Mälestussõit kasutajale Lambitu (23.07, kell 18.00)

Discussion in 'Tallinna kokkutulekud' started by TGB, Juuli 18, 2010.

Thread Status:
Not open for further replies.
  1. ragnar94

    ragnar94 New Member

    2,827
    0
    0
    eitea, suur uputus oli, sõber lasi oma riga mil piaggio mootor, vabalt ringi. Midaig ei juhtund tal, aga lootkem et hoiab veel mõned tunnid seda vihma tagasi.
     
  2. Harrix

    Harrix New Member

    517
    0
    0
    EMHI järgi ei tohiks enne kella 23.00 tallinnas sadama hakkata aga no kes seda teab kui täpne see on.
     
  3. mellu

    mellu New Member

    25
    0
    0
    kas kindel et tondi selveri parklas .pärast mingi tüng :(
     
  4. FFB

    FFB New Member

    1,392
    0
    0
    NO selljuhul on küll leitud väga vale asi millega tünga teha :roll:
     
  5. mellu

    mellu New Member

    25
    0
    0
    Eks ma tulen siis kell 18.00 tondi selveri parklasse.seal näeme:D
     
  6. Duppy

    Duppy New Member

    7
    0
    0
    Keegi nendele kh mõtleb kes praegu seda siin ei loe ja lähevad selveri parklasse?
     
  7. karllutt

    karllutt New Member

    261
    0
    0
    No keegi pidi sealt ka läbi sõitma ju.
     
  8. mellu

    mellu New Member

    25
    0
    0
    üks korraldajatest võiks sinna minna ja siis pärast nendega ka tondile tulla.
     
  9. Duppy

    Duppy New Member

    7
    0
    0
    See korraldaja võiks minna kellele siis see politsei oli helistanud, sest siis on ka neile kes selveris kogunevad vähe lihtsam aru saada.
     
  10. Piiter

    Piiter New Member

    251
    0
    0
    rahvast oli palju, kuigi sain vaid ühe lõigu kaasa sõita, kuna mu roller ei vasta väga nõuetele hetkel
     
  11. Duppy

    Duppy New Member

    7
    0
    0
    Algus oli vägagi tore, lõppes ainult kurvalt, kui pidin sõbraga 4km käekõrval rollerit lükkama, kuna rihm läks puru :( õnneks tuldi autoga järgi ja sai ka rollu Tallinnasse toodud. Sai ka mõned pildid tehtud ja isegi 2 klippi küünalde panemisest. Lähi ajal lükkan ülesse.
     
  12. Harrix

    Harrix New Member

    517
    0
    0
    Tõsiselt kahju on sellest noormehest ja tema vanematest.
    Tore ja sõbralik noormees oli.

    Aga jh nagu pärast näha oli siis see kihutamine ei lõppenud sellega. Võiks ju vähemalt linna vahel hoida kiirust 40-50km/h. Riskite koguaeg enda ja teiste eludega ja nagu näha sellest õnnetusest siis ei tea kunagi millal see elu lõppeda võib.
    Sõidke ikka mõistuse ja seaduse piirides.
     
  13. FFB

    FFB New Member

    1,392
    0
    0
    samad sõnad minupoolt (kuigi ma ise kohal ei olnud)
     
  14. Brabus

    Brabus Active Member

    2,433
    0
    36
    Martti, 23.07.2010 23:28
    Täna nägin seda kolonni nii lähedalt, et olek võinud neid katsuda kuna...Viimsi Spa ees soovisin teed ületada ülekäigurajal. Veerand kolonni sõitis lihtsalt mööda ja kui siis üks normaalne juht seisma jäi sõitis talle vähemalt kolm rollerit selga siis nad seal olid uppis. Üks poiss sai kohe haiget ja oli pikali. Ma ei saanud kahjuks appi minna kuna mul oli koer rihma otsas



    :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol:


    Väga lamedad vennad ikka olete , aga sügav kaastunne Alari parimatele sõpradele , vanematele , tore tüüp oli (W)
     
  15. ragnar94

    ragnar94 New Member

    2,827
    0
    0
    ise ei old selles kolonnis. Jäin ühelt kiiwilt signat maha võtma , mis pirital peale jäi. Pärast viimsis omasi oodates räägiti sellest ja sai kõhutäienaerda:D
     
  16. Nihhuja

    Nihhuja New Member

    779
    0
    0
    õhtulehe videos ilusti n2ha kuidas auotd punasega yles6idavad. on ikka ahvid.
     
  17. FFB

    FFB New Member

    1,392
    0
    0
    lõpus oli kus 2x autot panid fooridest nagu aiapostidest mingi 60-70nega mööda :roll:
     
  18. --busy-

    --busy- Member

    236
    0
    16
    Tunnen kaasa lähedastele.
    ja selles videos on to ikka päris ahv.
     
  19. -i-m-

    -i-m- New Member

    79
    0
    0
    Kui ma nüüd õieti aru sain siis läks mälestussõit hästi? Välja arvata need kes seal kellegile sappa sõitsid ja haiget said. Ja mõni kellel roller jampsima hakkas. Ülimalt hea meel et sõit hästi läks. nagu videolt näha oli mälestajaid ka normaalsuse piires. TUBLID OLID NEED KES TALLINNAS ELAVAD JA KOHALE VIITSISID MINNA. Pole vahet kas tundsid inimest või mitte aga rolleriklubi hoiab ikka kokku ja võib alati kaasa teha sellistele kogunemistele nagu ma olen aru saanud.
     
  20. Anonymous

    Anonymous Guest

    0
    0
    0
    kahju et ma ei saanud tulla ( roller pees)
     
Thread Status:
Not open for further replies.

Jaga seda lehte