Hiiumaa tripp

Discussion in 'Saarte kokkutulekud' started by rrrauno, Jan 23, 2012.

Thread Status:
Not open for further replies.
  1. minaise

    minaise Active Member

    1,322
    0
    36
    Mina saan aru küll, et ta mõtleb pigem soovituslikult kui sunniviisiliselt. Lihtsalt püüab aktiivselt osalejaid leida, kes kaasa lööks. Või eestis ei tohi midagi öelda enam ? Peavad kõik kuss olema ja istuma oma väikestes koduses ja selg sirgu raamatut lugema ?
     
  2. jott

    jott New Member

    1,489
    0
    0
    Ei, pikali võib ka raamatut lugema. Mina isiklikult luban.
     
  3. Ivan

    Ivan Moderaator Meeskonnaliige Moderaator Ürituste korraldaja

    2,079
    6
    38
    Praegusel juhul toodad sina seda OT'd ju, ära nüüd kõiki ka nii väga kritiseeri. :roll: Kui asi peaks läbi kukkuma, siis tänu mandirahva, hiidlased on kõik platsis :p
     
  4. jott

    jott New Member

    1,489
    0
    0
    Et nagu misasja, hiidlased korraldavad trippi ja mandri rahvas on süüdi, kui asi persesse läheb? :eek: No tase...
     
  5. Ivan

    Ivan Moderaator Meeskonnaliige Moderaator Ürituste korraldaja

    2,079
    6
    38

    selle all mõtlen mina seda, et nad ei vea oma perseid kohale. Marsuut ja kõik on olemas nagu siin eelnevalt on räägitud!
     
  6. jott

    jott New Member

    1,489
    0
    0
    Ja sina veaksid vabatahtlikult ja kobisemata oma perse Räpinasse? Hui sa veaks.
     
  7. Ivan

    Ivan Moderaator Meeskonnaliige Moderaator Ürituste korraldaja

    2,079
    6
    38
    Muidugi ei veaks ning see asi kukub ka jah raudselt läbi, aga ennem ei saa midagi prognoosida, kui alguspäeval.
     
  8. Nestea

    Nestea Member

    539
    0
    16
    Kuupäev on nüüdseks paigas, 20-22 Juuli.

    Oleks peale Pärnu, Haapsalu ja Saaremaa veel kuskilt rahvast tulemas?
    Vahepeal olen veel veits uurimustõid teinud ja jõudsin ikkagi järeldusele, et teise päeva õhtuks lähme Kassarisse. Pmst siis Suuremõisast läheks otse Käina, seal käiks siis tanklas ja kellel vaja saaks poes käia. Sealt läheks edasi Orjaku sadamasse, kus teeks kerge peatuse ja sealt siis sõidaks Kassarisse ööbima.

    Mandri rahvas võiks tulla 14.00 praamiga ja Saarlased võiks tulla siis 13.30 praamiga. Praamiliikluse kohta saab infot http://www.tuulelaevad.ee/

    Nii, kõik need kohad kus käia tahame, ei ole sugugi mitte tasuta.
    Militaarmuuseum, avatud kuni 18.00 - pilet täpsustamisel (1-2€) Homme helistan sinna ja uurin, äkki hoiavad kauem lahti, sest vastasel juhul ei pruugi me sinna jõuda.
    Tahkuna tuletorn, avatud kuni 19.00 - pilet õpilasele 1€
    Eiffeli torn, avatud kuni 22.00 - pilet õpilasele 0,50€ (üles minek omal vastutusel)
    Suuremõisa loss, avatud kuni 18.00 - pilet täpsustamisel (ca 1€)

    Homme õhtuks üritan selle tripi plaani ja kava täpselt paika saada.
     
  9. tennu

    tennu Active Member

    1,561
    0
    36
    Pmst tehke eraldi teema selle tripi kohta nüüd kus kuupäevad ja asjad paigas on. Teemasse märkige ka eri piirkondade nö liidrid või kuidas nüüd öelda. Võimalikult täpne info tripi kohta jne. Link postitage ka siia teemasse, siis teistel kergem üles leida. Ja selle teema võib teha ma arvan suurte ürituste alla, kuna plaan on ikka kogu mandrirahvas kokku ajada.
     
  10. Nestea

    Nestea Member

    539
    0
    16
    Jah, teen, aga homme, siis kui kõik kindel.
     
  11. eedy

    eedy New Member

    127
    0
    0
    Olen kindel tulia.Ei tea kas enda omaga või kellegil taga.
     
  12. peremees

    peremees Active Member

    2,259
    0
    36
    sina küll räpinasse ära tule.
     
  13. Nestea

    Nestea Member

    539
    0
    16
    Kes osa võtaks, õelge mis te arvate... Esimesel päeval ma arvan, et kohalik rahvas tuleb täis kõhuga kohale ja mujalt tulijad söövad oma kõhud praamipeal täis ja siis õhtul grilliks vms. Aga kas kogu selle ülejäänd tripi toitume oma toiduvarude pealt ja õhtul teeme grilli või käime päeval kuskil söömas ka?
     
  14. tennu

    tennu Active Member

    1,561
    0
    36
    Selle võib ju kohapeal ka otsustada, järgmisel päeval enne trippi võib küll kuskile sööma minna või poest läbi käia ja süvva osta. Õhtuti poleks grillimine paha mõte. Iseasi, kui paljud on võimelised grillima. :lol:
     
  15. Nestea

    Nestea Member

    539
    0
    16
    Teisel päeval alustame Luidjalt, siis lähim pood on Kärdlas (ca. 25km kaugel) Mõtlesingi, et kui teisel päeval Kärdlasse jõuame, siis käiks kuskil söömas.
     
  16. Ivan

    Ivan Moderaator Meeskonnaliige Moderaator Ürituste korraldaja

    2,079
    6
    38
    Minge Roograhusse ! :p
     
  17. geenius

    geenius New Member

    76
    0
    0
    mis seal roograhus anntakse ?mõttetu koht ju
     
  18. geenius

    geenius New Member

    76
    0
    0
    ma kuidas teil aga mu arust on grillimine kõhu täitmise eesmärgil täitsa mõttetu ei täida sittagi seda kõhtu:D tglt kõik oleneb kogustest ka :D
     
  19. Nestea

    Nestea Member

    539
    0
    16
    No aga igaüks võib ju endale mingi salati vms ka kaasa võtta ju. :D

    E: Esimesel õhtul lähme eiffelist siiski Tõrvaninale, mitte Luidjale. Seal on olemas mingi WC, kindel telkimisplats, mingid grillid ka, kuhu siis saab vorstid särisema visata. Meri on ka seal samas, telkimisplatsist vähem kui 100m.
     
  20. Nestea

    Nestea Member

    539
    0
    16
Thread Status:
Not open for further replies.

Jaga seda lehte