Halvad mõtted

Discussion in 'Murenurk' started by Pedak, Mai 14, 2008.

  1. Risto995

    Risto995 Member

    753
    0
    16
    Lohutuseks võin öelda et mul oli sama asi ajani kui lõpuks viskas ni üle kui täiega karjusin nede peale et kurat kelleks te mind peate , nahhui te ei usalda mind jne , ma polnd kunagi mingi hullu jamaga hakkama saand ja ss sai seda seal ka hästi ära kasutada tavaliselt tulebki sellistel puhkudel kasutada enda häid külgi .
    Präegu on sellest ikka kuid möödas ja kui kuskile ööseks tahan ss naad endamasti vastavad jaatavalt ja ütlevad et usaldavad mind kuid sellest moraalist ikka lahti ei sa et naad hakkavad rääkima et kui ma usaldust murran mis siis kõik saab jne :D aga se on tühiasi :)
     
  2. shey

    shey Member

    98
    0
    6
    see rekka mõte on mul ka korra peast läbi käinud kuid, ei jah pole mõtet teha . istu veits rahune ja läheb mööda see aeg
     
  3. Elavpõrgu

    Elavpõrgu Member

    495
    0
    16
    Milles rekkajuhid süüdi on ??? Soovitus, kui tuju tuleb minge niitke mõni puu või post maha, siis ei saa teised viga, Aitäh :)
    Ma ei tahaks ise rekkale sisse sõita a tahaks et nad mulle sisse sõidavad, siis pole nagu pikka leiutamist et ma süüdi jne . . .
     
  4. Kry

    Kry Member

    820
    2
    18
    ma olen nõus sellega et sa oled blond :D
     
  5. Martinkuke

    Martinkuke New Member

    1,335
    0
    0
    päris ulme teema ikka endal oli kh kunagi nii eriti põhikoolis küll oli suitsetamisega jama ja et kahed jne 9 klassi algusest peale dire ja ülejäänud pool kooli seletasid mulle et ma jään istuma jne vanemad ka veel turjas kuna dire seletas et pean ennast kokku võtma kuigi raibe tahtis mind tahtlikult istuma jätta. venekeele õpetaja oli dire seal oli KT max punktid olid 26 ma sain 22 punkti ja tõbras tahtis mulle 2 panna selle eest siis klassi kaaslased ütlesid et nii ikka ei saa et pea max punktid siis pani mulle näruse 3 siis ssain aru et pole enam mõtet pingutada õppeaasta lõpus kirjutas isa avalduse et lõpetan venekeele 2-hega , julmalt närvi oli dire läinud (klassiõde oli seal nägi) ja ikkagist lõpetasin, kõik eksamid tegin lõpus ilma õppimata. ja peale põhikooli lõpetamist oli vanematel täiesti savi pm mis ma teen kus käin jne nüüd juba teist aastat kutsekas ja mingi 1 korra 2 kuu jooksul vbla ütlevad et vaata et sul ikka hinded korras ja ära lõpetad :p niet pm vanematele läheb kõige rohkem korda et vähemalt põhikool saaks lõpetatud seal nad nussivad kõige rohkem ajusi.
     
  6. SunShine

    SunShine New Member

    2,303
    0
    0
    endal oli sama mure , ema ja isa koguaeg kukil et kurat lõpeta see 9 klass juba ära , et saad ära tulla seal lähte koolist , koguaeg vingusid , senikaua vingusid kui ma ükspäev terve öö täitsin töövihikut kuni homse lõunani , siis viskasin isale töövihiku lauale ütlesin , mul on k6rini su vinugmistest , ma saan ise hakkama , tahan elus püüda ise k6igega hakkama saada , ma suur poiss juba , teil endal mured , mul endal mured.Siis peale seda läksin magama , ja ilge unekas oli:D....Aga jah kokkuv6ttes v6ib öelda et k6ik õpivad vaid enda jaoks , mitte kellegi teise jaoks..:p
     
  7. hannesolen

    hannesolen New Member

    121
    0
    0
    ohjah.. Mul on siuke tunne, et meil kõigil on vanematega suht deja vu. Ka mul oli periood kus kõigest oli nii villand. Eriti kõige kokkulangemine näiteks koolis 9. klassi lõpetamine , vanematel töö probleemid ja jamad, kõigil sitt tuju ja siis veel tülid mis panid kodust ära jooksma , mitte küll kauaks kuid piisavalt et närve kodust eemal natukenegi puhata. Suvisel perioodil aitab rolluga kuhugi relaxing kohta sõitmine, ;d Aga elu võtmine.. See on jah esmane mõte mis pähe tuleb selliste probleemide puhul kuid mõni aeg hiljem sa naerad kui loll sa olid et tahtsid enekat teha. :D elus tuleb veel palju paksemat paska millest läbi minna ja need tülid vanematega on nii lamp :d
     

Jaga seda lehte