Erisaade: Kas Dannnu lõpetab või hoopis juhtkonna noorus?

Discussion in 'Klubist...' started by dannnu, Juuli 24, 2007.

Thread Status:
Not open for further replies.
  1. dannnu

    dannnu Bännitud Bännitud

    60
    0
    0
    Mingist päevast alates (ei külasta rolleriklubi niitihti, seoses tööga ning uute kohustustega teises suur-portaalis) on mulle omistatud hoiatud meeskonn laimamise ning laiamise eest - cutcutcut, not - mis teha.

    Kuna tegemist on minumeelest ebaõiglusega, siis tulen seda siin apeleerima.
    Kallis kasutaja, ennem kui sa loed edasi, palun luba endale ja mulle, et massu on ebaõiglane :D.

    Vot. Kui kunagi massu portaali peaks maha müüma, siis teha ei huvita, et te vihkate teda nüüd: ta sai ju raha. Kasutajad ei ole portaaliga rahul: ei ole tähtis, külastatavus püsib ju! Aga see ei ole veel kõik :).

    Soov kiideti massu poolt heaks.

    aa, btw, vaatamata oma vanusele ma mõistan paremini kasutajaskonna soove, kui juhtkond - so sad. :(

    ***

    Ohoo, võtke ÕS [Õigekeelsus sõnaraamat on siiani ühe Õ'ga! e:Kaspar lahti ja uurige, mis asi on LAIMAMINE.
    Lisaks, see, et ma sünnipäeval tegin märkuse sinu tagarattal sõitmise kohta oli minumeelest õigustatud.
    Hetkel, tundub, et meeskond on kamp kes ei erine 8 aastastest wanna-be rate.ee moderaatoritest.

    Palun eemaldada minu meeskonna liikme staatus. Arvatavasti olen lihtsalt tulevikus abistavaks käeks kokkutulekutel, võibolla ka disainerina veebimaailmas. Aga seda staatust ma endale ei soovi. Mulle ei meeldi, et ei saada aru, et siin ei kehti seadus admin is always right. Kui kasutaja stagga ei suutnud mingit akut vms. mingit muud juppi nädala või enama jooksul posti panna, siis öeldi, et ah, see on temapuhul normaalne. Kui see peaks toimuma tavaliikmega saaks ta koheselt bänni vms :D.

    Vägeeev, lihtsalt vägev. Ma suhtun austusega sellesse, mis teie teete, ning ka sellesse kuidas te sõidate jne. aga tõesti: igal asjal on oma koht. Hetkel ma ei näe muud võimalust KUI PANGE MULLE IP BÄNN, okay, just kiddin' :D.Ei näe muud võimalust kui, et kõik, kes tunnevad, et on käitunud valesti Rolleriklubi sünnipäeval, kasvõi kordki, ütlevad seda ausalt. Näiteks minu postkasti. Ma tahan tõesti näha, kui paljud teist suudavad tunnistada oma tegusid.

    Ja lõpetuseks, et stagga, osta mult teine 120mm radikas näiteks ära oma Bigwaterile, võin sulle koguni 240mm pakkuda :D.

    Kui her. massu on huvitatud kunagi minu disainitöödest vms. siis palun. Selle hoiatuse tõttu, mis mulle anti jääb ka avalikustamata uus RK portaal + foorum. Mõtlesin, et saadan massule, aga vot: ma lihtsalt laiman,

    (minu vastus.)


    ***

    Since ma ei ole enam meeskonna liige, siis ma ei saa kopeerida enam seda mis seal toimub.

    ¤Kas kasutaja stagga sõitis tagarattal rolleriklubi sünnipäeval, sellega rikkudes lubadust, et sõidab ülikorralikult nagu kõik teisedki?
    ¤Kas oleks mõttet mulle hoiatust anda, selleest, et ma laiman meeskonda, kui ma esitasin noomituse sõiduajal kasutajale stagga?
    ¤Kas ma olen korduvalt üritanud edasi lükkata enda arendustööd, kuigi massu ei ole viitsinud mulle anda accessi, et ma saaks garaaži rolleriklbuile ehitada?
    ¤Kas ma olen tõesti niiiiiii jube meeskonna liige?
    ¤Kas ma olen niiiiiii jube klubi liige?
    ¤Kas stagga keelas sekkumast, kuigi TNT vägivallatses oma "naise" kallal?
    ¤Kas 1,2kW toiteblokk suudaks põletada läbi massu arvuti? Näääh, just kiddin' - pigem, kas ei oleks parem, kui kõik oleks võrdsed, ning klassivahe oleks vaid foorumis, ehk kokkutulekutel ei ole seda, et: sa oled vähemtähtsam, sina mu tissi ei saa.

