IT-Abi

Discussion in 'Infotehnoloogia' started by minim2gnus, Jan 30, 2014.

  1. minim2gnus

    minim2gnus Active Member

    4,026
    3
    38
    Tervist foorumiliikmed! Nimelt teostan siis ''IT-abi''.

    Teen korda sinu lauaarvuti, sülearvuti või aitan komplekteerida uue lauaarvuti!
    Huvi korral PS või helistada: 56243203.

    Asukoht: Tartu

    HINNAD KOKKULEPPEL!
     
  2. Kaltsyum

    Kaltsyum New Member

    899
    0
    0
    Missugune haridus või kogemus sul selles vallas on üldse ? Äkki alustad sellest ?
     
  3. Ivan

    Ivan Moderaator Meeskonnaliige Moderaator Ürituste korraldaja

    2,079
    6
    38
    Tahad õelda, et suudad garantii oma tehtud tööle anda ning vajadusel kõik korvata?
     
  4. minim2gnus

    minim2gnus Active Member

    4,026
    3
    38
    Oleneb, mis töödest jutt käib. Võime PSi, edasi suhelda, kui huvi pakub.
     
  5. Kaltsyum

    Kaltsyum New Member

    899
    0
    0
    Sellise suhtumisega ei lähe ükski loll sinu jutule.
     
  6. Ivan

    Ivan Moderaator Meeskonnaliige Moderaator Ürituste korraldaja

    2,079
    6
    38
    Ma olen siiski sellisel arvamusel, et kõik see peaks ennast tuvustaval tekstis sees olema.
     
  7. minim2gnus

    minim2gnus Active Member

    4,026
    3
    38
    Õpin hetkel infotehnoloogiat (IT) gümnaasiumis. Eelnevalt kogemus olemas, samuti osalenud ka mitmel arvuti alasel olümpiaadil põhikooli ajal.

    No ilmselgelt, kui tuuakse arvuti ja öeldakse mulle, et ei lähe käima või loobib mingit lolli asja ette, siis teen asja korda. Kui jah kunagi juhtub selline asi järjekordselt, siis garantiid pole minupoolt.
    Küll aga ei võta raha ma tehtud töö eest, kui ma arvutit korda ei saa.

    Kui on aga komplekteeritud arvuti kokku, siis garantii jääb ikkagi arvutisse pandud toote firmale kanda.

    Seega kui kellegil on huvi või tahtmine tuua arvutit, aga kahtleb siis kõik on korraliku läbirääkimise küsimus.
     
  8. Kaltsyum

    Kaltsyum New Member

    899
    0
    0
    Vaadates vanust ning seda, et ei osata välja tuua oma kogemused siis ei soovitaks küll sind.
    Käisin seal, tegin seda.... see pole haridus, oskus ega kogemus.
     
  9. minim2gnus

    minim2gnus Active Member

    4,026
    3
    38
    Normaalne kutt oled. Reaalselt inimesel huvi on siis ta tuleb ja küsib privaatselt vms, mitte ei hakka siin teemas ala feimi koguma oma nulliste postitustega... Jube maailmaparandaja üritad olla, olen täheldanud... Pigem tõmba veidi tagasi, suht tüütuks hakkad muutuma. Teinekord, mõtle enne, kui ütled. Sinu vanuses peaks ju mõtlemine olema täiesti suurepärane?! Ma tõesti ei viitsi siin sinuga arutada, seda teemat, kui tark ja osav sa oled ja mida veel. Kui midagi on siis räägime privaatselt edasi.

    Ja btw, ausalt, ei vaja sinu heakskiitu.
     
  10. GLStd.exe

    GLStd.exe Member

    270
    0
    16
    Räägi täpsemalt, milliseid töid ja mis mahus ette võtad. Toon sulle surnud emaplaadi,hakkad seal näiteks kondekaid vahetama? Või tööd piirduvad videokaardi vahetuse ja driverite installimisega? Prose termopasta vahetus? Läpaka ekraani vahetus? Praegu küll pole aru saada,et kuhumaani oskused ulatuvad. Mida täpsemalt koolis õppinud oled/hetkel õpid?
     
  11. Pan0mees

    Pan0mees New Member

    19
    0
    0
    Kas on tekkimas konkurent HDTanelile?
     
  12. minim2gnus

    minim2gnus Active Member

    4,026
    3
    38
    Surnud emaplaate parandada pigem ei ürita. Tegelen pigem riistvara vahetamisega, draiverite installimine, puhastustööd, termopasta vahetus samuti. Läpaka ekraani, klaviatuuri vahetus, lisaks veel palju jubinaid nendega seoses võin ära vahetada. Seda raske seletada, kuhumaani oskused ulatavalt nimelt ootangi klienti, kes räägib probleemist ja mina siis ütlen, kas olen võimeline tegema või mitte. Gümnaasiumis õpin hetkel IT kallakus üleüldiselt. Pigem tegelen informaatikaga / programmeerimisega.
     
  13. Aprilia172

    Aprilia172 Member

    715
    0
    16
    FullHDMagnus :lol: :lol: Muidu edu !
     

Jaga seda lehte