel aktiivne ja värki :)
     
  8. Kennu :)

    Kennu :) Member

    288
    0
    16
    Kasutajanimi: Kennu :)
    Vanus: Hetkel 15
    Elukoht: Valgamaa
    Kogemused rolleritega: Kogemusi on väga väiksest peale, kuna isa on mehaanik, olen käinud väga aktiivselt isa tööjuures ja tegelenud paljude asjadega, autode mootoritest saan jagu juba vaikselt ja rollerite mootorid ei jää väga probleemiks. Endal olnud 1 ja ainuke roller, mis juba kolmas aasta, enne seda 2 pitpro´d ja hetkel ka 250cc krossikas, olnud veel mitu karti jne...
    Eelnevad kogemused foorumitega:Kui on kegemusi siis paluks ka täpsustust mis foorumiga!!!!Täitsa olemas, kunagi San Andreas Multiplayeris oli selline server nagu Breaking Los Santos, seal foorumis olin, siis olen olnud ka SNJRP serveris ...

    Miks peaksid just sina saama moderaatoriks?: Mina peaksin saama, sest olen väga abivalmis, olen väga väga aktiivne siin foorumis, ise tegelen aktiivselt rolleriga, nii parandamise kui ka sõitmisega (Kahel ja ühel rattal). Olen ka praegu päris mitmeid aidanud, kellel on probleeme olnud. Hea põhjus on ka see ehk, et ma olen alles 15 ja niipea veel auto peale minek ei ole ja rolleriga tegelen veel päris mitu mitu head aastat ja ei lahkuks siit lähiajal. Lisaks tean mis kohustused on moderaatoril ja olen valmis neid enda kaela võtma, lisaks olen teadlik reeglitest ja ma hoian neist kinni, mitte ei riku... ( Mainin ka seda, et tegelt olen varasemalt siin foorumis, kui profiilipildi all näitab, vahepeal oli parooli jama ja pidin tegema uue kasutaja )
     
  9. MBK-Nitro

    MBK-Nitro Moderaator Meeskonnaliige Moderaator

    180
    3
    18
    Palun lülitage BB-koodid sisse ja see näidisankett pange
    Code:
     Ankeet 
    vahele.

    Kasutajanimi: MBK-Nitro
    Vanus: 17
    Elukoht: Ida-Virumaa
    Kogemused rolleritega: Üht-teist ikka tean, tänu RK foorumile olen palju teada saanud.
    Eelnevad kogemused foorumitega: Kogemusi palju foorumitega, tänu erinevate kommuunide ja veebilehtedega. Olen ehitanud ise üles foorumeid. Enamjaolt phpBB. Foorumid, kus olen olnud moderaator: Evoultion, Northern Gaming, Eliit RP, Eesti war3. Neid on tohutult palju, enamus ei meenu.
    Miks peaksid just sina saama moderaatoriks?: Olen käinud ringi foorumitega, teen seda igapäevaselt. Tooksin välja ideid, kuidas foorum puhas hoida, juhul kui neid ei ole veel rakendatud.

    Jään vastust ootama!
    Kaspar
     
  10. wwatu

    wwatu Member

    753
    0
    16
    Kasutajanimi: wwatu
    Vanus: 17
    Elukoht: Pärnu
    Kogemused rolleritega: 9/10 kokku lahti nagu lego, miski ei käi üle jõu
    Eelnevad kogemused foorumitega: teinud päris mitu, phpbb, mybb, html, php, sql pole võõrad
    Miks peaksid just sina saama moderaatoriks?: vaba aega üle, siis käin suht iga päev siin ikka päris tihedalt, oleks hea jamada kui vaja, regamise võin ka ümber teha et botte ei regaks...
     
  11. ollubmx

    ollubmx New Member

    1,129
    0
    0
    Kasutajanimi: Ollubmx
    Vanus: 17
    Elukoht: Tartu
    Kogemused rolleritega: Teadmised rollerivaldkonnas on head,olen omanud üle 20 liikuri,neid igapäevaselt lahtikakkunud,remontinud ja hooldanud.Esimese masina sain umbes 13 aastaselt, ja siis tekkis ka huvi nendevastu.Olen siiamaani hakkama saanud kõikide töödega,nii alustades värvimisest, kui lõpetades mootori lahtivõtmisega või millega iganes.
    Eelnevad kogemused foorumitega: Ei hakka siin midagi kokku valetama, varasemaid kogemusi pole,kuid olen kiire õppima!
    Miks peaksid just sina saama moderaatoriks?: Olen koguaeg foorumis ,külastan seda vägatihti, ja leian pidevalt spämmi ja lollust mida ära kustutada,kuid puuduvad vastavad õigused, olen kursis ka foorumi korraga ja reeglitega.Ühesõnaga pikkjutt si*t jutt!
     
