Hooaja Avamine?

Discussion in 'Tartu kokkutulekud' started by MHRmaka, Märts 25, 2012.

Thread Status:
Not open for further replies.
  1. minim2gnus

    minim2gnus Active Member

    4,026
    3
    38
    Mulle meeldiks ka pigem mai kuu, vaadates esimesi Aprilli päevi, on öösel kuni -8 kraadi umbes ning päeval -0 ja +1 vahel, lisaks sajab lund...
    +
    Selleks ajaks oleks vast masinad enamusel timmitud ning sissesõidud jne tehtud :)
     
  2. StreetBuzz

    StreetBuzz New Member

    1,843
    0
    0
    Nihujaa, kes siin meil see netihiiro on, äkki tuled võtad mult ka paar hammast ? Ootaksin huviga seda :oops:
    Ja ma ei mõtle naljaga, kui oled nii kõva vend siis tule ja ütle seda näkku mis sul on öelad, mitte ära pane siin rks kõvatnukku..

    53833384, oled nii kõva siis helista ja löö need hambad välja nagu räägid, või oledki ainult mingi netihiiro :lol:
     
  3. Kry

    Kry Member

    820
    2
    18
    Nihujaa, kes siin meil see netihiiro on, äkki tuled võtad mult ka paar hammast ? Ootaksin huviga seda :oops:
    Ja ma ei mõtle naljaga, kui oled nii kõva vend siis tule ja ütle seda näkku mis sul on öelad, mitte ära pane siin rks kõvatnukku..

    53833384, oled nii kõva siis helista ja löö need hambad välja nagu räägid, või oledki ainult mingi netihiiro :lol:[/quote]
    Miks sa topid ennast rasmuse ja jukki vahele ? sa ei kuuluta ja põrka rk-s ringi ju... seega pole Rassil põhjust sinuga möliseda.
     
  4. Martinkuke

    Martinkuke New Member

    1,335
    0
    0
    Nii et teil on nüüd mingid gäng bängid tekkinud? :lol: gäng wars :lol:
     
  5. GoFast.

    GoFast. New Member

    1,857
    0
    0
    Miks sa topid ennast rasmuse ja jukki vahele ? sa ei kuuluta ja põrka rk-s ringi ju... seega pole Rassil põhjust sinuga möliseda.
    Ja mida sa topid siis oma nina meie vahele nüüd,ja kui mingi probleem on kellegiga siis on probleem terve team rukkiga!!!!!
     
  6. ollubmx

    ollubmx New Member

    1,129
    0
    0
    eiole midagi,team rukki täiesti normaalne,lihtsalt 2 kutti eisaa omavahel läbi,nüüd kaklevad siin mitulehte :D
     
  7. Kry

    Kry Member

    820
    2
    18
    iga üks võiks ikka enda eest seista, hetke seisuga tõmbad sa Team rukkile ju sitta kaela vms ? + ma ei topigi ennast teie vahele
    peace 8)
     
  8. >K<

    >K< New Member

    971
    0
    0
    jaa jukk terve team rukkiga on probleem kui sa ise ei saa hakkam
     
  9. GoFast.

    GoFast. New Member

    1,857
    0
    0
    Räägi enda eest.
     
Thread Status:
Not open for further replies.

Jaga seda lehte