kõige hullem õnnetus koolis???

Discussion in 'Kool / Töö' started by Semtex, Sept 17, 2008.

  1. TURBOon-

    TURBOon- Member

    789
    0
    16
    ega mul polegi midagi hullu koolis olnud :roll: ,aga mõni aasta tagasi kehalise tunnis panin mäsa joostes. parem käsi tegi ikka täiega valu, aga olin tunni lõpuni ära, isegi viskasin korra palli :p ja hiljem traumapunktis selgus, et käeluu katki :roll:
     
  2. skeleton02

    skeleton02 New Member

    995
    0
    0
    sama lugu, enamvähem. aga olin paar päeva nsm, siis traumapunkti ja näpuluu oli katki. 2 nädalat ilma kossuta:S
    õnneks kõik ammu möödas :p
     
  3. NastyClark

    NastyClark New Member

    30
    0
    0
    Ma siis täpselt ei mäleta aga põhikooli mingi 5 või 6 klassis. Üks tüüp lihtsalt mind kogu aeg närvi ajanud ja siis ei julge kakelda ka.
    Tuleb selja tagant peale, hakkasin teda taga ajama ja siis tüüp tõmbas mul klaas ukse nina ette kinni ja ma seal käega läbi. Lugu lõppes siis nii et 2 veresoont 2 kohast katki ja 1mm vedas mul et ma opile poleks läinud ( Kõhrest läks siis 1mm mööda ja oleks jäänud käega halvatusk või midagi ). 16 õmblust sai ja armid eluks ajaks. Peale seda olen ma seda tüüpi näinud küll aga ma pole kakleja ja mõtlesin et mida ma sellest sitast ikka peksan ja jätsin asja nii. Aga kunagi oleks ma saanud pihta talle siis oleks tal olnud lõua luu murd. Sest õin täiest jõust aga tõmbas eest ja vastu ust. Mul muiugi nukid katki ja uksel värv ja lohk sees :lol:
     