  12. TheCardoo

    TheCardoo New Member

    27
    0
    0
    Kasutajanimi:
    TheCardoo

    Vanus:
    15

    Elukoht:
    Tartumaa, Tartu

    Kogemused rolleritega:
    Rolleritega kogemusi pole just kõige rohkem, omanud olen ühte ja tegutsen selle kallal.

    Eelnevad kogemused foorumitega:
    Olen olnud 2 foorumi omanik, MyBB, ja olen olnud ühes foorumis moderaator, ning kogemusi peaks jaguma siit maailmast.

    Miks peaksid just sina saama moderaatoriks?:
    Peaksin saama moderaatoriks just nimelt aktiivsuse ja foorumikogemuste pärast. Olen üpriski aktiivne ja kuigi mul pole kogemusi eriti palju rolleritega, olen ma üpriski usin õppima edasi rollerimaailmast. Oleksin usin läbi lugema ja vaatama teemasi, et neid parandada ja kustutada mõttetuid ja spammi sisaldavaid postitusi.

    Päikest,
    Cardo.
     
  13. Maun0

    Maun0 Member

    988
    0
    16
    Kasutajanimi: Maun0
    Vanus: 16
    Elukoht: Harjumaa
    Kogemused rolleritega: Kogemused niipalju, et oman praegu 1. rollerit isiklikult. Järk-järgult ehitanud seda, kuid tänu aja puudusele olen tegelenud vähe. Küll aga vend omanud 4T, minarelli, piaggio mootoriga masinaid ja olen abis olnud ehitamisel.
    Eelnevad kogemused foorumitega: Moderaator veel pole olnud, kuid olen paljude teiste foorumite (Streetrace, Bikeri ja mõningate mängufoorumite) tihe külastaja/lugeja.
    Miks peaksid just sina saama moderaatoriks?: Kuna me ikkagi foorumis, kus enamus klubi liikmeid on alaealised, siis kirjaoskus ja üldine kirjapilt ütleb kõik. Lisaks võib öelda, et huumorist puudus ei jää, samas suudan asja ka tõsiselt võtta ja keegi ei pea enda hammastest ilma jääma.
     
  14. raivo33

    raivo33 Member

    604
    1
    18
    Kasutajanimi:raivo33
    Vanus:37
    Elukoht:Muhu, Kuressaare Saare maakond
    Kogemused rolleritega:saab hakkama Kuna pakun aktiivset teenust rollerite ja väikemototehnika alal.
    Eelnevad kogemused foorumitega:Ei ole kuskil foorumis moderaator aga kasutan aktiivselt väga paljusid foorume
    Miks peaksid just sina saama moderaatoriks?Kinnipidamine foorumi reeglitest ja iganenud reeglid võiks üle vaadata ehk uuendada .Samuti on käest ära igasugune suhtlus omavahel.Ei hoita kinni teemadest .Väljendus oskus ja vigased postitused .Foorum on ikkagi koht kus vajadusel saab abi nii ostu ,remondi ,kui ka müügi lalal.Väga palju asju oleks vaja korrikeerida eel kõige ropendamine ja sõimamine .Mis on enamikes foorumites keelatud ja lõpeb kasutaja plokimisega .Külastan foorumit aktiivselt ja annan nõu remondi alal.
     
  15. siim123

    siim123 Active Member

    1,740
    0
    36
    Kasutajanimi: Siim123
    Vanus: 17
    Elukoht: Raplamaa
    Kogemused rolleritega: Teadmised on päris head kuna olen tegelenud rolleritega aastast 2007.
    Eelnevad kogemused foorumitega:Foorumitega on kogemusi piisavalt ise proovinud ka php foorumit käima saada kuid ei õnnestunud :D Muidu üks csi foorum kus sai aktiivselt moderaator oldud. (vip.ee)
    Miks peaksid just sina saama moderaatoriks?:[ Ma peaksin saama moderaatoriks kuna olen aktiivne kasutaja siin foorumis juba pikemat aega ning siin foorumis jäävad paljud botid mulle ette :D
     
