Kasutaja "Haljala" 05' Aerox

Discussion in 'Lugejate rollerid' started by Haljala, Dets 15, 2017.

  1. Haljala

    Haljala New Member

    11
    0
    1
    Tervist.

    Olen eelnevalt omanud igasuguseid pille, kuid postitusi pole teinud oma masinate kohta.
    Varem on olnud Italjet formulaid (2 tükki, AC), Aprilia area 51 ja nüüdseks siis neljas minarelli mootoriga pill ehk Aerox.
    4 taktilisi rollereid pole varem olnud, ilmselt ei tule ka.

    Sain rolleri üsna odavalt võrreldes turuhindasid, kuid välimus vajab tegemist ning mootoripoolest samuti.

    Tõin ta enda kodukohast ca 100km kauguselt ja käruga mõned nädalad tagasi.

    [​IMG]

    Pidin ka eemaldama pooled plastikud, et suuremaid vigastusi ei tuleks.

    [​IMG]

    Välimus on kõige suurem miinus momendil. [​IMG]

    Seti kohta ma ise väga palju ei tea, kuna kiire ost oli ja ei jõudnud üleliia süveneda.

    Silindrikomplekt: Malossi sport 70cc (mõni tund sõidetud)
    Karpa: Dellorto
    Klapid: Malossi carbon
    Summuti: Technigas
    Tagaamort: YSS Diamond
    Stage 6 õhufilter
    Stage 6 Boost bottle on samuti olemas. (kasu sellest vist pole)

    Variaatori sisu kohta hetkeseisuga aimu pole, olen veel vähe tegelenud selle masinaga.

    Plaanis kindlasti vahetada klapilehed, gaasitross(gaas jääb peale, tross vana ka juba), Gaasirull koos käepidemetega ja siis tuleb alles välimus ette võtta.

    hetkeseisuga on rolleri tagumine osa laiali võetud, et oleks parem ligipääs mootorile.
    Teisel päeval sain rolleri tööle ja nädal hiljem juba sain ka esimese sõidu lume sees tehtud, kuid gaas jäi peale tihti ja pidi seima jääma.
     

    Attached Files:

  2. Haljala

    Haljala New Member

    11
    0
    1
    Panin ajutiselt enam-vähem plastikud peale, vist vaja tulevikus uut ringi ikkagi. Uus gaasitross paigas ja pill käib pärast gaasitrossi vahetust esimesest löögist.
    Vaja starteri ja vabajookdu siduri hammakas osta, et saaks ka nupust tööle. Suunad vaja ka osta juurde ja ühendada.

    [​IMG]
     

Jaga seda lehte