Liiklusseadus 2011

Discussion in 'Jutud' started by Põrguvärk, Märts 21, 2011.

Thread Status:
Not open for further replies.
  1. mar10

    mar10 New Member

    699
    0
    0
    Rolleri peab arvele võtma enne 2012 aasta juulit, kuna hetke seisuga pole MITTE ÜHTEGI rollerit veel arvele võetud. Arvele võtmise seadus algab 1.juuli 2011 ning selleks on aega 1 aasta. Samuti peab olema numbrimärk 2012 aasta juuliks.

    Vist ülevaatust ei tule, ma ei tea täpselt.

    Lubade muretsejatele niipalju, et kui sa oled praegu 15 ja saad ENNE 1.juulit 16, siis ei pea lube olema kuni aastani 2013 (siis pead tegema ükskõik mis sõiduki load, et rolleriga sõita). Kui saad 16 näiteks 2011 august, on kõik metsas, pead tegema load.
     
  2. fenchu

    fenchu Member

    669
    0
    16
    kust otsast sa veel seda võtad et praegu pole mitte ühtegi rollerit arvel ? :eek:
    tean ise mitut inimest kellel pill arvel ja möllud olemas.
     
  3. skeleton02

    skeleton02 New Member

    995
    0
    0
    mar10, sa ajad tõsist sitta suust välja, uued rollerid ,mis ostad on vaja ainult enda nimele ümber registreerida ! paljudel pole numbrimärki lihtsalt pealgi ! unknown- 'i r ( see mille ta maha müüs, kikase disainiga .. ) oli ka ju regatud ( siiamaani on vist) aga numbrimärki pole kruttinud külge..
     
  4. mar10

    mar10 New Member

    699
    0
    0
    Räägitud ristiisaga, kes on ARK-i sõiduõpetaja. Ta ütles, et rollerit pole ise mitte keegi arvele võtnud veel, aga uuena ostes on rollerid kohe arvele võetud.

    Sama lugu. Uuena ostes on rollerid arvele võetud, aga ARK-is pole veel ühtegi rollerit arvele käsitsi võetud.
     
  5. fender

    fender New Member

    47
    0
    0
    jah sain ka aru nüüd lõpuks,kõik peksavad segast ,et võib arvele võtta,jah võib aga läbi liikluse sa arvele võtma minna ei tohi,praegu oli arvele võtmine 150 eurot sõbra derbil aga pärast 1. juulit 15 eurtsi ,või ajan midagi sassi,ise ei pea lube tegema ,93 ja detsembris sündinud:D
     
  6. tim

    tim Member

    230
    0
    16
    ise olen 94 oktoober ja nagu ma aru saan ei pea mina ka lube tegema :lol:
     
  7. Stay_Here

    Stay_Here New Member

    933
    0
    0
    Et nagu peale 1.juulit ma ei või regamata sõita?Pidi minumeelest nii olema,et vähemalt 1.juuliks 2012 peavad kõik regatud olema... :roll:
    Ei saa enam midagi aru,kuna seal videos see mees ütles,et peale 1.juulilt mitte registreerimata mopeediga sõita ei tohi vms... :roll: :p
    Keegi täpsustaks? 8)
     
  8. FFB

    FFB New Member

    1,392
    0
    0
    no sellest videost sain mina nii aru ,et
    1 juulist alates tohib sõita ainult kindlustatud ja numbrimärki omava rolleriga
    see 1juuli 2012 teema on ainult et lihtsustatud registreerimine
    et saab ilma paberiteta rollerid arvele võtta
    ehksiis 1juuli 2011 ilma numbrimärgita sõita ei tohi!

    no samas see on ka ajuvaba kui osad sõidavad regamata osad mitte siis mõnel on kindlustus mõnel ei ole.

    eitea peaks isiklikult kribama Villu Vanele et asjast selgust saada
     
  9. FFB

    FFB New Member

    1,392
    0
    0
    Nonii kribasin Villu Vanele kirja , eks näis mis vastuse saan
    ei tea enam mida uskuda, kui vastus saabub annan teada
     
  10. tilu21

    tilu21 New Member

    176
    0
    0

    Jah sinu meel ei peta sind. Sa pead enda rolleri 1.juuli 2011 kuni 1.juuli 2012 ära regama. Ehk sa pead aasta jooksul registeerima enda rolleri ära ja kui sa ei rega siis maeitea mis saab :p
     
  11. FFB

    FFB New Member

    1,392
    0
    0
    siison per''kellad :lol:
     
  12. Stay_Here

    Stay_Here New Member

    933
    0
    0
    Et nagu peale 1.juulit ma ei või regamata sõita?Pidi minumeelest nii olema,et vähemalt 1.juuliks 2012 peavad kõik regatud olema... :roll:
    Ei saa enam midagi aru,kuna seal videos see mees ütles,et peale 1.juulilt mitte registreerimata mopeediga sõita ei tohi vms... :roll: :p
    Keegi täpsustaks? 8)[/quote]


    Jah sinu meel ei peta sind. Sa pead enda rolleri 1.juuli 2011 kuni 1.juuli 2012 ära regama. Ehk sa pead aasta jooksul registeerima enda rolleri ära ja kui sa ei rega siis maeitea mis saab :p[/quote]
    siison per''kellad :lol:[/quote]

    Sain jälle targemaks(kuigi ma põhimõtteliselt teadsin seda) :lol: :p
     
  13. FFB

    FFB New Member

    1,392
    0
    0
    Nonii tuli siis vastus

    Villu Vane saajale mina

    näita detaile 8:18 (6 tundi tagasi)


    Tere



    Mina saan asjast aru nii, et rollerite lihtsustatud korras registreerimiseks on aega üks aasta, kuid kui tahetakse rolleriga liikluses osaleda, siis seda saab teha alates 1. Juulist vaid registreeritud ja kindlustatud rolleriga.



    Villu Vane



    EHK SIIS kui tahate esimene juuli 2011 linnavahel paaru lasta, peab olema võrr regatud ja kindlustatud
     
  14. TruePlaya

    TruePlaya Member

    223
    0
    16
    ja see teeb kokku 20 euri vms?
     
  15. FFB

    FFB New Member

    1,392
    0
    0
    kindlustus ka ikka veic minimaalne on 7euri olenevalt vanusest e riskigrupist
     
  16. Celica997

    Celica997 Member

    367
    0
    16
    Et siis 14 päeva, rollerihundid, aega veel liiklus peapeale keerata :D
     
  17. TruePlaya

    TruePlaya Member

    223
    0
    16
    7 euri mitmeks kuuks siis vms?
     
  18. Z0ne

    Z0ne Ürituste korraldaja Meeskonnaliige Super Moderaator Ürituste korraldaja

    6,380
    1
    38
    7 euri 1 hooaeg.
     
  19. FFB

    FFB New Member

    1,392
    0
    0
    just
    eelmisel lehel peaks link olema :p

    olenevalt riskist e vanusest kes rolleriga sõidab
     
  20. Stay_Here

    Stay_Here New Member

    933
    0
    0
    Et,siis ikkagi on nii,et 1.juuliks(2011) pean ära regama,muidu sõita ei saa?
     
Thread Status:
Not open for further replies.

Jaga seda lehte