Kasutaja probleem

Discussion in 'Klubist...' started by Ajutine, Dets 3, 2011.

Thread Status:
Not open for further replies.
  1. Ajutine

    Ajutine New Member

    2
    0
    0
    Tere

    Mul väikene probleem mis on muutunud juba kujunenud parajaks peavaluks. Igatahes suutsin ma unustada oma parooli :oops: .
    Nu mis seal ikka siis nagu ikka sisselogimise juurest kasutada nuppu ´´Ma unustasin oma parooli`` täites kõik lahtrid ja vastuseks saades ``Teie uus parool saadeti postkasti´´ vms.
    Oma poskasti vaadates oli seal aint kasutajanimi ja link milele vajutades said vastruse ´´Teie uus parool on aktiveeritud´´
    Nii sai proovitud mitu korda ja mitte mingi valemiga ma oma uut parooli kätte ei saand :|
    Sai proovitud ka e-mailis olevad E-posti aadresit mille vastuseks sain aint et kiri hilineb.... ja ei jõua kohale.Peale mida arvasin ehk tegu No replay aadresiga .
    Sai uuritud ka www.rolleriklubi.net kodulehelt infot ja kontakte kelepoole pöörduda aga ka suht tulutult kuna kas ei old midagi kirjutatud või pidid olema foorumi kasutaja.
    Peale mida sai loodud see kasutaja . Ühendust sai võetud ka Administraatoriga kus pole vastust saand ehk siis nüüd teen teema siia.

    Lühidalt üeldes Milles probleem ja kuidas selle lahendad või mis asjapulga poole ma pöörduma pean .
     
  2. Fred

    Fred Super Moderaator Meeskonnaliige Super Moderaator

    559
    0
    16
    alustuseks võiksid öelda oma kasutajanime :)
     
  3. Ajutine

    Ajutine New Member

    2
    0
    0
    Nu motlesin et saadan kellegile kui asi tõsisemaks läheb aga ok
    Kasutaja oli Malmiaator
     
  4. Fred

    Fred Super Moderaator Meeskonnaliige Super Moderaator

    559
    0
    16
    okei, andsin kõrgemale võimule teada. kui keegi adminnidest sisse satub, siis paneb su kasutajale uue parooli, annan sellest privaatsõnumi kaudu teada siis :p
     
Thread Status:
Not open for further replies.

Jaga seda lehte