M:Palju erinevat, alates Xenonist Alarmideni ja LED ribadeni

Discussion in 'Müük' started by djelton, Sept 12, 2010.

 1. djelton

  djelton Member

  118
  0
  16
  Oleks tellida siis palju erinevat kraami, vajadusel võib ka mõnda muud nn. imekraami soovida, sest teeme ka eritellimusi :D kuid see hetkene pakkumine siis:

  1. Xenon komplekt(H4, kuid eritellimusel äkki ka teisi mõõte)
  [​IMG]
  Müüa odavalt xenon komplekt sinu rollerile või millegile muule. Ühes komplektis on ballast, pirn ja vajalikud kinnitused. Endal ja kasutajal kirjuap on kasutusel juba täpselt sama komplekt ning töötab väga hästi.
  HIND: 23.- tk , aga ostes 2tk on kokku hind neli euri odavam, ehk 42.-

  2. Rolleri alarm
  [​IMG]
  Soodne alarm sinu rollerist jobude eemal hoidmiseks. Alarmil on võimas 100dB-ne sireen ning kaks pulti, mis võimaldavad sul rollerit kaugelt ka tööle või välja lülitada. Komplekti sisaldub alarm ise, sireen ja kaks pulti.
  HIND: 26.-

  3. LED riba
  [​IMG]
  Müüme siis 24LED’iga silikoon LED riba. Seda saad igatepidi väänata ja paigutada oma rolleri või mõne muu sõiduki sise- või välisümbrusesse. Tegemist on veekindla materjaliga ja see peab varsti igale ilmale. Ja mingisuguseid lisa takisteid vahele pole vaja, tal endal on sees vajalikud mini takistid ning asi töötab 12V pealt otse akust. Saadaval valget, sinist, punast, rohelist ja kollakas-oranzi värvi.
  HIND: 4.25.-

  4. LED dioode omal valikul
  [​IMG]
  Nüüd on võimalik tellida LED dioode ühe kaupa, kuid siiski palju soodsamalt kui Eestist ostes, näiteks oomipoest. Võin umbkaudu võrdluse tuua, et krooni ajal maksis sama valgustugevusega LED diood umbes 15-17eeki, ehk nbüüd umbes 1euri kanti, tellides saab 4x soodsamalt, ehk lausa 0.25sendiga:p Suuremate tellimustega saab äkki isegi mingi kompromissi ja saab kuidagi soodsamalt orgunnida. Aga alla 20LED'i ei näe mõtet müüa. Pole mõtet rabeleda lihtsalt mingi 2-3LEDi pärast postkontori vahelt ning loodan, et ka kaasfoorumlased saavad sellest aru:p Pakkuda on valget, punast, sinist, rohelist, kollast ja roosat. Kõik LED-id on 25 kraadise nurgaga 5mm ja valgustugevus jääb 14000-18000mcd vahele.
  HIND: 0.25.- tk

  5. Arvuti USB jahutusalus 3 ventilaatoriga
  [​IMG]
  Teades, et nii mõningatel sülearvutikasutajatel võivad arvutid liigselt kuumaks minna võib vaja minna lisa jahutust. See alus hoiab arvuti mõnusalt maast kõrgemal ning jahutab seda 3 lisa ventilaatoriga. Alusel on igal jalal all ka kummist libisemisvastane matt, mis hoiab arvutit plaadi küljes ja plaati omakorda lauaküljes libistamata. Toidet saab alus otse arvuti USB august, kuid tänu erilisele otsale ei võta ta ära USB augu kasutusvõimalust, vaid teil on võimalik siiski sinna samma auku panna nt. mälukaart või midagi muud, kuna USB auke võib tihti väheks jääda. Alusel on ka mitmeid siniseid LED’e, mis öösiti ägeda efekti annavad. Lisaks pole ta ka raske ning 430grammi on lihtne koos oma arvutiga iga kord nt. tööle või kooli kaasa võtta.
  HIND: 8.-

