Herko4 BMW 316i 93a 73kw

Discussion in 'Lugejate autod' started by herko4, Apr 13, 2011.

Thread Status:
Not open for further replies.
  1. massu

    massu Administraator Meeskonnaliige Administraator

    2,331
    0
    36
    Noo ma ei tea minu roheline 85kw võttis keskmiselt 8l sajale ning praegune 2.0 automaat on keskmine 13l sajale ning sõidan ka suht 70% linnas.
     
  2. Hertz

    Hertz New Member

    383
    0
    0
    Kõigekõvem vaidlus ongi alati kütusekulu üle. :lol: 8)
     
  3. herko4

    herko4 Bännitud Bännitud

    1,311
    0
    0
    seda räägib 16 aastane vant.
    oma ise 1.6 ja 2.0 ja tunned vahet.
    raha jääb ka millega mu jaoks kui ainult bensiini jaoks.
     
  4. massu

    massu Administraator Meeskonnaliige Administraator

    2,331
    0
    36
    Eks ta nii ole jah, aga suht mõistmatuks jääb mulle see, et mida väiksem mootor siis seda rohkem väidetakse endal olevat kütusekulu, aga kui on suur mootor, siis räägitakse, et see ikka nii ökonoomne jne..See nagu ei ole väga loogiline. Väidetakse, et neli silindrit võtab sama palju kütet kui kuus silindrit. Plus siis veel neljasilindriline on manuaal ja kuue silindriline automaat. Kõik kes nagu veidikene autot jagavad, siis mõistavad ehk et see ei ole loogiline.

    NB!
    See nunnumeetri seier mis BMW'l armatuuri peal on ei näita teile mitte mingit keskmist kütusekulu (näitab hetke kulu). Seega saab kõige õigema kulu arvutada välja tankimise järgi!
     
  5. Ksenoon

    Ksenoon Active Member

    1,751
    0
    36
    Kui autol komput pole siis kõige õigema kütusekulu saab kätte paak täis, paak tühjaks sõita meetodil ja arvutada mitu km sõita sai täis paagiga. Ülejäänud arvutamine on bullshit ja kompu võib ka valetada tavaliselt.
     
  6. *Chris*

    *Chris* New Member

    1,702
    0
    0
    Enamojaolt valetabgi ;)
    mu copact 1,6 võtab kyll mingi 5-6 l sajale, maantee peale vähemalt, linnas mingi 7-8 vahel vb isegi vähem..
     
  7. massu

    massu Administraator Meeskonnaliige Administraator

    2,331
    0
    36
    Kompusi ei tasu ka päris tõepähe võtta jah. Kõige õigem, siiski täispaak, odomeeterinäit kirja, sõidad pool paaki ntx tühjaks, siis tangid uuesti paagi täis ning siis vaatad palju kütust kulus!
     
  8. herko4

    herko4 Bännitud Bännitud

    1,311
    0
    0
    hmm.
    mul õnneks pole tahhokat ega bena kompu seiierit.
    ma möötsin nii 2ra et jõgeval sai näidik nulli mindud ja panin 20l sisse ja sõitsin selega jõgevalt saaremaale 2ra ehk 340km.
     
  9. herko4

    herko4 Bännitud Bännitud

    1,311
    0
    0
    paar pilti kah ajaviiteks mis telefoniga täna sai ns klõpsatud:D
    [​IMG]
    [​IMG]
    [​IMG]
     
  10. peremees

    peremees Active Member

    2,259
    0
    36
    udukad,velg siis hakkab juba parem saama.
    mingi originaal 16"-17" velg oleks paras aja natuke madaldust ka kindlasti.
     
  11. herko4

    herko4 Bännitud Bännitud

    1,311
    0
    0
    ei mina hakka seda tuunima:D
    kuuaja pärast sellega soome ära siis 3kuud tööl siis onu ostab bemmi ära 800-1000euriga.
    ja siis ostan omale e46 või siis halvemal juhul audi quattro.
     
  12. Pagarew

    Pagarew New Member

    209
    0
    0
    Kuskanti Soomes satud?
     
  13. fenchu

    fenchu Member

    669
    0
    16
    sul load on üldse ? :D
     
  14. herko4

    herko4 Bännitud Bännitud

    1,311
    0
    0
    irw mis küsimus..
    pool aastat juba olnd
     
  15. Kevin.K

    Kevin.K New Member

    220
    0
    0
    Tundub veits ebaloogiline tõesti, kuid äkki on midagi sellist, et 4sil mootor on kergem, 6sil raskem, kere kaal aga sama, siis kuna 6sil mootoril on jõudu rohkem, siis ei pea nii hullult tallama nagu 4sil mootoriga. Kui võrrelda nt 1.8 83kw mootorit ja 2.0 110kw siis oleks loogilisem, et millel jõudu rohkem, sellel küttekulu tiba väiksem. Aga see kõigest minu loogika :lol: :lol:
     
  16. Hertz

    Hertz New Member

    383
    0
    0
    Su loogika lonkab.Kui panna E36 kerele V8,millel 200+ kw siis ,ei võta ta ju vähem kütet kaheliitrine sadakümmekilovatti,mis sest ,et on võimsam,ja peab kiiruse ülessaamiseks vähem tööd tegema.
     
  17. Kevin.K

    Kevin.K New Member

    220
    0
    0
    Kust tekkis V8, kui rääkisin nagu 4 ja 6sil mootoritest, loogiline et V8 200+ kw võtab rohkem.. Aga nende väiksemate töömahtude puhul võib see täiesti nii olla..
     
  18. M1hk3l

    M1hk3l New Member

    869
    0
    0
    noo maanteel pähe anda ja möödasõite teha jne on mõne väheke suurema ja jõulisema mootoriga kindlasti ökonoomsem kui mingisuguse 1,6ga tinistada
     
  19. peremees

    peremees Active Member

    2,259
    0
    36
    mida suurem mootor seda rohkem on vaja kütet,et seda ringi ajada.
    suure mootoriga on väga suur see vahemik kus kütusekulu kõigub....vastavalt sellele,kui palju annad.
    väikse mootoriga ei saaks seda kulu kuidagi nii suureks.
     
  20. herko4

    herko4 Bännitud Bännitud

    1,311
    0
    0
    no 1.6 ei jääähätta mööda sõite tehes kui k2ik alla lappida ma tegin 140pealt isegi.
     
Thread Status:
Not open for further replies.

Jaga seda lehte