müstika siduri ja rihmaga ?

Discussion in 'Help!' started by hannesolen, Apr 13, 2011.

  1. hannesolen

    hannesolen New Member

    121
    0
    0
    Tere, palun andke nõu.

    ma panin oma keewayle speed controli peale ja võtsin selle vario piiraja maha, läks suht kiiresti tippu mis oli 67 km/h. Täna lasin panna peale punase surveka , uue malossi kelvar rihma ning malossi fly (millele ma ostsin punased dmp vedrud, mis olid alguses nii suured et jäid pesas loksuma ja siis mu vend modis neid näpitsatega parajaks) probleem on selles et nüüd ma pean laska mitu kilti sirge peal gaas põhjas et jõuaks kuidagi 63 km/h välja . Mul endal mõlgub mõttes 2 võimalust kas rihm on liiga toores alles või on tegemist sidurivedrudega. Muidu punased sidurivedrud peaksid kindlasti sobima aga ma kardan seda et mu vend väänas vedrude otsi väiksemaks ja äkki need liiga pingul nüüd vms. tõmbas täie oma jõuga need peale niiet kradi veresooned olid otsaeest väljas rsk :D

    kes oskab nõu anda, tänud ;)
     
  2. kickija

    kickija New Member

    229
    0
    0
    Pane lahjemad sidurivedrud tagasi, sul läheb varikas väga kiire ülekande peale enne kui vedama hakkab ning siis ei ole lihtsalt jõudu pilli edasi sikutada.
     
  3. -matrix-

    -matrix- New Member

    129
    0
    0
    Ehk raskemad rullikud lahendaks plobleemi ning need ise ära väänatud vedrusid kah tea nüüd, mis tugevuseda nad seal on, väga võimalik et said liiga pingesse.
     
  4. hannesolen

    hannesolen New Member

    121
    0
    0
    njamh, samas ma teen selle pilli varsti niikuinii 70 ks et vb siis ongi parem kui sidurivedrud jäigemad ?
     
  5. hannesolen

    hannesolen New Member

    121
    0
    0
    raskemad rullid just võtavad kiirendust veel maha, kergemad annaksid kiirendust juurde aga see ei lahendaks siiski mu praegust kala siduriga.
     
  6. Z0ne

    Z0ne Ürituste korraldaja Meeskonnaliige Super Moderaator Ürituste korraldaja

    6,380
    1
    38
    Uus rihm vajab sissesõitu kah, enne kui ta korralikult venib ja tööle hakkab.
    Aga võiksid proovida ikka vanu sidurivedrusi tagasi panna.
     
  7. kickija

    kickija New Member

    229
    0
    0
    Kui meeldib praegune olukord, et sidur haakub kõrgematelt pööretelt, siis on variant tugevam survevedru või tõesti kergemad rullid.
     
  8. hannesolen

    hannesolen New Member

    121
    0
    0
    Ei ole siukest soovi. Tahaks ikka kohapealt ka liikuda kui rutškat kerida :D
     
  9. Z0ne

    Z0ne Ürituste korraldaja Meeskonnaliige Super Moderaator Ürituste korraldaja

    6,380
    1
    38
    Siis tasub panna tagasi vanad sidurivedrud.
     
  10. Põrguvärk

    Põrguvärk Administraator Meeskonnaliige Administraator

    1,683
    0
    36
    Sidurist nüüd küll tippkiirus ei tohiks muutuda. Ilmselt tegu ikka rihmas või jääb survekas liiga tugevaks. Oled kindel,et ostsid või müüdi sulle õige rihm?
    Kas rihm on eest ikka võllipeal,ehk põhjas,kui ei,siis peab seda seibidega reguleerima.
    Ahjaa, Kui ostsid Malossi FLY siduri,siis miks ei ostnud kohe malossi õigeid vedrusid? Igale sidurile on omad vedrud,kuna siduriklotside raskused on erinevad,seega erinevad ka vedrujäikused
     
  11. kickija

    kickija New Member

    229
    0
    0
    Põrguvärk, kas sa arvad, et ei ole võimalik selline stsenaarium, et rihm läheb tagant liialt taldrikute vahele enne siduri haakumist ning jõumomenti pole kui vedama hakkab. Sest lõpuks ta ikkagi saab oma maks kiiruse kätte ju.
     
  12. hannesolen

    hannesolen New Member

    121
    0
    0
    Üsnagi kindel. Käisin cn-partsis kohal seal soovitati kui mootori 70 ks teed ja pandi kohapeal peale ka. Noo vedrudega oli siuke teema et keegi rk-st müüs odavalt jaa noh , mõned nimed ajasid veel takka ka et ah osta ära , need head vedrud jne . aaga noh , kui ei sobi siis ei sobi. Tuleb ikka malossi punased ära osta.
     
  13. Põrguvärk

    Põrguvärk Administraator Meeskonnaliige Administraator

    1,683
    0
    36
    Ok,aga tippkiirust võib kindlasti mõjutada ka survevedru. Kuidas peale survevedru vahetamist mootor töötab? On pöörded kõrgemad kui varem?
     
  14. hannesolen

    hannesolen New Member

    121
    0
    0
    kusjuures on küll jah
     
  15. Põrguvärk

    Põrguvärk Administraator Meeskonnaliige Administraator

    1,683
    0
    36

    Siit võib järeldada vaid üht,et survekas on tugev ja rullid kerged mis ei jõua survekat kokku lükata. Karjub,aga edasi ei lähe
     
  16. hannesolen

    hannesolen New Member

    121
    0
    0
    Mis sa teha soovitad siis :d
     
  17. Põrguvärk

    Põrguvärk Administraator Meeskonnaliige Administraator

    1,683
    0
    36
    No mina soovitan panna originaal survevedru tagasi või hakata otsima raskemaid rulle mis selle punase survekaga kokku töötaks. Kõik asjad on omavahel seotud.
     
  18. hannesolen

    hannesolen New Member

    121
    0
    0
    5.6 grammised rullid ju niigi rasked. cn-partsist räägivad just vastupidist juttu praegu mulle, topi mingi 3.5 grammised peale .. ei tea nüüd keda või mida uskuda -.-
     
  19. Põrguvärk

    Põrguvärk Administraator Meeskonnaliige Administraator

    1,683
    0
    36
    No ega sulle keegi nüüd ei hakka mingit setingut pakkuma,sa pead ikka ise sellest jutust järeldused tegema. Või mine cn parts'i ja las panevad need kerged rullid,kui asi õigustab,siis ostad ära
     
  20. hannesolen

    hannesolen New Member

    121
    0
    0
    tänud soovituste eest ;)
     

Jaga seda lehte