Läti seadus?

Discussion in 'Jutud' started by Kasparz, Juuli 17, 2011.

  1. Kasparz

    Kasparz New Member

    35
    0
    0
    Plaanin rolleriga lätti minna, esiteks: kas ma sõpradega saan (alaealistena) üle piiri? Teiseks: kas lätis võib 14-aastane sõita rolleriga?
     
  2. Jan.

    Jan. Active Member

    2,716
    0
    36
    eks sa mine tee proovi .
     
  3. fenchu

    fenchu Member

    669
    0
    16
    lätis mu teada peavad masinad arvel olema, niiet soovitan panna masinad arvele kui veel pole :p
     
  4. *Chris*

    *Chris* New Member

    1,702
    0
    0
    Minu meelest, kui EST märk küljes/kleeps, siis ei tohiks midagi teha..
     
  5. fenchu

    fenchu Member

    669
    0
    16
    no igaksjuhuks ja sekelduste vältimiseks :D hakka seal siis läti mendile seletama et meil ei pea arvel olema...
     
  6. *Chris*

    *Chris* New Member

    1,702
    0
    0
    Sa proovi nende keelest aru saada ennem, siis sa loobud ja saad trahvi ära :D
     
  7. kevinopa

    kevinopa New Member

    1,310
    0
    0
    maksad nende mentidele 10 latti ja oled free..


    ja eelmisest aastast pole vist enam seda juba et , piiripeal ei pea punkti minema sinna vms , no kontrolli

    sõidad lihtsalt läbi , tavaline autotee , kontrolliputka kõrvalt sõidad mööda , autotee on seal , suht segane seletus agajah , igatahes kontrolli pole piiripeal :D
     
  8. Lmaoiskill

    Lmaoiskill New Member

    290
    0
    0
    see et piiripeal kontrolli pole see ei tähenda et politseid seal ei ole geenius, ja mis 10 latti? Tegelt ka vaata vähem filme
     
  9. kapa123

    kapa123 New Member

    643
    0
    0
    See juba ammu, et mingit kontrolli piiri peal pole, Valga poisid käivad koguaeg Lätti kommi järele aga noo seda ei tea kas seal võid ns rolleriga sõita seal. :roll:
     
  10. skeleton02

    skeleton02 New Member

    995
    0
    0
    küsi fb-st veebimendi käest:D:D
     
  11. JossuX-

    JossuX- New Member

    667
    0
    0
    Ma praegu soomes oma võrriga ja mingit probleemi pole olnd.. ment on isegi korra kõrval seisnud ja pole midagi mulle öelnud.
    Roller on 70cc ja läheb üle 80ne välja ja siin siuke seadus, et ment võtab võrri käest proovib toppi ja kui üle 65-e läheb võetakse nri märk ja saad automaksu peale 8)
     
  12. fenchu

    fenchu Member

    669
    0
    16
    numbrimärk on v ?
    kasutaja sammelsoy elab ka soomes, sis vahepeal oli tal võrr ka seal ja harjutas tagal kuskil parklas ment tuli sinna ja lasi eest ära :lol:
    ilge jama tuli pärast sellest, ment käis lähiümbruskonna koolide parklates otsimas seda jne
     
  13. JossuX-

    JossuX- New Member

    667
    0
    0
    numbrimärk on olemas eesti oma ja kindlustus ka :D Soomes jh veits karmimad seadused, aga läti seaduseid ei tea.
     
  14. mafik1

    mafik1 Member

    561
    0
    16
    mine parem autoga, sest isegi kui sul on rolleri load, siis välismaal need ei kehti, need kehtivad sul ainult eesti piires, sama on ka nt. piiratud uhtimisõigusega jms. ehk siis ükskõik mis roller sul on trahvi saad lubadetta sõitmise eest ikka, kui vahele jääd.
     
  15. fenchu

    fenchu Member

    669
    0
    16
    piiratud juhtimisõigusega lubadel on peal kirjas et kehtivad ainult eestis, rollerilubadel sellist kirja küll kuskilt ei leia.
     
  16. marx234

    marx234 Member

    878
    0
    16
    Üle piiri vast ikka saab. Igaks juhuks võiks vanemate kirjalik luba kaasas olla. By veebiment ,aga seda kas lätis sõita võib ,seda ta ei osanud öelda :lol:
     
  17. pohjakas

    pohjakas Member

    226
    0
    16
    nael kummi,kui kaugele on plaanis kihutada :roll: ?
     
  18. Kasparz

    Kasparz New Member

    35
    0
    0
    Käidud, politsei ei pidanud kordagi kinnigi.
     

Jaga seda lehte