Haiguse teesklemine.

Discussion in 'Kool / Töö' started by Sano, Nov 19, 2007.

  1. Archerman

    Archerman New Member

    186
    0
    0
    Ei teeskle haigust, pole vaja ju, käid koolis ära ja asi korras, ei pea töid järgi tegema jne.
     
  2. Anonymous

    Anonymous Guest

    0
    0
    0
    kui kaua aega läheb et soola vesi hakkab mõjuma? :D
     
  3. koty

    koty New Member

    166
    0
    0
    Mu bioloogia õpetaja ütles et aitab see ka kui soola kaenla alla hõõruda :D Pidi ka palavik tekkima :D
     
  4. nrgchris

    nrgchris Bännitud Bännitud

    805
    0
    0
    Irwwww p2ris hea :D
    Aga ma kah kodus kraadiklaasi yles löönud.
    Aga yks kord oli koolis arti juures nii et käsi valutas mul ning arst ytles et kraadime :lol:
     
  5. janno123

    janno123 New Member

    459
    0
    0
    Kodus vanasti hoidsin kraadiklaasi vastu ahju, kui kooli ei tahtnud minna.

    Ükskord jäin haledalt vahele.
    Kogemata hoidsin, liiga kaua.
    Palavik oli, 43 kraadi.
    Ema see naljaga ütles, et nüüd peame küll, haiglasse minema.
    Ma ise ei teadnud et liiga palju sai.
     
  6. RyNtZ

    RyNtZ Member

    206
    0
    16
    Ei tea, üritan ikka mitte haigeks jääda, pärast on jube jama, kui peab järele tegema ja oled räigelt teistest maas.. :(
     
  7. Stevu-

    Stevu- New Member

    686
    0
    0
    ütlen et p*sk on lahti .
     
  8. Cheiver

    Cheiver New Member

    458
    0
    0
    Miks te üldse koju tahate jääda, minumeelest koolis sõpradega palju parem olla.
    Muidugi, kui sitt olla on, siis meil kooliarst annab vitamiini ja saadab tundi tagasi :D
    Endal ka paarkorda sitt olla olnud, ei tahtnud enam koolis olla, väss kaa, ütlesin arstile, et põhi alt, lasi koju :D
    Aga ükskord hakkas mul siis sitt, kui kogu B-klass üritas teesklemisega nahhui saada, siis läks kõik putsi, ei saanud kuhugi :)
     
  9. rallitaja

    rallitaja New Member

    3,139
    0
    0
    Jookse mööda tuba, kisenda "appi, appi", lase iga toa ukse ette kang ja naera üleolevalt, tõmba laelambid põrandale, tegele telekast multikaid vaadates eneserahuldusega samal ajal karjudes "hitler tuleb, hitler tuleb" ja usu mind, kooli sind sel päeval ei saadeta...

    Ma ei saa teist nagu hästi aru - miks üldse teeselda? Ma magan kaua ise tahan ja lähen kooli, kui tahan. Tulen koolist millal tahan, suitsetan ja joon palju aga ise tahan ja üldse ma teen kõike nii nagu mulle meeldib ja mitte üks tont ei kobise. Koolist puudumiseks ei ole vaja lolli mängida, sõbrakesed. Kui kooli minna ei taha, siis minge ema-isa rõõmuks kasvõi õue ja tõmmake otseteed pidi oma tüdruku juurde, hüpake tanklast läbi ja ostke üks õlpa vms. Vähe nõme pole enda kaenlaaluseid soolaste kätega hõõruda või suitsetada kuni kõht lahti ning pärast öelda et teil on paha olla, kamoon. :lol: küll see loomariik on lai. :D
     
  10. kewwa12

    kewwa12 New Member

    48
    0
    0
    Irw.Seda ma ei teeks

    Ma polegi veel haiget teeselnud.
     
  11. rallitaja

    rallitaja New Member

    3,139
    0
    0
    No täpselt minu mõte. Miks peaks teesklema - kui ei taha minna, siis ära mine ja kui vanemad pärivad miks, siis küll sa nendega ka räägitud saad kui tõesti minna ei taha.

    Need haiguse teesklemised on algklasside joppantoonionitele. :roll: F*cking kardate oma vanemaid või? :roll:
     
  12. Unique9

    Unique9 Member

    404
    1
    18
    Mitu korda olen emale öelnud, et vist on palavik, siis käseb kraadida aga ma olen pannud kraadiklaasi vastu pirni ja lasnud kuskile 38-40.
     
  13. Magxi

    Magxi New Member

    376
    0
    0
    Kodus pole vaja teeselda, kui tõesti halb olla siis jään koju ,
    Koolis rohkem kui ära tahan minna, siis lihtsalt vahetunni ajal uksest välja ja minema , talvel aind natuke raskusi , rõivistu tädi ei anna jopet :lol:
    Aga kooli arsti juures kino palju saand , ütled pimesool valutab, ja saadgi koju :D

    Lugesin ka ühes teises foorumis seda teemat, seal igast nippe tehtud, kes läheb vetsu , paneb kraanist tulist vett kaenla alla, et see kraad kätte saada , ja mõni vastu radikat, vastu laua lambi pirni jne , :p
     
  14. Ice

    Ice New Member

    176
    0
    0
    Selleks on vaja 10ni oodata ja see pole üldse tore :lol:
    Been there, done that :lol:
     
  15. aprill27

    aprill27 New Member

    1,254
    0
    0
    Suht hea mõte selle kuumaveega :D ma mõtlen seda et lähed vetsu ning lased kaenlaaluse kuumaks veega .A noo ise hoidsin vastu lampi kraadiklaasi koolis arstijuures samalajal kui arst mingit teist venda tzhekkas : D.Muidu võiks niisama ka ära minna aga ei viitsi neid põhjusetta puudumisi koguda
     
  16. omen

    omen New Member

    638
    0
    0
    Võta kraadi klaas pihku nii et käe alumine osa on kraadiklaasi alumise osaga võrdne ja löö vastu jalga vms, vastand kraadiklaasi alla löömisele.
     
  17. skilyne

    skilyne New Member

    10
    0
    0
    Kui seda digitaalkradiklaasi ei olnud meil kodus siis elavhõbedakraadiklaasi tuli natuke üle lüüa ja siis oligi palavik käes!!:D
     
  18. Silverr

    Silverr New Member

    298
    0
    0
    Ükskord kooli arsti juures sai natuke digitaalset kraadiklaasi laualambi juures hoitud kui arst ei vvadand.
    Vaatasin et oli juba 50 kraadi umbes. Siis panin uuesti kaenla alla ja 15 seki pärast võttis arst ära ja peal oli 44 kraadi.
    :lol:
     
  19. (ESTLAND)

    (ESTLAND) Member

    160
    0
    16
    karm mõte haigust teeselda ,ega te kuuendas klassis ei käi.
    kooli ei viitsi minna , ütled emale et võtad vabapäeva ja kõik
     
  20. Mass1ve

    Mass1ve New Member

    51
    0
    0
    Meie koolis pmst pole vajagi haigust teeselda. Lähed direktori sekretäri juurde, küsid talt yhe paberi kus vaja kõikide järgnevate tundide õpside allikrju. Lähed viid klassijuhatajale, ta annab allkirja, ja garderoobist välja minnes annad paberi koristajale. Umbes nii see asi käib Kuusalu keskkoolis, kui tahad poole kooli pealt minema tõmmata.(vb nats peab haiget mängima, oleneb õpsist, aga õpsid kooli õe juure ei saada)
     

Jaga seda lehte