Karlerik110, Suzuki Katana 70cc, 2000

Discussion in 'Lugejate rollerid' started by karlerik110, Veebr 12, 2009.

Thread Status:
Not open for further replies.
  1. bling

    bling New Member

    323
    0
    0
    Re: Karlerik110, Suzuki Katana, 20**

    Täkked on siis sellest, kui stock vänt polini spordiga otsad andis. Kolb oli sellises seisus nagu seda oleks peitliga pekstud. Sellepärast saigi ostetud tutikas vänt ning kolb, silindripea kohta küsisin asjatundjalt ja öeldi et see kogub tahma natuke aga ei muuda muud midagi.
     
  2. karlerik110

    karlerik110 Member

    339
    0
    16
    Re: Karlerik110, Suzuki Katana, 20**

    Sai täna käidud Mulgimotos ja endale sünnipäeva puhul täiesti mõtetud vidinad( ehk lenksu otsa puksid või mis iganes nende nimed pole) ostetud, ehk mõjub välimusele paremini :wink: Igatahes, ülejärgmine nädal läheb roller sinna remonti ja loodan, et Mulgimoto vennad saavad mu rolleri süütesüsteemi probleemi lahendatud. Arvatavasti ostan siis ka Stage6 gaasirulli ja Stage6 nupukonsooli ka ära. Värvilahendus on ka välja mõeldud: Punane siis samasugune, nagu mu eelmises postituses ja teiseks arvatavasti(enamvähem päris kindlasti) matt must. Peaks päris ilus jääma. Silinder on ammu juba peale tagasi pandud, Kõik sai väga ilusti kokku, tundub nagu oleks ka kompressiooni juurde tulnud(võibolla ainult tundub, või siis laksutaski kuskil rõhku enne läbi, ei tea) Rääkisin Mulgimotost Rasmusega, ja ta ütles kataloogist vaadates, et Morini mootorile on saada ainult Technigas Next-R summutit, teab keegi äkki, et ehk mõnes netipoes müüakse ka muid ja paremaid summuteid Morinile? Kui muud üle ei jää, siis tuleb see osta vist... Hind on muidugi odav sellel summutil...
     
  3. rainerros

    rainerros New Member

    795
    0
    0
    Re: Karlerik110, Suzuki Katana, 20**

    Morinile on kõige võimsas summuti Yasuni R, seda peaksid leidma igast välismaa adrelt. nt. scooter-attack.com
     
  4. karlerik110

    karlerik110 Member

    339
    0
    16
    Re: Karlerik110, Suzuki Katana, 20**

    Ja see roller ELAB!!! Juhuu, sain käima lõpuks selle 8) Ülihäppi ka praegu ju, aga teha on palju ja noh, eks peab timmima seal veel, aga paar vändalööki külmalt ja käib :wink:
     
  5. bling

    bling New Member

    323
    0
    0
    Re: Karlerik110, Suzuki Katana, 20**

    Veab sul, ma pole veel püssima masinaga sõita saanud kui katana oli :p
    Olen sõitnud võimsama silindri ja setiga masinaga, kuid katana minekut pole veel miski ületanud :D

    Võiksid video ka teha vms, tore oleks oma kunagist masinat elus näha :)
     
  6. kevxx123

    kevxx123 Bännitud Bännitud

    1,192
    0
    0
    Re: Karlerik110, Suzuki Katana, 20**

    Ma ei usu et ta enam niihästi liigub aga jah püss ta oli.
     
  7. karlerik110

    karlerik110 Member

    339
    0
    16
    Päris hea hulk postitusi kaduma läinud, niiet väike jutuke kuluks päris ära :lol: Igatahes, roller on igapäevases kasutuses, käin koolis ja sõidan niisama, mitte midagi pole viga olnud ja katki läinud, et ma küll aru ei saa, miks Bling selle masina töökindlust kirus. Vahepeal sai siis masinat värvitud, juhtus aga selline loll lugu, et kukkusin gondlid suht sodiks. Noh, eks sai siis korda tehtud ja värki, aga nüüd enam masinal kulme pole, kuna ma ei tea mis Bling küll seal teinud oli, aga alul oli kulmudes väike pragu ( kuna plastik paindus kukkumisel ja klaasriidest tehtud kulmud ei andund järgi) siis mõtlesin, et noa otsaga vaatan kuhu pragu läeb. noja siis käis *KRAKSTI* ja terve kulm oli küljest ära + tundus, nagu oleks vaik veel osaliselt kuivamata, tundus kohati siuke nätske vms, Bling, sa ei seganud vaiku ja kõvendit korralikult kokku? Nojah, siis sai kõik ära liffitud ja praegu on esiots täiesti originaal (palun ärge näkku lööge, kui hooaeg läbi on, siis proovin midagi ilusat jälle teha) Ahjaa, esigondli kukkusin alul päris sodiks. Alt esigondlist oli mingi 10x12 cm suurune tükk väljas ja ülevalt esigondlist 2x5 cm tükk väljas, ja lugematult palju mõrasid :oops:
    Praegu on kõik korras jälle, põhja külgi pole veel küljes ainult. Tulevik toob siis sportsummuti ( loodan homme kätte saada), uue tagarehvi, uue tagaamordi, tuledele ise tehtud angel eye'si, natuke muusikat võibolla jms.
    Paar pilti ka:
    Vahepeal oli selline: [​IMG]
    Nüüd peale gondlite remonti on siis selline: [​IMG]
    [​IMG]
     
