Karl Erik'u Freedo 1, 2002

Discussion in 'Lugejate rollerid' started by karlerik110, Dets 20, 2010.

Thread Status:
Not open for further replies.
  1. *Chris*

    *Chris* New Member

    1,702
    0
    0
    Re: Karl Erik'u Freedo 1, 2002( 2T)

    Oujee, ma kah homme mulki :D äkki näeb :D:D
    Muidu suht hull vana oled, kus sa ikka viitsid nokitseda : )
     
  2. karlerik110

    karlerik110 Member

    339
    0
    16
    Re: Karl Erik'u Freedo 1, 2002( 2T)

    Kle ma ma käin mulgist hommikul juba suht vara mulgist läbi, niiet ma kardan et ei satu me ühel ajal sinna...
    Aga tuleb loota et saan vajalikud jupid sealt ja saan mootori kokku ära laduda.
     
  3. ragnar94

    ragnar94 New Member

    2,827
    0
    0
    Re: Karl Erik'u Freedo 1, 2002( 2T)

    tulevane põrks. Peaksid aint mhre jms kasutama :D.d:

    aga respekt mees :O
     
  4. karlerik110

    karlerik110 Member

    339
    0
    16
    Re: Karl Erik'u Freedo 1, 2002( 2T)

    Nonii, asi ammu kokku pandud ja sõidus. :p
    Mis siis tehtud sai ? Karterid modisin ära, silindris aitasin aknaid kaasa, süüte modisin reguleeritavaks, stock õhufiltritrit tuunisin, et natuke rohkem asi hingaks...
    Mõni uus jupp sai kah ostetud: kolb, ülekandeõli, FAG C3 laagrid väntvõllile, uued simmerid, tihendikomplekt, S6 klaasfiiber klapilehed, Dellorto 14 mm karbuss, uus küünal, küünlapiip, ja et natukenegi roller ennast liigutaks lisasin ostukorvi veel Naraku sport CDI.(CDIl veel hoiatav kiri: Not For Highway Use... Nii ma siis sõidangi, põllupeal Naraku CDI'ga ja kohe kui tee peale minek on läheb stock CDI'ga edasi, seadusi ju tuleb täita :roll: )

    Kui mootor oli kokku ära pandud, panin esitulle veel Xenon look pirni, mis mul tasuta käes oli( natuke valgem on kui tavapirn, aga miskit üllatavat küll mitte ) ja proovisin teist tagaamorti mis osutus väga-väga jäigaks. Ahjaa, piti lisakarterituulutus potsikust tegin boost-bottle enda võrrile.

    Mõni pilt ka:
    [​IMG]
    [​IMG]
    Ja sõber proovis ka pilli :lol:
    [​IMG]
     
  5. Tauri..

    Tauri.. Active Member

    2,317
    0
    36
    Re: Karl Erik'u Freedo 1, 2002( 2T)

    Tõsine Shoppamise päev oli siis :lol: Sheeri video sellest võrrist.
     
  6. MyTsinu

    MyTsinu New Member

    456
    0
    0
    Re: Karl Erik'u Freedo 1, 2002( 2T)

    aga kuidas liigub ka siis nüüd kergitab nokka ka?
     
  7. Tauri..

    Tauri.. Active Member

    2,317
    0
    36
    Re: Karl Erik'u Freedo 1, 2002( 2T)

    Noo püüa olla nüüd :p Vaevalt et talvel sul roller hakkab nokka kergitama .
     
  8. karlerik110

    karlerik110 Member

    339
    0
    16
    Re: Karl Erik'u Freedo 1, 2002( 2T)

    Huj ta esiratast õhku tõmbab, 50 cc ja stock silkuga ikkagi ju. Ega see et ma silkut natuke freesisin seda kohe MHR'iks ei tee ju. teiseks, isteasend on palju eespool kui rolleril. Aga kui kunagi igav on ja kaamera käe pärast on siis võin mingi video teha. Ega miskit erilist näidata pole, aga noh...
     
  9. rallitaja

    rallitaja New Member

    3,139
    0
    0
    Re: Karl Erik'u Freedo 1, 2002( 2T)

    Kuule kutt, kui ma ennem jollerit maha ei müü, siis peaks kunagi tehtud venetehnika trippi jolleritega kordama või? Teeks mingid napsid ka siis juba ja. :D
     
  10. karlerik110

    karlerik110 Member

    339
    0
    16
    Re: Karl Erik'u Freedo 1, 2002( 2T)

    Kle ma pole vastu :D aga anna teada kui mingid konkreetsemad plaanid tekivad, ma nkn igapäev sõidus ja mul vanaisa ütleb alati et ära ütle viinale ei :D
     
  11. M!Q

    M!Q Member

    205
    0
    16
    Re: Karl Erik'u Freedo 1, 2002( 2T)

    sul tark vanaisa.

    väga lahe muidu. mõte töötab 5+ !

