Help@Chat

Discussion in 'Help!' started by Z0ne, Okt 5, 2011.

  1. Z0ne

    Z0ne Ürituste korraldaja Meeskonnaliige Super Moderaator Ürituste korraldaja

    6,380
    1
    38
    Siit saate kiirelt küsida masina probleemide kohta, muu möla läheb kustutamisele.
     
  2. sparc0

    sparc0 New Member

    796
    0
    0
    Selline asi et mul oli küünal katki ja piip ka ! ta tööle ei l2inud , vahetasin välja piibu ja õige küünla mis k2ib mu rollerile , siis muidugi ka ma juba vahetasin õli v2lja ja panin koonus filtri alla. siis l2ks k2ima aga kui ma sõitma l2ksin tegin paarsada meetrit sõitu. siis algul hakkas v2lja surema , nii korduvalt, panin k2ima nata gaasi andsin hoogu üles võttis siis kohe suretas v2lja , siis j2lle panin rollu tööle sõitsin siis ei suretanud välja ! siis oli üldse nii et sõitsin umbes 500meetrit, ja suretas v2lja mõtsin et panen tööle ja sõidan rolluga garaazini v2lja et vaadata mis sel viga, aga asi oli nii et rollu enam tööle ei l2inud andsin starterist ja v2ndast mingi pool tundi jamasin kohapeal bena oli. siis lükkasin rollerit garaazi ja panin tagasi õhupuhasti siis andsin paarkend korda v2nta l2ks tööle , AGA ! siis kui korra gaasi andsin ta tuuritas automaatselt üles tuure (aga ma ei hoidnud gaasi!). ise rohkemaks , korra nagu gaasi andsin siis ta l2ks nagu automaatselt elu suurtele pöördetele siis mingi alles 20 seci prst hakkas langema , imelik v2rk :S (ilm oli ka suht porine ja nata vihma aga ma sõitsin peale vihma!) täna l2ksin garaazi rollu üldse ei k2ivitunud , aga starterist ma andsin aga erilist mõtet ei olnud kuna aku nii emane et saab kohe tühjaks ... muud siis mina ei oska enam öelda! Piibu ostsin kõik õige mis mul varem oli !

    rolleriks siis flextech hurrican x1 õli oli mu rollus 15w40 panin uue 10w40 erilist midagi se ei peaks tegema! ootan vastuseid ja abisi!

    Roller seisab juba teist päeva!
     
  3. -motomees-

    -motomees- Active Member

    1,111
    0
    36
    sorry, aga see koonusfilteri naljad on juba nii vanad, et sellest peaks juba aru saama, et selle võid pilditegemise ajaks külge keerata, sõiduks ja kasutamaks maximaalset mootori eluiga kasuta originaal kopsikut.
     
  4. ennokas

    ennokas New Member

    431
    0
    0
    Kui ise tuure üles võtab siis saab kuskilt lisaõhku, vaata tihendid üle.
     
  5. mar10

    mar10 New Member

    699
    0
    0
    Teema võiks kleepsuks teha:D:D
     
  6. HAMBURGER

    HAMBURGER New Member

    30
    0
    0
    mure dioga. mingi af-18 vist vä.. tal selline jama, et käima läheb peale 5 minti vända peksmist, edasi läheb hästi.
    Ise arvan, et kompressiion väike, rollerit kasutatud pea iga päev ja 4 või 5 aastat pole rõngaid vahetatud
     
  7. Z0ne

    Z0ne Ürituste korraldaja Meeskonnaliige Super Moderaator Ürituste korraldaja

    6,380
    1
    38
    Kleepsuks saab teha ainult administraator.
    Kui peale mootori soenemist läheb 1-2 laksust siis on rõngad läbi jah, muidu võib olla ka segu vale, või toores ei tööta.
     
  8. stamper

    stamper Active Member

    1,083
    0
    36
    Kas sr50 R esiamordid on samad mis on Sr WWWl jne?
     
  9. atm

    atm New Member

    427
    0
    0
    keegi oskaks öelda milline 70cc silinder sobiks stock väntvõllile
     
  10. Anz

    Anz Member

    762
    0
    16
    Stage6 streetrace.
    kui ka pro
     
  11. Titanium

    Titanium New Member

    212
    0
    0
    Jah.