  16. Neegrilaps

    Neegrilaps New Member

    3
    0
    0
    Kasutajanimi: Neegrilaps
    Vanus: 19
    Elukoht: Tartu
    Kogemused rolleritega: Teadmised ning kogemused rolleri valdkonnas on 7/10.. Kindlasti on asju mida ma ei tea ega oska, kuid üldiselt kogemused/teadmised on piisavad.
    Eelnevad kogemused foorumitega:Kui on kegemusi siis paluksid ka täpsustust mis foorumiga!!!!
    Olin 2-3 aastat tagasi siin foorumis moderaator ning kui nüüd aus olla siis nagu näha pole foorum väga muutunud :p
    Miks peaksid just sina saama moderaatoriks?:
    Sisustan oma vaba aega väga palju internetis, kasutades kas telefoni või läptopi ning foorumit lugedes teemasi/postitusi korrigeerida oleks ainult boonus ! :)
    Kindlasti kasuks tuleb, et olen olnud varem siin foorumis moderaator ning suhtlen vabalt igat tüüpi inimestega ja saan iseseisvalt hakkama foorumis toimetamisega.

    Postitusi on mul kõigest paar, kuid see tuleneb sellest, et vana kasutajat ei saanud kuidagi tagasi ning tegin uue.

    Päikest.
     
  17. NaljaMiees

    NaljaMiees Bännitud Bännitud

    160
    0
    16
    Naljamiees
    18
    Tallinn
    rollerid on lebokeiss muidu olnud 7rollerit ja.siis kunagi mingid krosad ja pocketbiked
    Endal kogemusi piisavalt kuna koduleht olemas ja tegelen serveritega..
     
  18. kriss-sten

    kriss-sten Member

    855
    0
    16
    Kasutajanimi: kriss-sten
    Vanus:17
    Elukoht:harjumaa/Keila
    Kogemused rolleritega:Rollereid putitanud ja ehitanud päris kaua(u 4-5a). Kogemusi on nii kondlite ehitamises,kui ka mootori parandamises. Rollereid omanud 6-7 tki.
    Eelnevad kogemused foorumitega:Nii rolleri ,kui ka streetrace.org foorumite kasutaja igapäev. Moderaatori kogemused küll kahjuks puuduvad,aga kui peaksin saama modeks,siis saab ju õppida :)
    Miks peaksid just sina saama moderaatoriks: Olen rolleriklubi igapäevane külastaja alates 2008a ja enda konto tegin 2009a,teemades näen tihti väga palju sõimu ja maha tegemist ,kus kasutajaid enam ei hoiatata,ega bännita. sama on ka petturid. neid ei määrita petturiks,vaid on kasutajad edasi,niimodi saavadki paljud inimesed neilt üle.
     
  19. Zkax5

    Zkax5 Member

    231
    0
    16
    Kasutajanimi: Zkax5
    Vanus: 14- oktoobris 15
    Elukoht: Jõgevamaa, Tabivere
    Kogemused rolleritega: Esimene roller oli mu elus vast 13aastasena, mil mõtlesin kui tore oleks rolleriga maanteel sõita ja trippida sõpradega. Enne 13-eluiga oli mul 70cc-110cc ATV. Mille viimaks tegin 110cc ümber. Viimasel ajal olen neid putitanud ikka korralikult ja maha müünud. Tänaseks on mul Keeway, 110cc ATV ja 250cc Yamaha krossikas. Hommikust 10- õhtu 10'ni istun garaazis ja remondin masinaid, hetkel garaažis poolik IZ Jupiter 2 ja peaegu kokkulapitud YardMan'i murutraktor.
    Eelnevad kogemused foorumitega: On olemas, olen olnud kahe foorumi moderaator (Serious Gaming ja Klassika) Serious Gamingu foorumi ehitasin praktiliselt üles. Tunnen kõiki moderaatori kohustusi ja reegleid mida peavad ka moderaatorid jälgima.
    Miks peaksid just sina saama moderaatoriks?: Sest mina olen varem olnud moderaator ja oskan käsitleda foorumeid. Hoiaksin topeltkontode tegijaid eemal, valvaks ka värskeid teemasid, et sinna midagi spmmi laadset ei teki. Sulgen teemasid mis on teema algataja poolt öeldud, et sulgeda.

    Aitäh!
    Riivo
     
  20. massu

    massu Administraator Meeskonnaliige Administraator

    2,331
    0
    36
    Uuteks moderaatoriteks osutusid järgmised kasutajad:
    Alligator
    joss13
    SNR
    Panic
    Youzee88
    Henri115
    Pille666
    Typhoon
    Supra
    MBK-Nitro
    Ollubmx
    Maun0
    Siim123

    Palju õnne. Loodame Teie aktiivsele koostööle.

    Massu
     
Thread Status:
Not open for further replies.

Jaga seda lehte