Järvamaa rolleriklubi kokkutulek

Discussion in 'Kokkutulekute arutlemine!' started by nschill, Jan 12, 2015.

  1. nschill

    nschill Member

    621
    0
    16
    Võiks siis järvamaal ka vähe suurema sõidu teha kui aint sõpradega koos sõites. Kõik kes on sellest mõttest meelitatud võiksid siia alla mõtteid avaldada ja siis saaks ka aja ja koha jne kokku leppida. Minu arust on praegu sobiv aeg, et seda planeerima hakkata. Mina kui paidelane olen kindel, et Paidest tuleks oma 7-10 rolli ikka kokku. Niiet hakkake oma rollereid korrastama! 8)
     
  2. 426f

    426f Member

    514
    6
    18
    norm mõte,on igavaks läinud paides üksi sõitmine,vahel ei näinud päeva jooksul ühtegi 2 rattalist liikumas
     
  3. kerdo16

    kerdo16 New Member

    16
    0
    0
    huvitav, et palju järvamaale kohale tuleksid? samas seda veel natukene vara küsida, aga ma arvan et tuleks rohkem kui hiiumaale, Hiiumaale ma võiks küll minna, aga paljudele oleks vahemaa ja viitsimine probleemiks, türi-paide need jäävad suht kesk-eestisse, see teeb paljudele vahemaa küsimuse ja viitsimise väiksemaks probleemiks. või mis keegi arvab?
     
  4. Sergos

    Sergos Member

    919
    4
    18
    No tegelikuses oleks alati parem mandripeal. Veereks ise kah kohale kui ajad klapivad.
     
  5. siim123

    siim123 Active Member

    1,740
    0
    36
    +1
     
  6. kerdo16

    kerdo16 New Member

    16
    0
    0
    kus kohas võiks kokkutuleks aset leida`?
     
  7. nschill

    nschill Member

    621
    0
    16
    Selle jaoks see teema siia tehtud saigi, et siin arutada jne, mina pakuks välja Paides.
     
  8. Sergos

    Sergos Member

    919
    4
    18
    Türilt saab Paide ilma Tartu mnt sõitmatta ka? Ei tahaks seal väga sõita...
     
  9. nschill

    nschill Member

    621
    0
    16
    Saab ikka.
     
  10. 426f

    426f Member

    514
    6
    18
    türi ja paide vahelisel teel on laiad ääred ja liikluses ma debiilikuid pole näinud.täiesti kannatab mopeediga sõitmist.seal teel valge joone taga on norm kiirus 70 ja tagant tulev politsei auto sõidab lihtsalt mööda ja kaob
     
  11. kerdo16

    kerdo16 New Member

    16
    0
    0
    Järvamaal korraldajaid on? Kes kokkutuleku tegevust korraldaks?
     
  12. nschill

    nschill Member

    621
    0
    16
    Ma küll selle teema algatasin aga ennast päris selleks korraldajaks ei tahaks, kuna pole selliste asjadega kokkupuutunud. Äkki keegi on nii hea ja tahab korraldada :p .
     
  13. holley

    holley Member

    370
    0
    16
    Ükskord on ikka esimene kord. Muidu jah, ise oleksin ka nõus Paide tulema. Pole kaugele tulla ja korraliku programmi keegi kokku lööb, siis elunorm.
     
  14. #122

    #122 Member

    446
    7
    18
    Ühinen ka ilmselt, kui load käes. 14märts on esimene kursus vms. Paide ja Hiiumaa pole mulle väga vahet Hiiumaa 20km kaugemal. Mul kodunt paide linna ikka 130km.
    Ja küsimus, et millal see võiks toimuda, paljud hakkavad ka siis lube tegema ja kui samal ajal umbes siis paljud ei saa lube tehtud ja ei saa ka tulla.... :roll:
     

Jaga seda lehte