  6. Sony-Ericsson’i adapter
  [​IMG]
  Müüme seda adapterit põhjusega, kuna paljud Sony omanikud on sellega hädas. Mõningaid põhjusi on vana katki minnes uue hind, mis on originaalil ulmeliselt kallis. Ollakse ka hädas sellega, et originaal adapter on liiga pikk, sest kui tollele veel enda isiklikud klapid otsa panna, on tegu umbes 3-4meetrise juhtmepuntraga mis jääb sõrkima minnes või rannas kuulates lihtsalt jalgu. Ning üks probleemideks on veel lihtsalt ära kadumine ning kuna Sony’del pole tavalist 3,5mm otsa sisseehitatud, tuleb osta uus üleminek. Soovitangi just seda samust, mida pildilt näete. Endal on üks juba pikemat aega kasutuses, heli kvaliteedilt pole mingit vahet, kui mingi vahe üld tootel on, siis kui vana adapter telefoni pannes logises natukene, siis see läks väga tihedasti, pidin lausa jõuga suruma ja püsib sees ideaalselt.
  HIND: 3.-

  7. FM Saatja puldiga
  [​IMG]
  Täpselt nagu Margo juba ütles, on nüüd võimalik tellida meie kaudu ka auto FM saatjaid. Mis see on? See on vajalik abimees siis, kui sul on kas nt. kasetiga või tavalise audio-cd’ga auto makk, kuid tahate mängida mälupulga või oma enda MP3 pealt autoraadios muusikat, siis panete selle taha, valite puldiga õige sageduse (87.5MHz.108MHz) 0.1MHz’ise täpsusega, sätite oma autoraadio samale sagedusele ja juba ta mängibki seda mida ise soovite. Kui mängite USB pulgalt või SD kaardilt, siis saate ka lugusid valida puldiga ning voolu kadudes jätab ta meelde, kus laulul te viimati olite.
  HIND: 8.-

  8. LED riba õhuke
  [​IMG]
  Müüme nüüd ka õhemaid LED ribasid, milles on ainult 15LED’i, kui pikkuseks on 30cm ja ta on piisavalt õhuke, et panna nt. põhjagondli alla, kuhu LED riba, mis ülal nimetatud on, lihtsalt ei mahu. Tal on teisel pool ka kleeps, et teda igale poole kleepida ning LED’i võib alati lühemaks lõigata. Kogu riba on valatud silikooni ning on vee ja muu saasta kindel ning töötab väga hästi 12V pealt ilma mingite muude eelnevate takistiteta. Saadaval valget, sinist, punast ja oransikas-kollast.
  HIND: 4.8.-

  9. Mini kiivrikaamera
  [​IMG]
  Teades kuidas kõik siin foorumis on hullud tagal lasjkad ja trikitajad, võiks igaühel olla ka oma väike nn. kiivrikaamera. Müüme nüüd seda soodsa hinnaga. Filmib ta 720x480 pilti 30kaadrit sekundis ja seda on rohkem kui küllalt sinu juuruubi klippide jaoks. Mälu jaoks on tal Micro SD kaardi koht, kuhu võid kuni 8GB suuruse kaardi sisse panna ja filmida. Akut filmimiseks jätkub tal täis kvaliteedil kuni kaheks tunniks, kuid ooteaeg on tal üle 250tunni. Laadija tuleb küll tavalise US pistikuga, kuid kiire käik elektroonika või kodukaupade poes ja üleminek meie pistikutesse on olemas. Ning nii väikest hinda sellise kaamera eest pole tõesti palju küsitud.
  HIND: 23.-