  4. Karpa

    Karpa Member

    157
    0
    16
    Njaa, päris huvitav neid asju siin lugeda, panen siis mõned enda omad ka kirja:
    1) kusagil 6ndas klassis, kui kehalise tund oli algamas, talvel- toimus tund võimlas. Panin korvpallile jalaga sellise liti, et see lendas kaugel olevasse Prozektor?´isse, mis läks muidugi katki ja sädemeid lõi, nagu oleks uus aasta vastu võetud :lol: - sain veidi sõimata ning pidin uue prozektori? ostma, maksis ta vist 900 krooni.
    2) Enne kehalise tundu, siis juba väljas, jalgpalli platsil olles, nagu ikka, tuleb testida jõudu, värkisärki jalkaväravatega, tõmbasin kogemata alla selle värava, 6ndas klassis olles väga ei jõudnud üksi hoida ning see kukkus klassivennale käe peale. - tulemuseks oli klassivennal käeluumurd ning minul seletuskiri.
    3) kooli müüri juures, tegin niinimetatud backflip´i, kuid jah, tegin väga palju üle ning tulemuseks oli see, et paljud naersid, kuid see naer oli ülistav, sest keegi teine koolis sellist asja ei teinud. Nägu, eriti suu, oli mulda täis.
    4) Õpetaja pingi peale panin mingi 6ndas klassis knopka, mille ta muidugi endale *PIIKS* istus 8) , karjatas, mis jube.
    5) Enne kehalise tunni algust otsisin spordiruumist jalgpalli sõbraga ning hakkasime koolist välja minema. Sõber korra viskas mind sihvka?seemuska? koorega. Mina sellepeale kohe hakkasin palli jalaga tema suunas lööma, raibe tuli eest ära- tulemuseks oli 2 katkist aknaklaasi, üks klaas kuskil 1.5 meetrit kõrge ja peaaegu meeter lai. Pidin uued klaasid ostma.
    6) Sai kunagi sõbraga nn. kino tehtud, oli kuskil jõuluaeg. Võtsin kodust ilgelt suure ja paksu raketi kaasa, mis maksis vist 125 krooni 1 rakett. Siis sõber naljaga ütles, et õu, paneme vetsupotti selle. Mõeldud-tehtud. Vetsupott läks puruks, killud maas jne. - sain käskkirja ning minu tore onu ostis uue wc-poti ning paigaldas selle vana asemele.
    7) Talvel, kui kooli taga oli suur lumehunnik, Mõtlesime klassivendadega alla hüpata, nii umbes 2 korruse akna kõrguselt. Kuna klassivennad olid alati sitemad, kui mina, siis ma loomulikult hüppasin esimesene, kohe siis ka front-flipiga akna pealt alla. Rehkendasin veidi mööda ja muidugi lendasin kõhuga pmst tühja koha peale, kus lund polnudki, :lol: :lol: :lol: . Hinge tõmbas korra kinni, aga tore meenutada siiani.
    8) Kuna mulle loomad ei meeldi, siis sõber tõi pullipärast kooli enda koera, mis hakkas mind muidugi taga ajama. Kuna maeiteamiks, tahavad kõik koerad mind süüa, isegi väikesed nn. pocketdogid :D. Jooksin siis kooli peal, niikaua, kuni õpetajale rindade vahele :D ja lõpuks sain ikka väikse haava jalapeale.
    9) Õpetajatepäev oli koolis, ise olin vist matemaatikaõpetaja, läksin õpilase juurde, aga kuna olin suhteliselt segi, komistasin, ning kukkusin näoga vastu lauanurka, niiet kulm puru ja verine, 3nda klassi tattidel nalja nabani.
    10) Klassivennaga 7ndas klassis jõime pool liitrit viina ära ning siis läksime tundi. Muidugi jäime suht kiirelt vahele, kuna viinahaisu on kerge märgata, saadeti meid direktori juurde. Direktor ütles meile midagi sellist: Kurat küll, poisid, jääge koju, kui tahate juua, plät või midagi sellist ka. Ta viis meid siis koju ära, kuna polnud võimelised too päev õppima. Ütles veel, et ma ei hakka sellest kellegile rääkima, teil on niigi palju jamasid :D
    11) Kooli kõndides, kusagil 1km koolini jalutada. Tuli 1 rekka, seesamune suur veok vms. Oli talv ja libe jne.. Võtsime klassivennaga siis rekkast kinni, kuna ristmiku peal ta seisis. Hiljem kooli juurde jõudes oli tal hoog nii suur, et kui lahti hakkasime rekka tagant laskma, käisime mõlemad pikali. Minul erilist midagi ei juhtunud, korra naersin ja püsti tagasi, klassivend murdis jalaluu selle tõttu, või midagi sellist. igatahes kutsusin talle kiirabi ja ta viidi haigla :p
    12) Jalgrattaga hüppasin kooli müüri pealt allla, feilisin ning kukkusin huule katki :D
    13) Kooli võimlas viskasin korvpalli teise saali otsa, õnnetuseks sai õpetaja ( naisõpetaja) pikkutatti palliga, mismuud, kuid nina verine ja kerge sõim jälle. Nina oli verine õpetajal muidugi :D
    14) tööõpetuse tunnis proovisin enda näppu lihvida, mingi lihvpink, sellise liivakettaga vms, millega saab nuge teritada jne. Hoidsin näppu vastas, klassivennad muidugi ässitasid jne. Tulemuseks oli verise otsaga näpp :oops:
    15) mingi lihvimisaparaat veel, millega kino tegime. valasime ketta peale õli ja siis plätserdasime tavotti täis, muidugi korduvalt. tulemuseks oli see, et pool tööõpetuse ruumist oli tavotti täis. Seinad, mis algul olid hästi heledad, lagi kaasa arvatud, olid hiljem sitatükke täis. Egas midagi, 2 tundi tööd nende klemmidega, kellega seda sigadust sai tehtud ja seinad puhtad olidki :p
    16)Tööõpetuse tunnid mängisin nugadega, ehk siis nagu seda nugade viskamist. Kuna olin juba piisavalt pro, et sain juba tahvli peale noa kinni visatud ja enamvähem 20 sentimeetri täpsusega siiasinna, tegime sõpradega nagu filmides võinii. Klassivend seisis tahvli ette. ja esimese noa viskasin talle käelabasse. Kerge lõhe oli sees ja verd tuli, aga muidu kino sai kõvasti.
    17) Kellegile molli sai kõvasti antud ja selle eest isegi ühiskondliku tööd tehtud. Kuid jah, peksmised ja asjad on enamvähem kõrvale jäetud, kuna ei ole vaja mingeid jamasid, kino jne võib alati teha.
    18) Kui meil võimlas kehalise tund läbi sai ja pesema mindi. Olin veits kettas, et kaotasime võrkpalli mängu.2 tiimi oli nagu. Lõin siis jalaga vastu seina, aga sein raisk oli mingist kipsplaadist vms. Jalasuurune auk seinas. Süüdlast otsiti kusagil 2 nädalat, lõpuks ikka saadi teada, et mina. Lõpuks tegin seina kodusolevate vahenditega korda.
    Mõned asjad jätan enda teada, kuid enam ei viitsi kirjutada kah. Meeldivat lugemist! 8)
     