    Malossi sport 70,Stage6 Streetrace,Polini Sport,Stage6 Sport pro ning palju muud sport klassi silindreid.
     
  12. sparc0

    sparc0 New Member

    796
    0
    0
    Selline asi, et roller ei l2he ilusti k2ima isegi kui auto akkust võtad krokodillidega ja k2iad kaua ! , et k2ima l2heks peaks korraliku vaeva n2gema iga poole tunni tagant, asi siis selline et karpa ujutab üle või siis ! ei saa üldse bensu , aga rohkem mina arvan et ta saab liiga palju ehk siis (ujutab üle), roller ei taha sellprst k2ima minna. Muud asjad peaksid nagu paigas olema! kas asi filtris ei saa olla või n2iteks vaakumis . ma arvan et filtri ma peaks kindlasti ära vahetama to mingi 2 aastat juba :D
    ja sooviks siis igast abi ! aitäh! kui ujutab üle kuidas saaks seda korda teha , paljud r22givad et midagi tleb keerata!
     
  13. Titanium

    Titanium New Member

    212
    0
    0
    Alusta õhufiltri puhastamisest alguses.Seejärel soovitan kickstarterist käivitada.
     
  14. sparc0

    sparc0 New Member

    796
    0
    0
    seda ma ise ka usun et kickstarterist tuleb muidu laseb j2lle bena veel juurde ! tänan et ikka aitate , aga ka se õhufiltri puhastusest nagunii midagi ei aita , no aga vaatab ;) tänan
     
  15. dudez.

    dudez. New Member

    7
    0
    0
    Tervist,

    Väike küsimus oleks : Kui suurt rehvi annab sellele krossikale alla panna ? Oleks soov natukene suuremad rehvid alla panna. (hetkel esimene : 2.50 14" ja tagumine 3.00 12")
    [​IMG]
    Tegemist siis Off-Road 125cc Pit Bike (FY-AD3-A). Soov on hakata krossi sõitma, kuid pole kindel kui suured rehvid peaks alla panema. Kui keegi teab siis võiks soovitada ka mõnda SOODSAT kohta kus korralike krossikumme müüakse:)
     
  16. X-HondA-X

    X-HondA-X New Member

    36
    0
    0
    Tere äkki keegi teab kus saaks Honda X8R-X juppe soovitati honda esindusse minna aga seal kirve hinnad
     
  17. XcPwNeD

    XcPwNeD Member

    218
    0
    16
    [​IMG]
    On see harja hoidik või laadimise tablett ?
    Mis asi see on?

    Palju peab Gilera Runneri genekas voolu välja andma? Süsteem on 12V aga laadimise vool on suurem ( 12,5V või 13V või ... )

    Ette tänades, Joonas.
     
  18. SiimK

    SiimK New Member

    787
    0
    0
    keegi teab mitu suunatule juhet läheb aeroxil taha suundadele we?
     
  19. midrace

    midrace New Member

    188
    0
    0
    Pildil on süüteandur vms.
     
  20. sparc0

    sparc0 New Member

    796
    0
    0
    selline asi et kui ma kuidagi suure vaevaga rollerit tööle panen siis sõidan mingi linnas 2 tundi (näiteks) ,siis õhtul panen rollu garaazi ära ja järgmisel päeval on j2lle raske tööle panna või siis kui l2hen korraks koju j2tan rollu parklasse siis näiteks tunni aja prst tlen istun peale , ja k2ian või siis v2ndast , aga ei l2he tööle :S mul roller ei tohi seisma j22da kauaks peale sõitsmist siis prst raske tööle ajada! , milles asi võib olla ? bena filter vana? karpa ujutab üle ? nii nõme on ei l2he h2sti k2ima! ja muidu kui sõtima saab minna siis sõidab ta korralikult. Sööb ka nagu mingi loom! tavaliselt sajale võtab 2 liitrit mul mingi 4 ,3 liitrit l2heb :S ükskord võtsin karpa maha sealt tilkus v2lja bensu mingi 3 minsa !

    ETTE TÄNADES!
     

Jaga seda lehte