  10. Aku voltmeeter
  [​IMG]
  Nüüd müüme ka aku taseme vaatamiseks voltmeetreid. Selle sinise LCD voltmeetri saad kinnitada nt.akukarbi ligidusse ning vajadusel aku taset vaadata. Ta mõõdab 7.5-19.99V vahemikus voolutaset ning ei nõua välist voolu nagu mõned teised voltmeetrid, ehk selle ühendad otse kahe kaasasoleva juhtmega aku peale ja näed kohe tulemust. Ise ta akut eriti ei võta ning uuendab aku taset iga 2-3sekundi tagant. Mõõdud: 7.9cm x 4.3cm x 2.4cm. Seega, kui sul on enda rollerile või autole ühendatud mingi lisa voolu tarbiv asi nt. saundboard või mingisugune muu voolu tarbiv asi ning tahad teada, kuidas see sinu akule mõjub aja mõõdudes, siis on see selleks ideaalne asi.
  Hind: 10.-

  11. LED istmealuse valgustus
  [​IMG]
  Tean, et see kõlab küll Top Shop reklaamina, aga siiski pean seda tegema ja küsima, et kui tihti olete öösiti rolleriga sõidus ja tahate istme alt midagi võtta, aga näha pole mitte muffigi, kuna rolleritel pole ühtegi tuld mis sinna oleks suunatud ning tuleb jälle mobiil välja otsida ning ühe käega valgust näidata ning teisega otsida midagi. Meie Margoga sattusime juhuslikult sellise asja peale, tegemist on muidu kapi valgustusega, mis magneti eemaldamisel põlema läheb, kuid meie rakendasime selle rolleritele. Panime valgustuse enda istme alla boksi ääre juurde ning magneti istme teise osa juurde, ehk kui iste on kinni, siis tuli ei põle ning kui iste on lahti ja tahad midagi sealt uurida, siis tuli põleb. Tegemist on väga eredate LED lambiga, valgustas niisama käes hoides üle 10meetri ja olime isegi üllatunud:p
  Video: http://www.youtube.com/watch?v=9Eip-FapyC4
  Hind: 2,3.-

  12. Universaal TV pult
  [​IMG]
  Selle universaalse puldiga saad sa kontrollida igat telekat, kui kannatust jätkub siis ka kaubanduskeskuse telekaid(mida mina, ausalt tunnistades, pean mainima, et olen teinud:p). Puldil tuleb peal hoida nn.mute nuppu seni kuni teie teler läheb mutele, siis lasta koheselt nupp lahti, sest siis lõpetab ta TV otsimise ning ka ülejäänud nupud peaksid töötama. Endal on töödanud kõikide teleritaga kodus, vanaema juures ning nagu ka mainitud kaubanduskeskustes. Puldil on sisse/välja lülitamise nupp, heli valjususe ja kanali vahetamise nupud, heli vaigistamise nupp ning teleri sisendi valimise nupp. Pult mahub ilusti igale poole kaasaskandmiseks, eriti võtmehoidjaks. Juurde pole ka vaja osta eraldi patareid, sest see on juba komplektis olemas ning kui ei soovi musta pulti siis mäletan midagi, et oli võimalik ka valget tellida.
  Hind: 3.-

  13. LCD Multimeeter
  [​IMG]
  Kuna endal läks vaja tellida sellist asja, leidsin, et võin seda ulmeodava hinnaga asja pakkuda ka RK inimestele, sest iial ei või teada, kui sul midagi rolleri elektrisüsteemi juurest vaja uurida on. Digitaalse multimeetri omadused:
  • automaatne polaarsuse funktsioon
  • patarei tühjenemise indikaator
  • dioodi ja transistori testimine
  • alalispinge mõõtmine:0.2/2/20/200/1000V, mõõtmistäpsus: ±0.5%
  • vahelduvpinge mõõtmine:200/750V, mõõtmistäpsus: ±1.2%
  • alalisvoolu mõõtmine: 0.0002/0.002/0.02/0.2/10A, mõõtmistäpsus: ±1%
  • takistuse mõõtmine: 0.2/2/20/200/2000kOhm, mõõtmistäpsus: ±0.8%
  • toide 9V patarei (patarei pole kaasatud)
  • mõõtmed: 125x70x27mm
  Eestikeelne kasutusjuhend analoogse multimeetri kohta
  Hind: 4,5.-

