Hooaja Avamine?

Discussion in 'Tartu kokkutulekud' started by MHRmaka, Märts 25, 2012.

Thread Status:
Not open for further replies.
  1. MHRmaka

    MHRmaka New Member

    171
    0
    0
    Milllal? Kus? Plaane?
    Hakkaks vaikselt arutama juba... Endal tekkis mõte aprilli lõpus ära teha? Mis arvate jms.. :p
     
  2. StreetBuzz

    StreetBuzz New Member

    1,843
    0
    0
    no mina arvan, et kohe kui ilusad ja soojemad ilmad tulemas siis teeks .. ei saa masinat timmi ajada :lol:
    ehk mingi aprilli algul või keskel :D
    Ja seekord võiks teha ka linnast väljas sõitmised + mingid võistlused ja stunt ürituseb maybe.. ( mõtlen stundi all mitte otse sõitmist ) !

    Parimat rukkiroheliselt ! :D
     
  3. kaido-

    kaido- New Member

    3,276
    0
    0
    Ma pole sellel teemal mitte keegi,aga avamine "võiks" kunagi mai algul olla :roll: sest ma arvan,et paljudel pole veel aprilli keskajaks masinad arvel :roll: aga noh... mina pole sellel teemal mitte keegi :|
     
  4. madis'

    madis' Member

    912
    0
    16
    Arvel peab olema alates 2012 Juul(n)i'st. Aprill lubati +20 juba, aga no vaadates tänast ilma, siis ei usu eriti ühtegi ilmateadet.
     
  5. kaido-

    kaido- New Member

    3,276
    0
    0
    :eek: :eek: :eek: ootoootoot,et praegu ei pea arvel olema ???? :eek: :eek:
     
  6. sands007

    sands007 Member

    38
    0
    6
    Jah,praegu ei pea veel arvel olema
     
  7. sparc0

    sparc0 New Member

    796
    0
    0
    nüüd l2heb kohe julgelt linnapeale paarutama :lol:
     
  8. kaido-

    kaido- New Member

    3,276
    0
    0
    Ei tegelt nüüd on hea tunne,et ei pea nende litsikutsikate eest ära põgenema 8)
     
  9. sparc0

    sparc0 New Member

    796
    0
    0
    ma sõidan seega ilma lubadeta :D kuskilt ment tleb kohe gaas lahti ja 40 p22le :D ment peeglist ära kaob siis kohe lapp põhja kusalegile hoovide taha :D
    :lol:
     
  10. kaido-

    kaido- New Member

    3,276
    0
    0
    Hästi :lol:
     
  11. kanepibong

    kanepibong New Member

    17
    0
    0
    aprilli keskel või mai algus oleks küll päris moos
     
  12. Martinkuke

    Martinkuke New Member

    1,335
    0
    0
    kusjuures pole see nii lihtne midagi mõõda väikseid tänavaid ära ajada, R liikus sport proga ikka väga edukalt edasi 80keris ikka kiirelt ette ajasin kh ristmikul auto ees sis tolle auto vahelt jne igatpidi singa vonga ja ikka raisad jõutsid järgi ja sis kohe küsiti et kus kiire hakkas ja pandi puhkuma ja sis seletasid et arvel peab olema ja et mul peavad load olema aga no vot ega ikka ei pea küll sai vaieldud seal 5min nendega ja sis pettund näoga läksid minema ning ütlesid et ära kihuta :Dsee oli eelmine aasta suve keskel v nii.
     
  13. kaido-

    kaido- New Member

    3,276
    0
    0
    egas mul oli sama teema kui jäin piirikatele atm-iga vahele ,vaidlesin,et sellega tohib tänaval sõita jne .... piirikad uurisid mu atm-i lenksupuksile oli suurelt peale kirjutatud OFFROAD USE OLNY aga nood raisad ei saanud asjale pihta... kui oleksid saanud,ss oleks mu masin ära konfiskeeritud...

    See oli väike näide sellest,et alati kui nad sinuga huiavad sinuga,ss huia vastu 8)
     
  14. MHRmaka

    MHRmaka New Member

    171
    0
    0
    Linnnast välja sõit on hea mõte, ise mõtlesin ka et mingi Aprilli lõpupoole mingi 20apr või 27apr? + stunt jms, aga kes enda peale võtaks ? hakkaks vaikselt ajama?
     
  15. -siim-

    -siim- New Member

    435
    0
    0
    minemunni timmu mida sa arutad:D endal pole võrrigi ju?:D
    ei tea prgu kui vihma ei saja, soe ka enamvähem on. saab ju sõita juba?. tglt marumõnus isegi vahest sõita:D täna ka aind tagal oli pill:D:D :lol:
     
  16. Padi

    Padi New Member

    444
    0
    0
    Võiks jah selle peale mõtlema hakata, kuna Tartus juba omajagu rollereid liikvel. Arvan ka, et võiks Aprillis ära teha, sest hetkel kõigil sissesõidud käsil ja muud hädad :D
     
  17. kaido-

    kaido- New Member

    3,276
    0
    0
    nii et ajage timmi oma masinad 8)
     
  18. Padi

    Padi New Member

    444
    0
    0
    vara veel, rpaegu külm
     
  19. kaido-

    kaido- New Member

    3,276
    0
    0
    seda küll :p aa ehk on sul mingeid vidinaid malakast järgi jäänud ? :roll:
     
  20. madis'

    madis' Member

    912
    0
    16
    EI tal ei ole midagi alles jäänud..
     
Thread Status:
Not open for further replies.

Jaga seda lehte