  5. Stunter.

    Stunter. New Member

    67
    0
    0
    ei noh mul oli ikka kõige parem rattaga kooli minnes no vaja mäest alla sõita sõitsin rattaga mäest alla(mäe mõlemal pool majad) ja ei vajutanud pidruit otse plaks auto ette ja mingi 5m lendu sai tehtud peale seda oli mingi otsa ees väike haav ja käsi kriimustatud nati :lol: aga vähemalt sai koolist puhata peale seda 8)
     
  6. Arbmatatt

    Arbmatatt New Member

    313
    0
    0
    Kehalise tund oli ja mängisime siis saali hokkit , pugust lõin klassikaaslasele hokikeppiga vasta hambaid :lol:
    Tüübil oli üks esi hammas läind pm , kuigi jah , pärast sai jälle tükk aega naerda .
    Samal veerandil kukkus ka klassiõde hamba suust välja .
     
  7. minim2gnus

    minim2gnus Active Member

    4,026
    3
    38
    Jooksin mööda koridori, keegi tegi klassi uks järsult lahti ning prõmaki vastu ust, tulemuseks kulmu õblus :D
     
  8. Kristo.

    Kristo. New Member

    7
    0
    0
    Kooli wc's igast pauguteid põlema pannud :).Viskasin prügikasti mingi püro asjanduse,ilge jama tuli selle pärast.Viskasime 3 korruse aknast põrkepalli välja,põrkas vastu õppealajuhataja akent,teada ei saadud et meie.Kergejõustiku trennis hüppasin köielt alla käe peale,nutt oli kurgus arvasin et põrutus ,proovisin veel 2,5kg palli ka visata aga jh pärast selgus et luuga oli midagi ,2kuud käsi kipsis,jõhker oli.Dire auto pihta viskasime veepomme :D Käskkiri koheselt .Tõin Pioneeri supaka ja võimendi kooli kaasa,toppisin juhtme järgi ja lasin klassis mussi ,jõhker tümm oli,poleks allkorrusel õppejussi kabinetti olnud poleks midagi vast juhtunud,käskkiri sellepärast :lol: .Kunsti klassis sõime krõpsu ja jõime cocat,tunni lõpus viskasime tühjad krõpsupakid õpsi laua alla :lol: :lol: .Muidu õpse närvi aetud hullult..
     
  9. try all

    try all New Member

    821
    0
    0
    Suht tegijad vennad olete.. feimi vist sitaks tõusis.
     
