Homemade SOODAPRITS !

Discussion in 'Õpetused' started by loolo11, Aug 1, 2012.

  1. loolo11

    loolo11 New Member

    1,305
    0
    0
  2. Madiz

    Madiz Active Member

    1,334
    1
    38
    Proovisin järgi, küll selle punase junniga, mis kommentaarides on vw klubis aga SUPER tulemus. SOOVITAN ! 8) :p
     
  3. loolo11

    loolo11 New Member

    1,305
    0
    0
    ja mida sa sellega teha proovisid ?
     
  4. Madiz

    Madiz Active Member

    1,334
    1
    38
    Einoh, pm ma DIY ei teinudki, mul see püss oli olemas, lihtsalt soodat osta. Ei teadnud lihtsalt soodapritsimisest midagi :oops:
     
  5. Zkax5

    Zkax5 Member

    231
    0
    16
    Selline imelik küsimus :roll:
    Kas värvipüstoliga saab ka nii effektne kui selle torupüstoliga?
    Ega sooda düüsi ei lagunda?Kraabi?
    Värvipüstol on pealt laetav, anum on püstoli peal, üleval pool..

    EDIT::

    Muidu need http://www.sbb.ee vennad rääkisid ,et soodaprits ei tee isegi kergele/õhukesele plekilegi viga, ega klaasile..
    aga värvipüstoli düüsile teeb?
     
  6. machine

    machine Member

    228
    0
    16
    Proovisin selle punase pritsiga, väga hea tulemus jääb, veljed laseb mõnusalt haljaks, algul tuleb otsast see düüs paika saada, aga jah SUPER !
     
  7. loolo11

    loolo11 New Member

    1,305
    0
    0
    mõtlesin enda golfi veljed ka ära teha aga kui lasta teha läheb 100e aga kui ise teha siis tulleb suurem kompressor osta 25l pole midagi teha
     
  8. machine

    machine Member

    228
    0
    16
    Proovisin täna liivaga ka ja töötab , mul on vana veneaegne kompressor, 2 silindriline ja 3 kw el. mootor, panin sinna vahepaagi vahele, et kondentsi ei tuleks ja rõhku paremini hoiaks, lasin stabiilselt 11 bari juures. Sellel punasel pritsil tuleks ära võtta toru mis põhja ulatub ja peale seda kasutada pritsi teist pidi, siis jookseb liiv paremini. 2 rolleri velge sain väga kenasti puhtaks ja bloki ka. Kindlasti kandge kaitse prille ja õhufiltrit, sest muidu on suu ja silmad liiva täis :D Võin pildid ka panna tulemusest.
     
  9. Zkax5

    Zkax5 Member

    231
    0
    16
    Pildid võiksid lisada jah.. Kas 6 bar'i juures ei tee eriti vist midagi? :S
     

Jaga seda lehte