    Projekt "Maakas" :lol:
     
  12. MyTsinu

    MyTsinu New Member

    456
    0
    0
    Re: Karl Erik'u Freedo 1, 2002( 2T)

    kes oskab saab stockiga ka tagale
     
  13. karlerik110

    karlerik110 Member

    339
    0
    16
    Re: Karl Erik'u Freedo 1, 2002( 2T)

    Sai paar asja jälle ära tehtud. Tagaamordi vahetasin ära( piti amort, rolleri vedruga), nüüd palju parem. Gaasitrossi õlitasin ära. Pingutasin tagupiduritrossi ja tegin esiratta võlli vahele pikema puksi( vana oli lühike, poos natuke esiamordi kinni kui võlli kinni keerasid) ja siis jalgeplaadi äärtesse keevitasin toru, turvalisuse eesmärgil. Plaadi äär niisama oli väga terav, valus oli vastu jalga saada sellega.

    Lõpetuseks üks pilt kah.

    [​IMG]
     
  14. IN4R3K

    IN4R3K Member

    800
    0
    16
    Re: Karl Erik'u Freedo 1, 2002( 2T)

    Mõnus ehitamiskoht sul mees. Sorri, ei tea kas on jutuks olnud aga kas võistlema ei plaani hakata sellega? Palju parem oleks sellega rajal sõita kui klassikalise rolleriga, ma kujutan ette.
     
  15. soobapoiss

    soobapoiss Active Member

    1,231
    0
    36
    Re: Karl Erik'u Freedo 1, 2002( 2T)

    ma usun kh et on parem sõita. Mis plokk sul seal all mudu on? mingi parem silku ja muid tuuningjubinaid ja rajale! :p
     
  16. karlerik110

    karlerik110 Member

    339
    0
    16
    Re: Karl Erik'u Freedo 1, 2002( 2T)

    Mm, pole hetkel mõelnud küll rolleriliigas sõitmisest, arvatavasti reeglid ka ei lubaks.
    Näiteks: rolleri mark pole äratuntav; esihark peab olema rolleri oma( mul pitbike oma);puudub "tabureti" isteasend.
    Võimalik, et Õunaaia Cup 2010 show klassis võtan osa, eks aeg näitab.

    Ehitamisvõimalused on mul tõesti head, aga kahjuks tehnikaring on avatud ainult kahel päeval nädalas, aga nendest päevadest võtan ma ehitades ka viimast ( alati proovin niipalju ära teha kui võimalik :p )

    Mootoriblokk on Keeway Hurricanelt. Seda ma muuta ei plaani, kuna ei plaani enam mingeid suuremaid summasi rolleri alla panna. Sama ka 70 cc tegemise kohta. Ei taha enam sinna kulutada.
    Üks eriline plaan on veel rolleriga, seda hetkel ei avalda, ei oska öelda kas teen plaani ka teoks või ei. Igaljuhul võin öelda, et soundboard ega põhjagondli madaldus see pole :lol:
     
  17. rrobi

    rrobi Member

    648
    0
    16
    Re: Karl Erik'u Freedo 1, 2002( 2T)

    freedost pole sellerolleriküljes vist enam midagi v ? :lol:
     
  18. aigo13

    aigo13 New Member

    1,036
    0
    0
    Re: Karl Erik'u Freedo 1, 2002( 2T)

    paar toru onju:D
     
  19. karlerik110

    karlerik110 Member

    339
    0
    16
    Re: Karl Erik'u Freedo 1, 2002( 2T)

    Mnjah, Freedost on alles küljejalg ja 2 toru :p Raaminumbri plaat on ka alles!

    Täna timmisin karpat, sain asja paremini jooksma, nüüd jookseb lappi andes kohe pöördesse mitte ei turtsu alguses.
    Veel võtsin vana sumpa( Arrow), lõikasin leegitoru juurest selle lahti ja muutsin sumpa nurka. Nüüd asi vähe kõrgem, enne veits kallutades oli sumps kohe vastu maad. Midagi mootori töös see ei muutnud, kuna muutsin leegitoru mitte summutit ennast. Võibolla muutus ainult niipalju et sumps tuleb järgi paarsada pööret hiljem kui varem, aga see muutus on tühine.
    Ahjaa, paagikraani puhastasin ka ära.

    Sumpsist pilti ka
    VANA
    [​IMG]
    UUS
    [​IMG]
     
  20. -motomees-

    -motomees- Active Member

    1,111
    0
    36
    Re: Karl Erik'u Freedo 1, 2002( 2T)

    Peab ikka viitsimist olema sul :p
     
Thread Status:
Not open for further replies.

Jaga seda lehte