''Lugejate rollerid'' alateema ainult regatud kasutajatele.

Discussion in 'Klubist...' started by K-1, Jan 28, 2007.

?

Kas muuta ''Lugejate rollerid'' teema kinniseks?

  1. JAH

    87 vote(s)
    98.9%
  2. EI

    1 vote(s)
    1.1%
  1. yourdream15

    yourdream15 New Member

    456
    0
    0
    nõustun EI poolega
     
  2. _EQ_

    _EQ_ New Member

    70
    0
    0
    Mina olen pool! Igasugune turvalisus ei ole üleliia ;) Mõte on hea! :wink:
     
  3. Kristjan

    Kristjan New Member

    531
    0
    0
    Mina olen ka poolt kes tahab rollerit rotti lasta see laseb sult selle nii kui nii pole mitte midagi parata mul seisis roller suveti tagaaias ja teisest tänavast oli suht hästi näha!! Aga ikkagist see veits teeks raskemaks asja! Vargal ei oleks nii lihtne tegutseda!
     
  4. D1T3Ch

    D1T3Ch New Member

    56
    0
    0
    Poolt, väike % on, et kasuks tuleb, aga asi seegi. :D
     
  5. massu

    massu Administraator Meeskonnaliige Administraator

    2,331
    0
    36
    Kas see nii pisike % tuleb kasuks kui see tekitab ebameeldivusi teistele ausatele KÜLASTAJATELE? :roll:
     
  6. ken112

    ken112 New Member

    369
    0
    0
    Ise pooldan ka seda ,et mitte kinni panna ,sest u. 90% rolleritest varastakse nii ,et lihtsalt tõstekakse kuskilt poe, maja .. eest peale või siis sõidetakse ise minema.!

    MUidu ennast küll ei häiriks kui teema kinnine oleks.
     
  7. vanQuish

    vanQuish New Member

    91
    0
    0
    Sind jah,aga teisi külastajaid küll. ise ei viitsiks mingi kasutajaga majandada, kui tahaks lihtsalt tutvda rollerihuntide loominguga.
     
  8. Toots

    Toots New Member

    42
    0
    0
    kui rollerist teha pildid näitamiseks siis ju võib alati minna mõnda teise kohta ilusam ka. Ja kui garaazis pilte teha siis keegi ei tule ju vaatama miuke kelle garaaz on.Mis arvate? :wink:
     
  9. naxi

    naxi New Member

    60
    0
    0
    rolleri pilte saaks näha aga lihtsalt projekte ei näeks..
    showroom- igaüks teeb postituse etteantud teemasse ja näitab oma rolleri pilti seal ja lisab setupi
    projketid- lisab pilte ja kirjutab igaüks oma teemasse teksti rolleri ehituse kohta

    see oleks siis minu pakkumine..
     
  10. K-1

    K-1 Member

    291
    0
    16
    Väga pro möte Naxi! Parim lahendus olekski selline.
     
  11. massu

    massu Administraator Meeskonnaliige Administraator

    2,331
    0
    36
    Noh, aga põhiteema ongi selles asjas, et tahetakse näha just POJEKTI KOOS PILTIDEGA!
    Niisama on neid rolleri igalpool ju üleval...
    probeelm oligi selles, et paljud panevad oma projkti lingi kuhugi, et teised saaksid näha!

    Pakuks siis välja ühe lollaka variandi, aga siis mõlemad osapooled rahul.
    Teen kaks alafoorumit, ühed on Avalikud projektid, ning teised Varjatud projektid.
    Olete siis sellega rahul? :roll:

    Varas ei tule endale netist kaupa välja vaatama, ning hiljem uksetaha!
    Ehtne näide on mustamäe kohta kus saadi kätte 13-15a. laste jõuk kes varastas ühe hooajaga kokku mustamäel kusagil 13 rollerit!
    Kui masin on ripakil siis on ka läinud! :roll:
    Aheldage enda kallim teraskettidega enda pea külge, siis võite 50% kindel olla, et seda ei varastata ära
     
  12. BikeWorld

    BikeWorld Member

    417
    0
    16

    See on ju ideaalne mõte :wink:

    Kes tahavd näitavad, kes ei taha ei näita avalikult.
     
  13. Ergi

    Ergi New Member

    128
    0
    0
    Jah , Massu poolt on küll hea mõte ! Ja ise ei ole poolt , et see varjatuks tehakse kuna sellega et mõni mees tahab näha LIHTSALT neid teiste inimeste rollereid tooks seesuguse asja kaasa , et mitukümmend protsenti oleks siit mõtetud kasutajad ehk kes pole mitte põrmugi aktiivne . Ning kas meie foorumist on kellegil roller ära varastatud selle aja sees kes on siin liige olnud ?
    Vabandust , kui olin liiga kriitiline .
     
  14. -Goofy-

    -Goofy- New Member

    11
    0
    0
    Nii okei te teete selle Alafoorumi küll varjatuks külastajatele aga kasutajad saavad seda näha? Sain ma õieti aru ? Aga peale seda tuleks vb. lihtsalt nii palju mõtetuid kasutajaid.
     

Jaga seda lehte