Liikmemaks

Discussion in 'Klubist...' started by massu, Nov 20, 2005.

Thread Status:
Not open for further replies.
  1. massu

    massu Administraator Meeskonnaliige Administraator

    2,331
    0
    36
    Arvan, et liikmemaksust ei tule midagi välja, parem vist oleks see, et enne kokktulekut kogume raha kokku!
     
  2. lauri554

    lauri554 Member

    61
    0
    6
    suht jah et igalt matsilt küsida enne kokkutulekut 25 eeku.ja kui ei maxa rikud ka reegleid ja lendad välja.

    lauri.
     
  3. petka

    petka New Member

    4
    0
    0
    Ma pakuks teile välja siukse varjandi, et enne kokkutulekut pandaks yles kellegi konto, kuhu ja kui palju. Need, kes tulevad, kannavad raha sinna, kes ei tule, see pole raha kandnud ja k6ik. Ja vastav tüüp, kellele raha laekub, orgunnib asjad. Sest ma arvan, et iga kokkutulek läheks ka vastavalt vähem või rohkem maksma, kui just te ei plaani koguaeg "ühes-samas-kohas" teha.
     
  4. predator

    predator New Member

    22
    0
    0
    talvel sellest rahakogumisest küll midagi välja ei tule sest väga vähesed käivad kohal. ma pakun et enne järgmist hooaega võiks seda asja tõsiselt võtta ja ma arvan et kellegil pole raske maksta ka seda 25-50 krooni kuus.
     
  5. Aleks YA

    Aleks YA New Member

    2
    0
    0
    25 NÕUS
     
  6. Wickaman

    Wickaman New Member

    24
    0
    0
    no kui on nii et kahjumisse jääd siis olex küll õigem liikmemaks teha!!
     
  7. right

    right Bännitud Bännitud

    42
    0
    0
    ma olen ise täitsa nõus 25 krooniga. See on inimlik summa klubimaksuks. Muiugi oleks lahe klubi liikmedel oleks kleebsud ja särgid ja veelgi parem klbi lipp. Klubi rahvas on seni vägagi lahe. Sõitmame rohkem järgmine hooaeg :D
     
  8. coolDJ

    coolDJ New Member

    175
    0
    0
    Olen küll nõus ... et mingi raha kuus ... aga nagu siis peaks teadma mis selle eest saab :p rigt :p :p :p

    25 kr kuus ... tegelt nagu kui juba nii mõelda võiks olla hooaja raha :p ... ega ei jõua ju koguaeg korjata :p...
     
  9. -red-eye-

    -red-eye- New Member

    519
    0
    0
    Oleksin nõus..
    sest see 25.- väljaminek poleks just kõigesuurem (kuus)

    Aga iseasi nüüd palju eid maksjaid kokku tuleks.. :/
     
  10. Kristjan

    Kristjan New Member

    531
    0
    0
    täiesti nõus! pole suur summa ja ma loodan et teiste jaoks ka pole! :D
     
  11. Mäks

    Mäks New Member

    18
    0
    1
    Pole kahju kahekümmneviiekast aga tuleks kindlad reeglid paika panna.
    Need kes talvel käivad ned maxavad ka talvel, teised aga hooajaliselt,sest mai näe põhjust maxta talvel kui mul roller seisab.
     
  12. dannu

    dannu Bännitud Bännitud

    2
    0
    0
    Ou komoon ;D..

    Raha on rollerijaoks, aga klubi jaoks mitte? siis ei ole klubi ju üldse vaja ;)
     
  13. krossboy

    krossboy New Member

    88
    0
    0
    Ma arvan, et see võiks nii olla, et kõik kasutajad lähevad kinni ja 50 eeguse panga ülekandega on aasta lahti. :roll:
     
  14. l33k

    l33k New Member

    154
    0
    0
    No mul ei oleks kahju maksta klubi eest 25 krooni kuus :D , aga ma ei saa aru nagu, et värk oleks sellel, et kokkutulekul kui ostetakse midagi siis ostetakse selle raha eest mis liikmed on maksnud ?? Põhimõtteliselt nagu ma elan pärnus ja ei käi kokkutulekutel ja siis pean 25 krooni niisama maksma ?? Võiksite teha nii, et kokkutulekutel makstate massule igaüks 25 krooni kuus näiteks. Jah, aga kui tahate teha, et 25 krooni liikme maks ja siis selle eest hoitakse rk klubi üleval ja tehakse kleebiseid ja selliseid asju siis olen igati nõus maksma 25 krooni kuus :)
     
  15. Raul

    Raul New Member

    132
    0
    0
    MInu meelest v6iks olla selline v6imalus et ,saadad mingi sms-i mobiili pealt ja siis kuidagi see j6uab rolleriklubile. Ma seda ylekande värki ei oska :oops: ja mobiiliga oleks kergem.
     
  16. shenris

    shenris New Member

    111
    0
    0
    vanasti oli midagi sellist mobiiliga, kuid siis sa pidid vist kuskilt tellima midagi ja siis toetasid samal ajal RK või midagi sellist oli.
     
  17. joann007

    joann007 New Member

    66
    0
    0
    25/50 vahet ei ole eriti:)
     
  18. arksu

    arksu New Member

    12
    0
    0
    @up: poleks vahet, poleks sind

    a 25.- tundub suht mõistlik summa :p aga pmst, kui midagi on tellimida waja, siis wõib ju nt 50 küsida mingi kuu wms :D
     
  19. kev

    kev New Member

    146
    0
    0
    no võiks mingi 25.- olla iga 3-me kuu tagant olla ,sest nii palju ka nüüd foorumi ülalpidamisele ei lähe :wink: kui iga kuu 25.- siis bye :|
     
  20. -freak-

    -freak- New Member

    39
    0
    0
    Bye siis , xD . Ull asi 25.- :D , 0,8.- päev xD . Jäta üks näts ostmata vms :D ?
     
Thread Status:
Not open for further replies.

Jaga seda lehte