  14. Gripi soojendused
  [​IMG]
  Kui Eesti külma sügis/kevad ilmaga sõitmine külmetab käed ära ja isegi paksud kindad ei aita, siis need gripisoojendused on ideaalsed asjad panna pma originaal või tuuning grippide alla. Nad soojenevad kiiresti ja sobivad kõikidele grippidega liiklusvahenditele, kasvõi isegi jalgratastele, kui viitsid 12V akut kaasas vedada. Soojendustega matid tulevad ühendusjuhete ja on/off lülitiga ning komplektis on soojuskindlad matid, et soojus ei läheks lenksu metalli ning soojendusmatid ise. Soojendusmattide mõõdud: 92 x 87mm
  Hind: 10.-

  15. Kiivri kõlarid
  [​IMG]
  Need kiivri klapid sobivad iga kiivri sisse, hästi mahutades ja sättides isegi munakoore sisse. Ja need on kindlasti mugavamad kui tavakõrvaklappe koguaeg kõrva ja kõrvast võtta, sest nad jäävad jäädavalt kiivri sisse. Paned nad kahepoolse teibiga paika, peidad juhtmed koos voolutugevuse nupuga ära ja ongi korras ning pane oma suvaline 3.5mm otsaga mp3, iPod või telefon taha ja töötab.
  • Kõlari mõõtmed: 6 x 6 x 1cm
  • Kaabli pikkus: 92cm
  • Kaabli pikenduse pikkus: 94cm
  • Kokku kaabli pikkus: 186cm
  Hind: 6,5.-

  16. Puldiga RGB LED laelamp
  [​IMG]
  Tegemist on tavalise lambipirniga, mis töötab ka Eestis(endal kasutusel), kuid tal on üsna mitu erinevust. Nimelt on tegemist LED pirniga, ehk ta töötab järjest põledes umbes 6aastat ja võtab hämmastavalt vähe voolu, umbes 3W. Ja pirnil on olemas just see värv mida soovid. Alates valgest, lõpetades roosaga ja neid kõiki saad sa valida puldilt. Lisaks on olemas veel 4 värvivaliku režiimi, igaüks erinev, kas vilgutab eri värve või läheb sujuvalt üle, kuid on olemas ka tavaline valge valgus ning puldist saab ka lampi sisse ja välja lülitada. Endal sama asi kasutusel ja võin öelda, et väga äge asi. Tean ka kutti, kes osttis neid umbes mingi 7-8 tükki ja pani terve oma elutoa neid täis ning ühe puldiga kontrollis neid kõiki. Tulemus oli hämmastav teades, et Eestis müüakse sarnaseid lampe tuhandete kroonide eest.
  Hind: 16.-

  17. Puldiga RGB veekindel LED riba
  [​IMG]
  Tegemist on peaaegu sama asjaga mis ülal olev lambipirn, kuid töötab 12V pealt ning on valatud silikooni, ehk veekindel. Ja ribal on olemas just see värv mida soovid. Alates valgest, lõpetades roosaga ja neid kõiki saad sa valida puldilt. Lisaks on olemas veel 4 värvivaliku režiimi, igaüks erinev, kas vilgutab eri värve või läheb sujuvalt üle, kuid on olemas ka tavaline valge valgus ning puldist saab ka riba sisse ja välja lülitada. Endal sama asi kasutusel rolleri põhja all ja võin öelda, et väga äge asi.
  Hind: 13.-

  18. Stiilsed käekellad
  [​IMG] [​IMG] [​IMG]
  [​IMG] [​IMG] [​IMG]
  [​IMG] [​IMG]
  Kuna endale tellisin, mõtlesin, et panen need stiilsed käekellad ka siia müüki. Kuna kelli on palju ning ka värve, siis lisan esialgu kõikidest kelladest väiksed pildid, kuid eraldi minuga kontakteerudes on võimalik saada kelladest eraldi pilte ning rohkemat infot. Võrreldes muude kelladega eesti turul, selle raha eest mis meie küsime ei saa põhimõtteliselt midagi. Kuigi kelladel on meil tellides eri hinnad võtsime hinna keskmiselt kõikide kellade järgi ning kui te kella valite nendest kõige kallima, siis tollel juhul meie kasumit ei saa üldse. Seega tehke õige/vale valik just meie peale mõeldes, sest ka postkontoris käimine on töö.
  Hind: 11,5.-