  8. Raghza

    Raghza Active Member

    1,189
    0
    36
    Haigelt äge tagaots ikka :D
     
  9. Gp1

    Gp1 New Member

    72
    0
    0
    Esitule kohad võiks kinni katta, ja tuled hoopis sinna alla ehitada, nagu sr'idel.
     
  10. Ksenoon

    Ksenoon Active Member

    1,751
    0
    36
    No katana jah, kui ta on korras siis tegu usaldusväärse masinaga. Aga mul endal olid kah pidevalt jamad, loodan et sattusid töökindlama isendi otsa :D Eriti sitt oli siis kui peale kooli kickstart enam ei töödanud ja starterist asi käima ei läinud

    Väga ilus masin ja katanad liiguvad väga haigelt! Edu!
     
  11. karlerik110

    karlerik110 Member

    339
    0
    16
    Kusjuures, ma mõtlesingi tuled sinna alla ehitada, radikas kõrgemale tõsta ja esigondlisse näiteks roxi õhuvõtu avad aretada. Kuskil lehel nägin ühte Katanat, millel oli nii tehtud, sellel Katanal oli veel ilus punane raam, läikivmustad gondlid, vist jalgratta lenks koos ette ulatuva puksiga. Kui kellegile meenub see leht, kus see Katana oli, siis võiks lingi siia teemasse visata võtaks natuke snitti :p
     
  12. rallitaja

    rallitaja New Member

    3,139
    0
    0
    See kubemerakett jõuab minna küll. Ei kurda. 7 kuubikulise mootori ja 1,9 mm karbussi kohta ikka ulmeline püss. 58300 RPM võtab sisse. :eek:

    Raibe raisk, lase see tagument oma rolleril lõpuks ometi madalamaks... :lol:
     
  13. karlerik110

    karlerik110 Member

    339
    0
    16
    MIsasja sa seletad siin xD Muidu ma võtsin kõrgenduse vahelt ära, nüüd ei jää vähemalt selg valusaks :p Aga praega pole aega tegeleda, open säärekas vajab ehitamist.
     
  14. rallitaja

    rallitaja New Member

    3,139
    0
    0
    anna mulle siis 8)
    peale treffi ajame joonele, ma teen sissesõiduga ka pähe sulle :lol:
     
  15. karlerik110

    karlerik110 Member

    339
    0
    16
    Ära aja lolli juttu noo :lol: Sul selline parsaan, ma panen nats raskemad rullid sisse ja kaon 8) Sa näed ainult sinist suitsu veel vb :roll:
     
  16. rallitaja

    rallitaja New Member

    3,139
    0
    0
    hah mul kohviks lastud mootoriga tegi ka 400 m peal sellist imet su põrandaga et ise ka ei usu

    jõudsin 2 km ringiga kiiremini bussikasse kui sa üle niki silla :lol:
     
  17. karlerik110

    karlerik110 Member

    339
    0
    16
    ee, mida sa tuled siia nüüd uhkustama ah ? :-x Mul läeb vähemalt tagarattase, mina sinuoma küll tagarattasse ei saand, mis põrkad siin tont ? :roll: xD Oki, kui varsti aega tekib, siis võiks mõned uuemad pildid üles littida.
     
  18. rallitaja

    rallitaja New Member

    3,139
    0
    0
    hull oled, mul on anti-wheelie kompuuterjuhtimine peal, muidu tõmbab juba 60-100 kiirendades üle
     
  19. karlerik110

    karlerik110 Member

    339
    0
    16
    Ah, mis me siin RK-s oma möla ajame, käi parem msni :p
     
  20. rallitaja

    rallitaja New Member

    3,139
    0
    0
    Panen teema kinni kuna arvan et nii on hea.
     
Thread Status:
Not open for further replies.

Jaga seda lehte