Help@Chat

Discussion in 'Help!' started by Z0ne, Okt 5, 2011.

  1. spirit

    spirit Member

    337
    0
    16
    Polini dokumentatsioon annab küünlaks Championi L78C. Vaatasin ka sissesõidu pikkuse üle - 500km Polini malmsilindriga.
     
  2. Ivan

    Ivan Moderaator Meeskonnaliige Moderaator Ürituste korraldaja

    2,079
    6
    38
    :eek:
    Muidu tänud veelkord!
    Muidu kiire Google näitab, et tegu on lühikese keermega küünlaga- mul on seal aga praegu pika keermega. Keda või mida uskuda? :roll:
     
  3. spirit

    spirit Member

    337
    0
    16
    Kui sulle sobib pika keermega, siis tuleb see panna. Minu info oli soojusastme kohta.
     
  4. -MoToMaN-

    -MoToMaN- Active Member

    1,995
    1
    38
    Palju õli tuleks panna Piaggio ketasbloki reduktorisse?
    E:Sain teada.Unustasin,et sellel korgil on näidud.
     
  5. qu1ck

    qu1ck New Member

    292
    0
    0
    Minu meelest hakatakse neid siis tegema kui öösel vähemalt +10C. 2012 aastal hakkas see alles mai lõpus. Muidu on see värk, et teooria kestab koolis 2 nädalat, siis tuli teooria eksam(kooli oma) ja peale seda oli vaja sõite teha(ei mäleta palju neid oli). Kui sõidud saad tehtud, siis on kooli sõidueksam. Peale seda lähed ARKi ja teed seal mõlemad eksamid. Peab arvestama, et on järjekorrad. Ma ise ootasin kokku üle kuu aja neid igasuguseid aegu...
     
  6. est-sr50

    est-sr50 Member

    386
    0
    16
    Tartus saab igastahes aprilli algusest minu teada, vbl ka märtsi lõpu poole, teiste kohtade kohta info puudub. Omal läks ka üle kuu, 10 tundi teooriat + 8 või 10 h sõitu ka peaks olema kool.
     
  7. offroad42

    offroad42 Ürituste korraldaja Meeskonnaliige Ürituste korraldaja

    977
    9
    18
    nonii selline küss, et miks süüteküünlad nii tihti koostöö lõpetavad ? Mul isiklikult neljas küünal see kuu, olen proovinud denso ja ngk 9 soojus astmega, värvus nagu ikka tumepruun :| :| suht kulukas juba.
     
  8. -vanaisa-

    -vanaisa- Active Member

    2,735
    0
    36
    mass
     
  9. offroad42

    offroad42 Ürituste korraldaja Meeskonnaliige Ürituste korraldaja

    977
    9
    18
    mass??
     
  10. Aprilia172

    Aprilia172 Member

    715
    0
    16
    Vea lisamass.
     
  11. offroad42

    offroad42 Ürituste korraldaja Meeskonnaliige Ürituste korraldaja

    977
    9
    18
    Vea lisamass.[/quote]
    :lol: esimene asi oligi lisamass kui plokk raamipeale läks..
     
  12. Madiz

    Madiz Active Member

    1,334
    1
    38
    Kuulge, panin ploki kokku, aga vänt käib maru raskelt :\ sain suht kiiresti pooled kokku ja poldid kinni, niiet selles ei tohiks asi olla et maha jahtus enne vms. Eelmine kord kui kokku panin oli sama jama, aga peale käimist läks kõvasti paremaks, kuid siiski mitte nii nagu võiks. Minus ei tohiks ka viga olla, sest keeway plokil sain väga ilusti liikuma vända. Kui võtaksin lahti ja lõikaksin tihendipaberist tihendi vahele võib parem saada? Ja kas uuesti lahtikiskumine laagreid ei riku?
     
  13. Hiinarollu

    Hiinarollu Member

    280
    1
    18
    Sõitsin siis rolleriga, hoidsin umbes 100-150 meetrit gaasi peal ja kiirus oli 60 km/h, ning siis hakkas põhja alt suitsu tulema (leegitoru kinni) ja roller jäi vaiksemaks kuni lasin välja surra tal. Kui üritasin käima panna ei läinud ja tegi kiljuvat häält, aga kolb liikus. Kodus võtsin silkupea maha ja ilma silkupeata seda kiljuvat häält ei teki, vaid on täiesti normaalne hääl. Sooviks mingisugust infi kes anda oskab ja ei taha kuulda mingit pläma.
    Aitäh.
     
  14. Z0ne

    Z0ne Ürituste korraldaja Meeskonnaliige Super Moderaator Ürituste korraldaja

    6,380
    1
    38
    Algul käibki, kui kõik surveall on.

    2t või 4t?
     
  15. Hiinarollu

    Hiinarollu Member

    280
    1
    18
    Vabandust jah, tegemist on 2 taktilise masinaga. Kohe kui küünla kasvõi natukene sisse keeran hakkab kohe krigisema, muidu ei krigise...
     
  16. Hiinarollu

    Hiinarollu Member

    280
    1
    18
    Ei oska tõesti keegi aidata? :/
     
  17. Z0ne

    Z0ne Ürituste korraldaja Meeskonnaliige Super Moderaator Ürituste korraldaja

    6,380
    1
    38
    Küünal välja, võta mingi kuuskant või muu pulk, küünlaaugust sisse, õrnalt suru kolvi peale ja siis liiguta mootorit käega ringi. Mõni laager täiesti õhtal omadega, või midagi laiali lennanud.
     
  18. Hiinarollu

    Hiinarollu Member

    280
    1
    18
    Ma ajasin jahutusketast ringi siis ei ole midagi kuulda aga ma siis vaatan kas mõni stopper või rõngas laiali lennanud äkki.
     
  19. koonus

    koonus Member

    792
    0
    16
    Jou, aerox nussib.
    Säde on olemas. Topkaga lubab isegi korra, aga ilma topkata ei tee mitte si**agi.
    Karpa on 12mm dellorto, 90 düüsiga.
    Ennem liikus selle karburaatoriga kuidagi hädiselt.
    Kas võib aidata see ka, et peale panna 17.5mm karpa koos vähe väiksema düüsiga?
     
  20. Kaltsyum

    Kaltsyum New Member

    899
    0
    0
    2t masinal vaata küünalt. Sealt peaksid oskama edasi tegutseda
     

Jaga seda lehte