Enne kooli algust mingi suurem sõit .

Discussion in 'Tallinna kokkutulekud' started by xdragon396, Aug 6, 2010.

Thread Status:
Not open for further replies.
  1. Koffer

    Koffer New Member

    175
    0
    0

    kuuled dragon , mõtle siis mingi hea marsruut ja ajastus välja ja küsi äkki keegi nõus suga abikorraldaja olema , ntks ragnar noh , kui hea teekond ja normaalselt inimesi kirjutavad et tulevad ja kõik nõus suga , siis keegi ei keela sul korraldaja olemast ? nii et alusta teekonda valmistama , ja ole aktiivne : )
     
  2. xdragon396

    xdragon396 New Member

    175
    0
    0
    mina ise ei lähe , minu sõbraad lähvad
     
  3. ragnar94

    ragnar94 New Member

    2,827
    0
    0
    mõtle välja midagi enne kui on liiga hilja. Vähemalt nädal peaksid ette teatama ja olema valmis oma marsuutide ja asjadega. Muidu juhub nii nagu eelmine kord.
     
  4. Nitrorider

    Nitrorider New Member

    96
    0
    0
    paned marsruudi kokku, sõidad läbi selle ise ja vaatad et kõik oleks ok. Tegelikult võiks teha ju päeva ja öösõidu mõlemad, sest see on ju suhteliselt tähtis sõit :D
     
  5. xdragon396

    xdragon396 New Member

    175
    0
    0
    võiks jah .
    hiljemalt 3-4 päeva pärast olen midagi mõelnud ja annan teada
     
  6. machine

    machine Member

    228
    0
    16
    päeva ja öösõit võiks toimuda küll mõlemad jah
     
  7. faist

    faist Member

    493
    0
    16
    äkki aitab jutust ja keegi võtaks käsile ja paneks kuupäeva paika?
    kuna kohekohe kool käes ja paar päeva ennem oleks suht nadi teema teha vms :D
     
  8. ragnar94

    ragnar94 New Member

    2,827
    0
    0
    kui sa homseks midagi välja ei mõtle, läheb korraldamine kellegi teise kätte, niiet kuku ajusi ragistama.
     
  9. Simon

    Simon Active Member

    1,535
    0
    36
    ma võin enda peale võtta
    mul hea marsuut ka välja mõeldud ja läbi sõidetud.
    Järgmine reede oleks keegi nõus tegema mingi kokkutuleku?
    Võin korraldada ja marsuudi teha.
     
  10. xdragon396

    xdragon396 New Member

    175
    0
    0
    OK .
    paljude inimeste survel annan korraldamise kellegi teise kätte , teen vb septembris mingi väiksema sõidu .
    Mina oleks ise kohal järg. reede .
     
  11. Nitrorider

    Nitrorider New Member

    96
    0
    0
    Räägi lähemalt
     
  12. ragnar94

    ragnar94 New Member

    2,827
    0
    0
    :lol: , sa oled ikka paras sitahäda 8) , simon tee ära, ma tahan üritust nautida ka, ei viitsi korraldada neid koguaeg :p
     
  13. xdragon396

    xdragon396 New Member

    175
    0
    0
    miks ma sitahäda olen ?
     
  14. ragnar94

    ragnar94 New Member

    2,827
    0
    0
    hädaldad et sul ei lasta midagi korraldada ja veel sadahäda mis sul on, et teised võtavad su käest korraldamise ära... Ütle mis sa oled teinud selleks et sa ise korraldaks kokkutuleku? Suht mitte sittagi. 2 korda olnud võimalus väljamõelda mingi teekond ja värgid, aga tundub et see ei huvita sind piisavalt kui 2 korda pole suutndu midagi teha. Nõrk :roll:
     
  15. xdragon396

    xdragon396 New Member

    175
    0
    0
    ma pole nürk , lic mu vend ja teised siin rk-s ka virisevad et tee mingi väiksem kokkutulek ju ma siis teen kui nii öeldakse .
    niiet asi pole minus kinni praegu .
     
  16. huryt

    huryt New Member

    101
    0
    0
    Eem minu arust selle asemel et ajada siin möla selle kohta et keegi siin hädaldab ja et mingi jura on veel kuskil,võiks nagu arutada juba kus ja millal ja kuidas.See et siin jälle käib mingi trall,1 september ei nihku edasi.Niiet mida kauem venitame siin,seda vähem on võimalus et üldse midagi toimub.

    Mina enda poolt pakkuks kuupäevaks kas 27 või 28 August. Kellaajaks alates 18-19 või kui tahate öössel sõita siis alates 23.Nagu alati järve selveri parkalas.

    Hakkame tegutsema.Varsti on 1 september ja psühhiatriia haiglad avavad oma uksed.
     
  17. sten2525

    sten2525 Member

    74
    0
    6
    midagi huvitavamat võiks jh tulla.räägu ja järve selveri parkla on suht ära tüüdanud
     
  18. ragnar94

    ragnar94 New Member

    2,827
    0
    0
    simon, räägi oma ideest.
     
  19. inxx

    inxx New Member

    51
    0
    0
    võiks teha homme sõidu ehk siis 27 ndal aga tra xdragon see on tõnni vend sellel vennal ple võrrigi tra ma ei saa aru kaivo mida sa suust v2lja ajad tõnn peaks sulle korralikult kerepeale andma ehk siis pomorud kohe
     
  20. faist

    faist Member

    493
    0
    16
    ma sa ajad homme sa ei tee midagi :D sul õhtune aeg juba homseks kinni pandud(timm) :D:D
     
Thread Status:
Not open for further replies.

Jaga seda lehte