Help@Chat

Discussion in 'Help!' started by Z0ne, Okt 5, 2011.

  1. Z0ne

    Z0ne Ürituste korraldaja Meeskonnaliige Super Moderaator Ürituste korraldaja

    6,380
    1
    38
    Toores töötab?
    On võimalik et lihtsalt külma mootoriga ei taha kergelt käima minna, ehk siis hõre või segu vale. Gaasi andes ning siis starterit/kicki kasutades läheb kergemini käima?
    4,3 liitrit sajale nüüd just väga palju ei ole, eriti et hõre masin võtab rohkem.

    Ise küsiks ka kohe otsa, et kas piaggio õlipumpa on võimalik reguleerida, et ta annaks 70cc jaoks vajaliku õlikoguse?
     
  2. sparc0

    sparc0 New Member

    796
    0
    0
    ei aita erti isegi kui gaasi hoiad!
     
  3. sparc0

    sparc0 New Member

    796
    0
    0
    ei jaga ma jee :D aga tänan soovituste eest , ja ning mu roller on nüüdsest korras!
     
  4. carl1452

    carl1452 Active Member

    1,066
    0
    36
    küsin siis et kuidas ma saan siduri trumli lahti kui mul pole blokk all ja ülejääk blokist tühi aga ei saa kuidagi siduri kremplit lahti et oleks vaja lahti saada.
    suruõhuga lõõb lahti*?
     
  5. Z0ne

    Z0ne Ürituste korraldaja Meeskonnaliige Super Moderaator Ürituste korraldaja

    6,380
    1
    38
    Suruõhk, lööktrell või kasutada relakavõtit.
     
  6. -motomees-

    -motomees- Active Member

    1,111
    0
    36
    on sul ettekujutust ka mis on lööktrell? :p
     
  7. Z0ne

    Z0ne Ürituste korraldaja Meeskonnaliige Super Moderaator Ürituste korraldaja

    6,380
    1
    38
    Mõtlesin seda millega mutreid/polte kinni saab panna ikka. :D
    Ehk siis lihtsalt seletatuna suruõhutrell mis töötab elektripealt vms.
     
  8. -motomees-

    -motomees- Active Member

    1,111
    0
    36
    Suruöhutrell ei tööta kahjuks otseselt elektripealt, sa mõtled pneumo trelli või miskit käristit, mida kasutatakse enamasti rattavahetuseks, lööktrelliga paneb su vanaisa poileri seinapeale või segab maltoosa lahuse töövalmis :p
     
  9. rainer123

    rainer123 New Member

    4
    0
    0
    Tere

    Keegi oskab öelda mis mu rollul viga? Tühikäigul käib normaalselt aga kui gaasi anda jäävad pöörded peale ja pika aja pärast vajuvad alla.
    Karpa ja sisselaske olen üle vaadanud sealt lisaõhku ei saa. Kas kuskilt võib veel lisaõhku saada või milleskis muus on viga?
     
  10. Z0ne

    Z0ne Ürituste korraldaja Meeskonnaliige Super Moderaator Ürituste korraldaja

    6,380
    1
    38
    Väntvõlli simmerid ning silindri tihendid.
     
  11. PedakROX

    PedakROX Active Member

    1,014
    0
    36
    Tere et mule vario kaane yhel poldil on nukid maas et kuidas saaks poldi 2ra v6tta? :oops:
     
  12. swop3

    swop3 New Member

    785
    0
    0
    Kui mitte miski muu ei aita .
    Siis võid poldi pea läbi puurida või otsa maha saagida.
     
  13. PedakROX

    PedakROX Active Member

    1,014
    0
    36
    Lol kui ma otsa maha saen ss ma ei saa seda yltsegi k2tte! aga jhm probleem lahendatud viin selle töökotta 8)
     
  14. swop3

    swop3 New Member

    785
    0
    0
    Saaks ikka , aaga kuna sul lahendus olemas, siis ma ei hakka seletama .
    Ise sai samamoodi kunagi tehtud
     
  15. MartinVä

    MartinVä New Member

    140
    0
    0
    Relakaga sälk sisse ja siis lamedakruvikeerajaga keerad lahti. Järgi proovitud ja see töötas.
     
  16. mar10

    mar10 New Member

    699
    0
    0
    Ülihea mõte ju:D eks ss salvestan selle idee mällu.
     
  17. dasclown

    dasclown New Member

    102
    0
    0
    kuidas ma saaksin mootorratta kummi randi pealt maha? piisavalt suure haardega kruustange pole käepärast ja 80kg peal hüppamist ka ei mõju.
     
  18. Z0ne

    Z0ne Ürituste korraldaja Meeskonnaliige Super Moderaator Ürituste korraldaja

    6,380
    1
    38
    Eriti ei tea sellest asjast, aga midagi suhteliselt peenikest kuid tugevat vahele(ntx kummiheebel või tugev kruvikas) ning kangutad maha).
    Pole kindel kas vigastab velge või mitte, seega palun öelge kui vale info.
     
  19. -motomees-

    -motomees- Active Member

    1,111
    0
    36
    ega seda käitsi ei saagi maha, kui ainult siis, kui risk, et velg läheb lömmi protsent töuseb 90%ne peale.
    muidugi vanasti venetehnikapuhul sõiteti autoga üle serva ja asimusi
     
  20. rasmus2

    rasmus2 Member

    620
    0
    16
    yamaha aeroxil üks probleem, nimel kui kiirus läheb üle 80 poob kinni mootori kiirus langeb alla ja läheb pöörde jälle, vahepeal on nii et 50 pealt hakkab puterdama ja kiirus ei tõuse lased korra gaasi alla keerad uuesti kõik korras.
    Kompi üle 10bari, küünal uus, klapid koos klapilehtedega uued, uued tihendid, motoforce piiramatta cdi, kõik piirajad peale sumpa oma eemaltatud, karpa stock ning 72 düüsiga, silkul väljalase ümaramaks tehtud
    karpa filter asja kõik puhastatud, enda pea ära ei taju milles probla, segu paigas ilusti
     

Jaga seda lehte