Grip-i Aprilia sr70 R´09 MID-RACE (MÜÜA)

Discussion in 'Lugejate rollerid' started by grip, Apr 26, 2010.

Thread Status:
Not open for further replies.
  1. apex

    apex New Member

    89
    0
    0
    Re: Grip-i Aprilia sr70 R´09

    5+ masin, edu 8)
     
  2. grip

    grip New Member

    218
    0
    0
    Re: Grip-i Aprilia sr70 R´09 MID-RACE

    Vahepeal sai siis kaks survekat kokku pandud masin hakkas rämedalt, nagu lennuk edasi käima, koguaeg tahtis tagarattal liiguda.
    Eile siis hakkasime sõbra maale minema, kahekesi masina peal, kiirendasin, järsku kadus nagu gaas ära, keerasin uuesti rutskat ja äkii tõmbas ratta blokki ja jäi seisma. Mingist karteri voolikust vms tossu tuli kärsakas oli üleval, hetkel veel ei te mis viga on, mootor töötab aga räme ragin on ja kick käib nagu jõnksutab täiega nagu mingi läbi roostetand vanaraud, arvatavasti on viga vända laagris, ehk varsti saab teada hakkan lammutama vaikselt.
     
  3. audikas

    audikas Member

    215
    0
    16
    Re: Grip-i Aprilia sr70 R´09 MID-RACE

    vändalaager läbi jah, silku ja kolb on korras, mõõtsime kompressiooni ära ja oli midagi üheksaga, niiet millalgi saab hakata laagreid vahetama.
     
  4. Jan.

    Jan. Active Member

    2,716
    0
    36
    Re: Grip-i Aprilia sr70 R´09 MID-RACE

    räägi mis survekatega tegid topelt-surveka, endal ka sama jama et mingi 30 uimab ja kõik :D
     
  5. audikas

    audikas Member

    215
    0
    16
    Re: Grip-i Aprilia sr70 R´09 MID-RACE

    s6 strongi ja stocki pani kokku
     
  6. grip

    grip New Member

    218
    0
    0
    Re: Grip-i Aprilia sr70 R´09 MID-RACE

    Kuule ära tule seletama kui sa mitte midagi ei tea, tra närvi ajavad sinusugused, kust sina tead kuidas mina sõidan jne.
    Sissesõidu tegin ilusti 300km, segu teen 1:33, tangin enamasti 98 bensu, temperatuur pole kunagi üle poole tõusnud, tagal ei sõida sest ei oska, kiirendan vahest, mis ma valesti olen teinud.
     
  7. Smart49

    Smart49 Member

    607
    0
    16
    Re: Grip-i Aprilia sr70 R´09 MID-RACE

    Ou kuidas sa seda topelt surveka värki tegid,panid lihtsalt kokku mitte et üksteise otsa jh.
     
  8. Smart49

    Smart49 Member

    607
    0
    16
    Re: Grip-i Aprilia sr70 R´09 MID-RACE

    Sain juba panin pooliku surveka otsa lisaks ,dajoova parem ikka.
     
  9. grip

    grip New Member

    218
    0
    0
    Re: Grip-i Aprilia sr70 R´09 MID-RACE

    Ma panin stocki ja strongi oma vahel kõigepealt paber teibiga kokku et ära ei nihkuks kui kokku surun ja siis panin külge ja mul ikka tulemus oli väga hea uimamist enam üldse polnud ja käis sitaks pöördes ja üldse nagu uue hingamise sai masin, sumpa hakkas ka kohe ilusat häält tegma kui ikka pöördeid sai.
     
  10. Jan.

    Jan. Active Member

    2,716
    0
    36
    Re: Grip-i Aprilia sr70 R´09 MID-RACE

    seleta täpsemalt kuidas tegid, mul sama värk et kuni 30 uimab ja siis läheb..
     
  11. grip

    grip New Member

    218
    0
    0
    Re: Grip-i Aprilia sr70 R´09 MID-RACE

    Vaata üks postitus tagasi enne enda oma. Üksteise otsa panin lihtsalt muidu.
     
  12. Smart49

    Smart49 Member

    607
    0
    16
    Re: Grip-i Aprilia sr70 R´09 MID-RACE

    mai tea mul nagu kui proovisin 2 tükki panna tervet üksteise osta siis minuarust ei läind rihm lõppu kuna keerde liigpalju ja ei saa rohkem kokku liikuda vms.
     
  13. joss13

    joss13 New Member

    2,817
    0
    0
    Re: Grip-i Aprilia sr70 R´09 MID-RACE

    See paberteip seal mingit jama ei või korraldada vms ?
     
  14. TUUR

    TUUR Moderaator Meeskonnaliige Moderaator

    1,137
    9
    38
    Re: Grip-i Aprilia sr70 R´09 MID-RACE

    Ma oletasin sama.
    Pangem lihtsalt kergemad rullikud. Minarellile jms väiksema diameetriga survekatele saab teise suurema ümber orika kerida.
     
  15. grip

    grip New Member

    218
    0
    0
    Re: Grip-i Aprilia sr70 R´09 MID-RACE

    Ei no panin üks teise otsa ja sealt kus nad kokku puutuvad sinna panin, ega ma ümber terve surveka ei kerind seda.
     
  16. Larsen

    Larsen Member

    271
    0
    16
    Re: Grip-i Aprilia sr70 R´09 MID-RACE

    pildimaterjali? :lol:
     
  17. grip

    grip New Member

    218
    0
    0
    Re: Grip-i Aprilia sr70 R´09 MID-RACE

    Millest?
     
  18. Z0ne

    Z0ne Ürituste korraldaja Meeskonnaliige Super Moderaator Ürituste korraldaja

    6,380
    1
    38
    Re: Grip-i Aprilia sr70 R´09 MID-RACE

    Surveka(s/d) :roll:
     
  19. grip

    grip New Member

    218
    0
    0
    Re: Grip-i Aprilia sr70 R´09 MID-RACE

    Mille kuradi pärast peaks ma sellest pilti tegema? :lol: aga kui soovite siis saan teha kui ploki maha võtan ja asja uurima hakkan. See ragin või kahin tuleb muidu magneeto poolt, kui see asi juhtus siis võtsime variokaane maha ja seal oli küll kõik õlipumba rihmad ja muud asja nagu terved.
     
  20. Z0ne

    Z0ne Ürituste korraldaja Meeskonnaliige Super Moderaator Ürituste korraldaja

    6,380
    1
    38
    Re: Grip-i Aprilia sr70 R´09 MID-RACE

    Kahin võib olla laagritest, samuti võib ka olla et mähise juhtmed hõõruvad magneeto vastu vms.
    Aga see surveka asi tõesti tegelikult huvitab, tippkiiruses ei kaota? 2 survekat võtab kokku surutuna rohkem ruumi kui 1 ju, rihm jõuab ikka lõppu?
     
Thread Status:
Not open for further replies.

Jaga seda lehte