    Küll ma veel midagi lisaks mõtlen.

    EDIT: Et teemat ära ei kustutatakse seadsin ma CRONTABi kontrollima iga 48 tunni tagant kas teemat ei ole ära kustutatud ning vastasel korral tekitama uue. Lisaks, kui keegi peaks mu postitust muutma, muutub see 48h jooksul tagasi. CRONTAB on seatud PHP abiga keyword põhimõttele.
     
  2. massu

    massu Administraator Meeskonnaliige Administraator

    2,331
    0
    36
    Dannnu Dannnu...Sul on kadedus suur või lõi sulle piss pähe...Hoiatuse said RK sünnipäeva järgmise päeva eest kui ütlesid meeskonna inimesele, et sina olidki see tsort kes eile selle võtmega ringi käes siin... + tekkis sul veel palju ülbust kasutaja naxitralli vastu... usu mind keegi ei salli kui mingi 14a. tüüp tuleb ilkuma ja hakkab nii üleolevalt olema, nagu oleks kõik tema oma...

    Selle lause ütlesin sinu lause peale:
    Rolleriklubi meeskond ei lange kahjuks/õnneks nii madalale, et hakkame hoidma inimest meeskonnas, kes käitub meeskonnaga ebainimlikult, ning selle kodulehe peale ütleks, et kuna RK's on vähemalt 150 aktiivset liiget, siis küll me ka saame kokku selle kodulehe raha (eelmise raha saime ilusti kokku 2-3 päevaga).

    Nüüd aga sulgen teema, et ei tekiks niisama juttu siia.

    Rasmus Grauberg.
     
  3. dannnu

    dannnu Bännitud Bännitud

    60
    0
    0
    Kas PHPBB3 on vigane, või teemat ei sulgetutki?

    Oot, seda tsorti ma ei mäleta.. mm, võibolla on asi dynamiidis ja suures koguses õlus. Maibääd.

    Naxi vastu tegelikult ei ole mul midagi, hommikul oli see selgelt näha. See, et sõiduajal noomitasin, noh, seda ma juba põhjendasin.

    Asi ei ole selles. Disaini ei saa te nägema mitte sellepärast, et ma nüüd minema meeskonna liige ei ole, vaid sellepärast, et mul ei võimaldata seda elluviia: andmebaasid on vaja dubleerida ning MsSql kõlbulikuks viia.

    Ära sulge seda teemat. Ootan klubikaaslaste kommentaare ja vastuseid küsimustele ;)
     
  4. stagga

    stagga New Member

    38
    0
    0
    Kas sa oled täiesti jobane!!
    Sa istusid rk sünnipäeva kokkutulekul minu rolleri peal ja ma sõitsin tagarattal ?!
    Ise sa hakkasid sõidu ajal kisendama nagu väike laps kasutaja NAXITRALLI kallal kes rivi lõpus paar korda nokka lasi!!!
    MINA magasin ammu juba kui kasutaja TnT üldse oma autoga sõitma läks ja naisega arusaamatusi lahendas.
    Kuna sa ei tea veel kes nägupidi mis kasutaja on siis palun ole hea ja süüta ennast, krdi IT türapea!!!
     
  5. naxi

    naxi New Member

    60
    0
    0
    vabandust et ennda arvamust julgen avaldada aga tõesti dannu...kelleks sa ennast pead? ma ei mõista..sa oled 14..okei..saan aru et vanus ei määra alati inimese elukogemust..aga lihtsalt...saa aru juba ükskord et sa ei ole jumal..sa ei ole jumal RK-s ega ka mitte kuskil mujal..mitte et mul midagi sinu vastu oleks aga jah..natuke võta ülbust maha..(väike soovitus) ja see et sa lubasid RK sünnal mind, massut ja ma ei tea keda veel ära bäännida RK-st siis ma ei kujuta ette kuidas sul see õnnestub...:) seega EDU.ee
     
Thread Status:
Not open for further replies.

Jaga seda lehte