Mälestussõit kasutajale Lambitu (23.07, kell 18.00)

Discussion in 'Tallinna kokkutulekud' started by TGB, Juuli 18, 2010.

Thread Status:
Not open for further replies.
  1. ragnar94

    ragnar94 New Member

    2,827
    0
    0
    sõitsin just mööda sealt. Pmst on nii et parklat vist polegi väga lähedal. 1 variant on kõnniteele. Ühel pool on kõnnitee häasti lai, ja rollerid ühes pikas rivis aia äärede panna okei. jalakäiatele jääb tohhujaa ruumi ka
     
  2. pettasaanu

    pettasaanu Bännitud Bännitud

    285
    0
    0
    Kas sa võid üldse kõnniteele oma taburetti parkida? Vastavad mõrgid üleval? Pole vast ilus(ega ka minuarust seaduslik) vaatepilt kõrvalt vaadatuna? Kõnniteel karjas nikerdades häirite paratamatult jalakäijaid ja konflikt on kiire tulema. Minuteada alles uues liiklusseaduses on sees mootorrataste ja mopeedide parkimine kõnniteel jättes jalakäiatele vaba ruumi vähemalt 1,5m.
    Äkki oleks otstarbekam olnud asi politseis enne kooskõlastada? Teile oleks kindlasti igati vastu tuldud.
     
  3. x8r

    x8r New Member

    722
    0
    0
    Mul on aint hele jope muud mul ei ole, ega ma tulen sellega, mul savi, teadsin teda väga hästi ja ega ma nüüd riietuse pärast tulematta ei jäta
     
  4. mellu

    mellu New Member

    25
    0
    0
    ega riiete pärast sa tulemata jah ei pea:) loomulikt tuled ,see oli lihtsald kui soovitus.
     
  5. ragnar94

    ragnar94 New Member

    2,827
    0
    0
    jalakä'iatele jääks seal isegi 2 meeterit vaba ruumi, MIngeid märke ma ei näinud seal olema ja kas mopeedi ei võind mitte ka kõnniteel parkida ? lihtsatl minu oletus.
     
  6. approx-

    approx- New Member

    816
    0
    0
    Mis teie ma ei saa aru sellep. siin muretsete, korraldajad on ju juba olemas ja küll neil juba on kõik ära otsustatud kes kuhu pargib jms. .
    Pole vaja siia mingeid üleliikseid tühjasid poste, hoidkem need endale, tulevad uudised siis tulevad midagi teha pole hull asi võtke nüüd rahulikumalt.
    Kuigi ise tulla ei saa kahjuks, igati head mälestused palli platsi peale.
    R.i.p. (W)
     
  7. bimbs

    bimbs New Member

    131
    0
    0
    Ise Kahjuks tulla ei saa.
    Kindlasti on pisike piilukaamera seal reporteri poolt.

    Rest in peace.
     
  8. Cagiva

    Cagiva New Member

    3
    0
    0
    Kas keegi oskaks öelda, kust seda vesti osta saab ?
    Tahaks ikka vestiga tulla. Seda läheb kindlasti ka edaspidigi vaja.
    Parimat.
     
  9. Maskot

    Maskot New Member

    3
    0
    0
    Vesti saab ilmselt igast marketist, näit. Prisma 45 EEK, Koduextra 40 EEK, jne. Asuvad nad ilmselt seal, kus jalgrataste tarvikud.
     
  10. TGB

    TGB Member

    118
    0
    16
    Minu teada nii, et kõnniteel sa ei või sõita sellega, aga käe kõrval sa lükata võid. Vähemalt JuPo ütles nii. Ehk siis äkki kui jõuame, siis lükkame masinad kõnniteele.
     
  11. mellu

    mellu New Member

    25
    0
    0
    liiklus eeskirjad lubavad parkida kõnniteele kui jalakäijatele jääb ruumi 1,5 meetrit.
     
  12. sontaford

    sontaford New Member

    39
    0
    0
    Kui tänaseks saab sõbral sissesõit tehtud siis tuleb kaks moppi koselt ka kaasas ka mustad lindid.
     
  13. TheThiff

    TheThiff New Member

    197
    0
    0
    Kas kellegile peale ei saaks w? tahaks hädasti tulla aga endal masin ei liigu .
     
  14. ragnar94

    ragnar94 New Member

    2,827
    0
    0
    KOGUNEMINE TONDI SELVERI PARKLAS 18:00
     
  15. Ennukas

    Ennukas Member

    319
    0
    16
    Mendid olevat korraldajale helistanud ja öelnud, et Järve Selveri parkla on liiga ohtlik kogunemiseks, et Tondi Selveri juures oleks turvalisem. Olge valmis, mendid on kohal. Load,kiivrid jms kaasa.
     
  16. markk

    markk New Member

    98
    0
    0
    Äkki keegi läheks järvelt ka läbi,sest raudselt pooled nillivad seal.
     
  17. FFB

    FFB New Member

    1,392
    0
    0
    mida rohkem mente, seda turvalisem :)
     
  18. sten2525

    sten2525 Member

    74
    0
    6
    aga kui ikka räigelt sadama hakkab?kas siis ka toimub?
     
  19. ragnar94

    ragnar94 New Member

    2,827
    0
    0
    toimub ja hoidke pöialt et ei hakkaks sadama. Veel hoiab
     
  20. Ducati

    Ducati New Member

    828
    0
    0
    kui sadama hakkab siis ei saa tulla , sest piaggio kõige vihma sitem mootor :). eile vahetasin küünalt ja kiskusin pool elektrisüsteemi laiali sest jäin ükspäev vihma kätte.
     
Thread Status:
Not open for further replies.

Jaga seda lehte