  10. exiden123

    exiden123 New Member

    351
    0
    0
    sellepärast nii loll oledki ?
     
  11. siim123

    siim123 Active Member

    1,740
    0
    36
    ükskord viskasime dire kabinetti granaadi maketi siis ei näinud dire mitu päeva keegi ei saanud midagi teada jne siis mingiaeg kallasime sööklas õpside toidu sisse torni viina.
     
  12. raitsman

    raitsman New Member

    167
    0
    0
    no mina juba käin 11 klassis ja siis mul elu peeru häda ja panen räige pussu maha, vist varrega, mata tund oli, pinginaaber Vasja ei jagand asja ära, ta muidu haistmis meeletu ja kurt, tüdrukud taga näost lillad, õpetaja kiirabis ja ise lähen varsti vangi, sest õpetaja ja tüdrukud koomas. kriitilises seisus.
     
  13. kaido-

    kaido- New Member

    3,276
    0
    0
    :lol: :lol:

    Ei endal oli kord nii,et läksin õpsi peale nii närvi,et ytlesin talle MA PANEN SU PÕLEMA,ja millepeale õps keeras mulle mõnusa sita kaela millega lõpetasin alaealiste komisjonis :|
     
  14. hiina

    hiina New Member

    430
    0
    0
    ahahahhaha :lol: :lol: :lol:
     
  15. -vanaisa-

    -vanaisa- Active Member

    2,735
    0
    36
    endal oli eelmine aasta nii et klassivend ajas sitaks närvi ja ss pm võtsin tüübist kinni ja jooksin taga läbi ukseklaasi, pidime aint klaasikillud ära korjama ja muud munnigi
     
  16. Monstriboy

    Monstriboy Member

    834
    0
    16
    Oi ma võin neid lugema jäädagi.
    1.Peksin Prükkari jalaga puruks lõpptulemus seletuskiri ja pidin kinni maksma
    2.eelmine aasta peksin klassivenna kooma lõpptulemus alaealiste komisjon õnneks sain hoiatuse.
    3.Saatsin õpa PERSE lõpptulemus vanemad kutsuti kooli.
    4.Lõhkusin klassivennal rattal õhukummi ära. keegi õnneks teada ei saanud
    5.Lõhkusin klassivennal pusa ära lõpptulemus pidin kinni maksma ja seletuskirja
    6.Peksin suurema koolikaaslasel nina veriseks seletuskiri ja käskkiri
    7.Jäin koolis esimest korda snusiga vahele helistati emale ja isale . neil pohhui nad teavad mina snusi ei pane.
    8.Nüüd uues koolis peksin koolikaaslasel nina veriseks . seletuskiri
    9.Viskasin klassivenna koolikoti naiste peledikusse. helistati vanematele
    10.Viskasin koolis sõbra pinali prükkarisse. helistati vanematele.
    11.Mulle kukkus kossupall vastu pead kekatunnis saadeti kodu ära
    rohkem ei meenu aga olen veel pättust teind
     
  17. -vanaisa-

    -vanaisa- Active Member

    2,735
    0
    36
    vähe järsem vend? :eek:
     
  18. kaido-

    kaido- New Member

    3,276
    0
    0
    Tundub,et said kõva obaduse kossupalliga.
     
  19. -vanaisa-

    -vanaisa- Active Member

    2,735
    0
    36
    :lol: :lol: :lol: :lol: :lol:
     
  20. getosmurf

    getosmurf Member

    810
    0
    16
    musa õps tahtis referaati saada ning nõudis seda üsna kõva häälega :lol:
    Sellepeale karjusin vastu:"Türa,mida sa karjud!?Metsas oled vä?!"-sellepeale saadeti minema klassist ning mingi juhataja juurde :lol:
    Kunstitunnis õps(ülivaikse häälega ning ülivaikne vend) saatis dire juurde,sest saatsin ta perse vene aksendiga :lol: :lol:
     

Jaga seda lehte