  19. LED suunad
  [​IMG] [​IMG]

  [​IMG] [​IMG]
  Kuna LED’id suruvad aina peale meie moodsas maailmas, võiks mõelda ka LED suunatulede peale, mis lisaks väiksemale voolutarbivusele mnäevad ka paremad välja.
  Hind: 13.-  Miinimumtellimus: 5.- , seega ostes korraga suurtes kogustes või suure summaga on olemas ka väiksed soodukad :D

  Sellised olid siis kõik asjad, hetkel on asju vähe, kuid valik hakkab pikapeale täienema. Tuletan ka meelde, et kõik asjad on uued ja kasutamatta. Ja tarneaeg kõikidel asjadel on umbkaudselt kuu aega meieni ja sisi veel päev-kaks teieni, kuid võib minna ka kuu, kuigi seda on juhtunud paar korda, oleme pärast sellist kogemust vahendajat muutnud, seda keskmise vedamise puhul, kuna hetkel on kõik asjad miinimumiga meile endile ära tulnud, sest arvestada tuleb Eesti posti ja tolliga, mille töö kiirust ei tea kunagi ette ning nädalavahetuseti tellides või vahetult enne võib aeg veelgi pikeneda, kuna siis transporti ega midagi ei toimu.

  Asjade osas võib kontakti võtta kas minuga:
  djelton, HV foorumis ka kasutaja: djelton
  või
  kirjuap

  Meiega võib ühendust võtta eelistatuimalt kas PS’ide teel või MSN’i teel, kuid lisan ka igaks juhuks nr. mille puhul eeldan, et kõik on normaalsed inimesed ning seda kuritarvitama ei hakka.
  djelton – [email protected]
  kirjuap – [email protected]

  Modedele ja adminitele, kes leiavad, et siin mingi väidetav viga sees, võtku ennem ühendust kui teema ära kustutate, kuna siin on enda kirjutatud teksti pmst kahe kirjandi jagu ja suht nüri oleks teinekord uuesti kirjutada. Seega ütlen, et MEIE asume Võru's, kuid asjad ei asu Võrus, asjad Hiinas, Taiwan'is, USA's jne. seega ei tea, mis pean asukohaks kirjutama:p
   
 2. kirjuap

  kirjuap Active Member

  1,424
  0
  36
  Re: M:palju erinevat, alates Xenonist Alarmideni ja LED riba

  Võimalik saada ka Monster Energy kleepsu lehti ja muid kleepse, saadke PS oma sooviga,)
   
 3. 0hindrek0

  0hindrek0 New Member

  47
  0
  0
  Re: M:palju erinevat, alates Xenonist Alarmideni ja LED riba

  väga hea oli ära ajada ! sain oma kauba ilusti kätte ja olen rahul.
   
 4. kirjuap

  kirjuap Active Member

  1,424
  0
  36
  Re: M:palju erinevat, alates Xenonist Alarmideni ja LED riba

  Up, kõik käib täies jõus,tellige ja olge mahedad:p
   
 5. djelton

  djelton Member

  118
  0
  16
  Re: M:palju erinevat, alates Xenonist Alarmideni ja LED riba

  Lisasin ka paar uut asja, kuid tuletan taas meelde, et teeme ka igale muule staffile tellimusi, uuritud on juhtmevabasid jalgratta spidomeetreid, nabarõngaid, pidžaamasid, putsasid, särke, mobiili kõrvaklapi adaptereid, mobiili korpuseid, läptopi autolaadijaid ja nii edasi:p
   
 6. djelton

  djelton Member

  118
  0
  16
  Re: M:palju erinevat, alates Xenonist Alarmideni ja LED riba

  [​IMG]
  Taaskord üks edukas tellimus teele läinud, seekord siis kasutajale SumsaR :p
   
