kõige hullem õnnetus koolis???

Discussion in 'Kool / Töö' started by Semtex, Sept 17, 2008.

  1. keeway.

    keeway. New Member

    545
    0
    0
    Mis kuradi koolist sa tulnud siis oled, lustist ?? :D Toda ei saa kooliks nimetada...
     
  2. Anonymous

    Anonymous Guest

    0
    0
    0
    Mis to siis OLI?
     
  3. kriss-sten

    kriss-sten Member

    855
    0
    16
    endal juhtus selline asi et klassivendadega hoitsime bussi taga uksest kõvasti kinni,kui buss 1.kurvi võttis lendasin hullu hooga vastu asfaldit :lol: endal käsi hullult verine :-x teised kõik irnusid :lol:
     
  4. MyTsinu

    MyTsinu New Member

    456
    0
    0
    ma tegin kaks naljakat juhtumist paar aastat tagasi
    1 mul hakkas kehkas halb ja lasin siukse ropsi maha klassikaaslased siiani meenutavad.
    2 eri fun mingi loopisin kotti ja hakkasin maha kummarduma selle järele ja ragin käis siis vaatasin perse peal suur pragu sees päev läbi käisin lõhkiste pükstega
     
  5. HelloKitty

    HelloKitty New Member

    27
    0
    0
    Mis ma olen teinud koolis vää... Tööõpetuse klassis on klaasuks, selle lõin jalaga puru :roll: , siis mmm... ükskord viskasin mingile 5 aastat nooremale ~15 meetri kauguselt meelega jalgadesse, sel hetkel, kui ta jooksis... hakkas nutma rämedalt ja helistas isale.. ( ta mölises eelnevalt minuga )... Aga muidu olen tegelikult viks ja viisakas. :lol:
     
  6. Entc

    Entc New Member

    1
    0
    0
    Hoidsime klassivendadega mingit klaas ust kinni , ja siis yks paks jooksis sellest läbi :p
    Ja siis p2rast pidid k6ik mingi 50 eeku maksma :lol:
     
  7. k2ijala

    k2ijala New Member

    642
    0
    0
    sõber jooksis koolis käsi ees läbi klaas aknaga uksest! 8)
     
  8. Kamikaze

    Kamikaze New Member

    1,603
    0
    0
    eelmine suvi üks sõber kuses ühe kehalise kasvatuse õpetaja auto kapotile. tüüp oli ise purjus ja seega oli poogen, mis teeb. õps ei näinud seda, sest oli seljaga meie poole ja mingi 10m kaugel. maru pull oli vahtida, hiljem suht haigelt kapott haises :D
     
  9. xdragon396

    xdragon396 New Member

    175
    0
    0
    mul klassivend 2 korda mata tunnis robi pand kusjuures mõlemad korrad teisipäevad olnd.
    istus mu taga
     
  10. vorrimen

    vorrimen New Member

    302
    0
    0
    klassiüritusel snowtubis klassiõde sõitis kelguga mäest ülesse ja siis kakkas klassivend ka ülesse sõitma,klassivend jõudis mingi viis meetrit ülesse poole ja siis tuli tal nöör trossi küljest lahti ja sõitis mulle otsa ,ajasin ennast püsti ja siis käis teine mats ja śiis sõitis klassiõde mulle otsa (tal oli nöör mäe otsas lahti tulnud ja siis täie lauluga mulle otsa)pärast mingi 5 minti pea valutas
    koolis mingi tatt jooksis käega läbi ukse klaasi (mingi 10 õmblust vist)
     
  11. kinuvend

    kinuvend New Member

    131
    0
    0
    suht ammune juhtum, aga koolis kord yks tropp jooksis suure hooga otsa nii et väänasin hüppeliigese ära. kivipõrand oli. kuu aega karkudega :|. veel yks- tagusin millegip2rast yht poissi, kutsuti politsei :|
     
  12. littlesch

    littlesch New Member

    4
    0
    0
    viimane tund sai läbi ja läksime terve klassiga garderoobi ja ma panin trepi peal käna :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol:
    ja just sellel päeval oli mul seljas seelik :oops: :oops: :oops:
    FRED LÜKKAS :roll: :roll:
     
  13. try all

    try all New Member

    821
    0
    0
    Kunagi jooksin eestikeele õpsile peaga rindadevahele.
     
  14. RyNtZ

    RyNtZ Member

    206
    0
    16
    Keegi kloun lasi meil koolis klassidesse pipragaasi, nii et jah sitaks nutma ajas ja muidugi terve kooli õpilased aeti koolist välja õue.. :D:D Tagant järgi mõeldes suht naljakas :D Aga sel hetkel küll polnud, hingata eriti ei saanudki :D See kuradi pipragaas suht jõhker värk ikka ... :D
     
  15. huryt

    huryt New Member

    101
    0
    0

    Ma arvan et see oli Pipragaas.Karm aine.Olen seda ise otse näkku saanud(vabatahtlikult ühel üritusel).Parem on seda tüübile näkku lasta kui temaga kaklema minna.Eriti hea on see mingi debiilide kamba vastu.45 minutit on tüübid kindlalt oudis.

    Kinnistes ruumides nagu kool on see ka jõhker.Kuid samas lõbus :lol:
     
  16. XeiD

    XeiD Member

    132
    0
    16
    Pisargaas ka olemas, see ajab aind nutma. Pipragaas ajab nii nutma kui ka mõjub hingamisele :)
     
  17. AEROX(Y)

    AEROX(Y) New Member

    239
    0
    0
    1) Viskasin pulgakommiga ukseklaasi katki - Ostsin uue.
    2) Lõin palja õlaga ukseklaasi puru, kuna arvasin, et uks on lahti, üritasin lahti lükata - Ostsin jälle uue.
    3) Läksin 7-ndas klassis väga segipeaga kooli, nii, et jalgadelgi ei seisnud - Läksin Haiglasse.
    4) Lõhkusime peldiku seina veitsa maha neljakesi - Igaüks maksid 900.- mendi trahvi ja 300.- paranduseks.
    5) Lõhkusin ära arvutiklassis projectori, jooksin ja juhtmed olid põrandal - remont kuskil 2000.- , Siis juba saatsin perse nad. :lol:
    Ma ei viitsi rohkem meelde tuletada, aga pm suht tihti sai neid seletuskirju kirjutatud ja käskirjasid saadud.
     
  18. Mass1ve

    Mass1ve New Member

    51
    0
    0
    Koolis keegi hüppas aknast välja suht sügavasse lumme eelmisel talvel(kui hästi palju lund oli).
     
  19. -Partypoy-

    -Partypoy- New Member

    139
    0
    0
    ma tegin klassivennaga võidu viiendas klassis,et kes aastaga rohkem kahtesid kogub.
    mulle lõppes asi sellega ,et pidin järgmineaasta viiendat klassi kordama :oops: :roll:
    sai natukene hoogu mindud kahteda kogumisega.
    aastalõpus kokku lugedes oli kuskil nelikümment kahte:D
    ja loomulikult võitsin võistluse:D 8)
     
  20. siim123

    siim123 Active Member

    1,740
    0
    36
    dire ajasin autoga alla, ei saadud teada, et mina, vetsupotti sai pandud ahtung 2 käskkirja ja mingile vestlusele pidin minema ja vetsupoti pidin kinni maksma, ajaõpsile viskasin korvpalliga pähe, jälle ei saadud teada kes tegi muud nagu polegi midagi hullu tehtud
     

Jaga seda lehte