Help@Chat

Discussion in 'Help!' started by Z0ne, Okt 5, 2011.

  1. Monstriboy

    Monstriboy Member

    834
    0
    16
    orig ka on hea
     
  2. TruePlaya

    TruePlaya Member

    223
    0
    16
    Rullidega oli segadus orig vario rullid sai kogematta pantud mitte minu poolt,seega läks sidur kuumaks...sidurikell on ka päevi näinud...vaja uut...
    4,7g rullidega peaks hakkama kohalt paremini minema või 4,5g?? 4,1 tundus liiga pöördes aga siis olid hiina punased sidurivedrud nendega oli kohalt minek raske...peale 10km hakkas alles rebima
    Hetkel 5,55g
     
  3. TruePlaya

    TruePlaya Member

    223
    0
    16
    Nii nüüd vario paigas ja pöördes aga karjub rohkem kui liigub...pole nagu see

    Sett: stage6 streetrace 70
    Yasuni c16
    17.5 dellorto 80 düüs segu paigas
    Orig filter, Malossi punase swammiga
    Malossi Multivar 4,7g rullid
    Malossi punased sidurivedrud
    Malossi punane survekas

    Mida teha veel??
     
  4. Mürk01

    Mürk01 Active Member

    391
    83
    28
    Probleem selline, et magneetot tahaks kätte saada aga tõmmitsa mis tellisin jäi väikseks, sest ma loll vaatasin ainult, et oo peugeotile ja rohkem variante peugeotile polnud ka ning mööte pole jälginud. Põhimõtteliselt oskab keegi nõu anda kuidas ma selle kätte peaks saama ilma tõmmitsata või oleks mingisugune viis isegi väiksemat tömmitsat kasutada? :roll:
     
  5. BeAfro

    BeAfro Ürituste korraldaja Meeskonnaliige Ürituste korraldaja

    1,770
    12
    38
    Sul ainuke võimalus siis kangutada see sealt lahti. Suur paks tavaline kruvikeeraja vahele, vaata et magneeto alla paned mitte süüteplaadi ja siis hoiad hästi tugeva pinge all kruvikat ja peksad haamriga peale niikaua kuni tuleb. Kui kunagi maha pole võetud magneetot siis võib olla nii, et ainult tõmmitsaga saadki lahti.
     
  6. Z0ne

    Z0ne Ürituste korraldaja Meeskonnaliige Super Moderaator Ürituste korraldaja

    6,380
    1
    38
    Kunagi pole maha võetud siis tihtipeale ei tule ka haamriga. Ise korra sellist nalja näinud kus isegi spets-tõmmits ei võtnud maha magneetot, lõpuks sai see käpptõmmitsaga kõveraks ning maha tõmmatud ulme jõuga.
    Kui asud Tallinnas, siis võid uurida Camexist, ehk nad on nõus sulle õiget tõmmitsat laenama.
     
  7. Mürk01

    Mürk01 Active Member

    391
    83
    28
    Kunagi kindlasti see maha võetud aga see blokk millelt maha tahan võtta seisis umbkaudu 3 aastat räästa all seisnud niiet päris roostes on see magneeto ja kinni. Ja camexit külastada ma ei saa. Kui midagi üle ei jää proovib haamrit vist :|
     
  8. Mürk01

    Mürk01 Active Member

    391
    83
    28
    kuidas ma peaks saama vändalaagri kätte ilma, et ma seda kahjustaks? kellegil ideesi :roll:
     
  9. Trave01

    Trave01 Ürituste korraldaja Meeskonnaliige Ürituste korraldaja

    847
    86
    28
    Saime kätte, nihutasime veits süütelugejat ettepoole ning tekkinud avast sain talle tagant kruvikaga pihta anda :p
     
  10. Z0ne

    Z0ne Ürituste korraldaja Meeskonnaliige Super Moderaator Ürituste korraldaja

    6,380
    1
    38
    Väntvõllilt või blokist? Väntvõllilt saad spetstõmmitsaga, blokist saad kas pressi või samamoodi tõmmitsaga.
     
  11. Trave01

    Trave01 Ürituste korraldaja Meeskonnaliige Ürituste korraldaja

    847
    86
    28
    Laager vända peal kinni, samas ka blokis üks kinni. Pakuti väja, et laager kuumaks ajada ja siis vändale freezerit vms peale lasta ning siis kangutada, kahtlen, et toimib.
     
  12. BeAfro

    BeAfro Ürituste korraldaja Meeskonnaliige Ürituste korraldaja

    1,770
    12
    38
    Vända pealt saaksid idee poolest relakaga ka. Bloki seest peksa lihtsalt välja.
     
  13. Mürk01

    Mürk01 Active Member

    391
    83
    28
    relakaga saaks küll aga ma tahaks tegelt ikkagi seda laagrit veel kasutada niiet mingit varianti tahaks millegalaager terveks ka jääb :lol:
     
  14. pets77

    pets77 New Member

    2
    0
    1
  15. Mürk01

    Mürk01 Active Member

    391
    83
    28
  16. pets77

    pets77 New Member

    2
    0
    1

    Panin lihtsalt pildi, et teaksid mida otsida. Vändale pane ikka pärast uus laager, need ei maksa ju väga palju, et mingit jama kokku keerata.
     
  17. RaigoS

    RaigoS New Member

    10
    0
    1
    kui masin pöördes on, tekib variaatoris imelik kõrin vms. Oskab keegi aidata? yamaha slider
     
  18. Z0ne

    Z0ne Ürituste korraldaja Meeskonnaliige Super Moderaator Ürituste korraldaja

    6,380
    1
    38
    Kontrolli üle kas vändal on nuut terve, ning et midagi ei loksuks.
     
  19. kropek

    kropek New Member

    27
    0
    1
    Tere! Mure siis NRG Poweriga. Piaggio mootor, Malossi S 70cc, Dellorto 19mm jne. Kuni veerand gaasini on minek vägev ja tõmmates saab tagale ka. Veerand gaasist edasi hakkab jõnksutama justkui 4t piiraja vms. Vahele jätmine on suht ühtlane. Olen proovinud teisi küünlaid. (Mitte küll uusi, aga selliseid mis teiste masinate peal töötavad) Samuti olen proovinud ka teist süütepooli ja sellega täpselt sama lugu. Küünal on pigem tumeda poolne ja kui ei saaks kütet kätte, siis oleks ju segu ka lahja ja küünal hele??
    Ise panustaksin pigem süüte probleemile. Justkui ei suudaks kõrgel pöördel sädet anda.
    Kas võib näiteks süütelugeja(andur) sellist asja teha. Ei suuda lihtsalt nagu magneetolt lugeda.

    Endal on juba mõtted otsas :|

    Video ka siis sellest: https://www.youtube.com/watch?v=lI26SW0A4wE
     
  20. Z0ne

    Z0ne Ürituste korraldaja Meeskonnaliige Super Moderaator Ürituste korraldaja

    6,380
    1
    38
    Vea mootoribloki küljest massikaabel raami külge.
     

Jaga seda lehte