 7. Nihhuja

  Nihhuja New Member

  779
  0
  0
  Re: M:palju erinevat, alates Xenonist Alarmideni ja LED riba

  Ma sain ka enda voltmeetri k2tte:D väga kihvt asi :D
   
 8. VW_Motors

  VW_Motors Super Moderaator Meeskonnaliige Super Moderaator

  1,756
  0
  36
  Re: M:palju erinevat, alates Xenonist Alarmideni ja LED riba

  Mnja, tellisin ka päris arvestatava summa eest kraami, kõik käes, alla nädala kulus aega, üsna hea 8)
   
 9. sumsaR

  sumsaR New Member

  54
  0
  0
  Re: M:palju erinevat, alates Xenonist Alarmideni ja LED riba

  Nädalake, kaks läks, aga sain kätte ja installitud. :p
   
 10. djelton

  djelton Member

  118
  0
  16
  Re: M:palju erinevat, alates Xenonist Alarmideni ja LED riba

  Ja veelkord on tänu meile Võrus juures üks Xenon'iga Sr50:D
  [​IMG]
   
 11. p2kk

  p2kk New Member

  13
  0
  0
  Re: M:palju erinevat, alates Xenonist Alarmideni ja LED riba

  Kiivreid , müüte?
   
 12. djelton

  djelton Member

  118
  0
  16
  Re: M:palju erinevat, alates Xenonist Alarmideni ja LED riba

  Põhimõtteliselt saab küll:D Lihtsalt milliseid selles on küsimus:D Kuna neid mingi miljon-kadsziljon erinevat oleks suht nüri neid siia kopima hakata:D
   
 13. p2kk

  p2kk New Member

  13
  0
  0
  Re: M:palju erinevat, alates Xenonist Alarmideni ja LED riba

  ma arvan,et tahaks astronauti, odavama poolset. mopeedile.
   
 14. djelton

  djelton Member

  118
  0
  16
  Re: M:palju erinevat, alates Xenonist Alarmideni ja LED riba

  astronauti? Ja ma mõtlesin seda ei saa näidata, sest mitte eri stiile palju vaid kujundusi aj värvilajendusi palju:p
   
 15. p2kk

  p2kk New Member

  13
  0
  0
  Re: M:palju erinevat, alates Xenonist Alarmideni ja LED riba

  aga . on mingi leht kust oleks võimalik vaadata?
   
 16. djelton

  djelton Member

  118
  0
  16
  Re: M:palju erinevat, alates Xenonist Alarmideni ja LED riba

  On, aga too eraldi paroolide ja värkidega, seda jagada nii ei saa, pärast tellid mulle arve peale mingi miljon kriivrti ja xenonit:D aga edasi erasõnumiga
   
 17. udiam

  udiam New Member

  697
  0
  0
  Re: M:palju erinevat, alates Xenonist Alarmideni ja LED riba

  Soovitan nendega on aus äri ajada! Ostsin ise selle led istmealuse valgusti ; ) ja ledid on ka überhead!
   
 18. kissamirru

  kissamirru New Member

  49
  0
  0
  Re: M:palju erinevat, alates Xenonist Alarmideni ja LED riba

  Ostsin alarmi ning just sain kätte, alarm töötab isegi kui vastu lähed. Tahaksin aga öelda, et alarmi peale oli kirjutatud mitte 100dB vaid 125dB.
   
 19. kirjuap

  kirjuap Active Member

  1,424
  0
  36
  Re: M:palju erinevat, alates Xenonist Alarmideni ja LED riba

  mina olen omadega jõulupuhkusel ja ei telli ja ei tegele enam sel aastal, põhjuseks veel aeglasem teenindus ja post välismaalt :) olge lahedad!
   
 20. dimasik14

  dimasik14 New Member

  13
  0
  0
  Re: M:palju erinevat, alates Xenonist Alarmideni ja LED riba

  kivrit kolarit on ???
   

Jaga seda lehte