Liikmemaks

Discussion in 'Klubist...' started by massu, Nov 20, 2005.

Thread Status:
Not open for further replies.
  1. JussPB

    JussPB Active Member

    1,384
    19
    38
    sa rääkisid ennem et 37-38 liiget?? mis m6ttes liikmeid ju yle 1000.. v6iks teha nii et aitaks maksta seda kuurenti (servu eest)
    et nt k6ik kellel yle 100 posti(aktiivsed liikmed) maksavad 5 eeku kuus neid on kah ikka k6vasti.. ja selle raha eest saaks kuurendi maksta 2ra ja kui isegi yle j22b siis mai tea RK ühiskassasse..
     
  2. -freak-

    -freak- New Member

    39
    0
    0
    Palju siis maksta , 25.- ikka ? Ma kaa aktiivne , lihhsalt liitusin äsja , muidu saab igapäev lehel käidud nüüd :D .
     
  3. Raul

    Raul New Member

    132
    0
    0
    Halb idee. Säästlikumad hakkavad siis alati uut kasutajat tegema kui 100 postitust täis
     
  4. -freak-

    -freak- New Member

    39
    0
    0
    Nja
     
  5. zann

    zann Member

    247
    0
    16
    siis tuleks juba liitumisel teha nii, et maksad mingi summa, saad koodi ja siis saad alles regada
     
  6. -freak-

    -freak- New Member

    39
    0
    0
    et nt k6ik kellel yle 100 posti(aktiivsed liikmed) maksavad 5 eeku kuus neid on kah ikka k6vasti.. ja selle raha eest saaks kuurendi maksta 2ra ja kui isegi yle j22b siis mai tea RK ühiskassasse..[/quote][/quote]

    Halb idee. Säästlikumad hakkavad siis alati uut kasutajat tegema kui 100 postitust täis[/quote]
    siis tuleks juba liitumisel teha nii, et maksad mingi summa, saad koodi ja siis saad alles regada[/quote]
    jap .
     
  7. DDF

    DDF Member

    248
    0
    16
    [/quote]

    Halb idee. Säästlikumad hakkavad siis alati uut kasutajat tegema kui 100 postitust täis[/quote]
    siis tuleks juba liitumisel teha nii, et maksad mingi summa, saad koodi ja siis saad alles regada[/quote]
    jap .[/quote]

    Mis jura te ajate, vean kihla, et pooled kaoksid siit, kuna kasutavad foorumit niisama aja viitmiseks. Leotakse millega rahvas hakkama saab jne...
    Näiteks üks nendest olen mina, paar müügikuulutust on ka, kuid ei pea nii tähtsaks seda, et hakkan iga kuu 25.- maksma.
     
  8. JussPB

    JussPB Active Member

    1,384
    19
    38
    25 kuus t6esti palju.. ja need (lohhid) kes teevad uue postituse 100 posti j2rel on lihtsalt m6tetud tegeleased..vb ka teha ju rohkemate postitustega vms..
    5 eeku pole palju ja ma arvan et selle raha leiab isegi mõne tsinsuga sõitev tüüp, kes saab kamsatkast bensiini nt.
     
  9. DDF

    DDF Member

    248
    0
    16
    Ja peab ausalt tõdema, et tegelt asi veidi värske ka veel! See leht pole veel HV ega biker.ee, kus tõesti makstaks liikmemaksu, kuid mitte iga kuu vaid poole aasta peale. Pooled läheks biker.ee-sse tagasi.
     
  10. JussPB

    JussPB Active Member

    1,384
    19
    38
    mai l2heks.:) see biker.ee tundub mõtetu koht.. vähemalt rollerite kohta pole seal midagi .. ja suuremaid mootorrattaid on vähestel..(siin foorumis)
     
  11. Marks1432

    Marks1432 New Member

    64
    0
    0
    Kuhu mtü mõte kadunud on?
     
  12. saqants

    saqants New Member

    192
    0
    0
    biker.ee on mõtetu,kuna rollerite teemasid vähe ning paljud vaatvad imelikult ja kurjalt rollerite teemasid?
     
  13. kohilapoy

    kohilapoy Active Member

    1,233
    0
    36

    vaata kuupäevasid :lol: üks post on teht 2 aastat tagasi :D
     
  14. Miilu

    Miilu Member

    224
    0
    16
    Ei viitsind eespoolt lugeda, niipalju kui aru sain et liikmemaks siis 25 eesti krooni siis, see pole nüüd küll nii tappev summa, jätate oma suitsupaki ostmata, et see parem RK-sse kulutada, ise olen kahe käega poolt mingi liikmemaksu kohta, oleks nõus kohe terve aasta maksu ära maksma, seeoleks siis 300 krooni nagu ma aru saan jah.
     
  15. makuke

    makuke New Member

    44
    0
    0
    Saan aru, et kõik on liikmemaksu poolt jne.. kuid mis otstarbel seda kulutatakse? Palju serveri rent aastas on? See summa tuleks kasutajate vahel ära jagada ja mott. Kokkutulekutel on iga üks oma söögi/joogiga ning kes tahab teisi sponsoreerida see on tema oma vaba valik.

    PS! Ja kellel raha taskus sügeleb see võib üleliigse mulle kanda. Raha on raha..olgu see 10 senti või 5 krooni.
     
  16. Silllu

    Silllu New Member

    50
    0
    0
    võiks olla peale regamist mingid kuud tasuta ja siis võiks nagu smsiga iga kolme kuu tagant 25 eeki(või @pank), pole ju kuigi palju iga kolme kuu tagant. ja kui ei maksa siis postitada ja ps-da ei saa.
     
  17. BikeWorld

    BikeWorld Member

    417
    0
    16
    Pigem pool aastat vms, sest massul klubi peale seda raha nüüd niipalju ka ei lähe.
     
  18. Silllu

    Silllu New Member

    50
    0
    0
    mulle sobiks ka iga kolme kuu tagant kuid tihemini on liig IMO
     
  19. BikeWorld

    BikeWorld Member

    417
    0
    16
    Kingid massule vaba raha? Ütleme kui ntx 25.- ja siit maksaks paarisajast vb sada seda (healjuhul) siis tuleks kuiba 2500.- massule IGA KOLME kuu tagant. Mida toimub rolleriklubis massu poolt iga kolme kuu tagant? Ei halvusta massut kuid mina oma raha küll niisama kinkida ei viitsi, ja arvan et ka paljud teised. Pigem aasta või pool aastat. Selle jaoks, et serveri rent maksta ja vb kord aastas rk sünnipäeval nagu toetus muusika jms eest. :wink:
     
Thread Status:
Not open for further replies.

Jaga seda lehte