M:Palju erinevat, alates Xenonist Alarmideni ja LED ribadeni

Discussion in 'Müük' started by djelton, Sept 12, 2010.

  1. djelton

    djelton Member

    118
    0
    16
    Re: M:palju erinevat, alates Xenonist Alarmideni ja LED riba

    Tellida saab alati suht kõike, täpsemalt võtke ühendust PM'iga. Aga ei, mul ei ole midagi kohapeal, teemat ilusti lugedes peaks olema aru saada, et kõik tuleb tellides:D
     
  2. rasmus2

    rasmus2 Member

    620
    0
    16
    Re: M:palju erinevat, alates Xenonist Alarmideni ja LED riba

    te tegelte veel nende asjade tellimisega? oleks huvi nende kiivri kõlarite vastu
     
  3. djelton

    djelton Member

    118
    0
    16
    Re: M:palju erinevat, alates Xenonist Alarmideni ja LED riba

    Ikka tegeleb, võta erasõnumiga ühendust:D
     
  4. SpeederMe

    SpeederMe New Member

    16
    0
    0
    Re: M:palju erinevat, alates Xenonist Alarmideni ja LED riba

    see värk siin veel toimub? :D
     
  5. djelton

    djelton Member

    118
    0
    16
    Re: M:palju erinevat, alates Xenonist Alarmideni ja LED riba

    Toimib toimib, hetkel arutan kahe xenoni komplekti tellimist, võra erasõnumiga ühendust:D
     
  6. minim2gnus

    minim2gnus Active Member

    4,026
    3
    38
    Re: M:palju erinevat, alates Xenonist Alarmideni ja LED riba

    Sorry olen suht loll sellekohapealt. Kuidas ma saan vaadata mis sokkel mul rolleril on ja mis see 6000k ja 4000k jne. tähendavad? Rolleriks muidu STC B09 [Keeway f-actil, freedo 4, tms-il jne samad tuled].
     
  7. djelton

    djelton Member

    118
    0
    16
    Re: M:palju erinevat, alates Xenonist Alarmideni ja LED riba

    Kas siis manualist või võtad tule välja ja võrdled netist pirne netist mõnega:
    http://www.intakeone.com/images/Light_bulbs/NokyaActicWhite_chart.jpg

    4000k ja 6000k on valgusvihu värvid. Tavaline pirn jääb 3500k kanti, 4300k on kolla hõnguga valge, 5000k on puhas valge ja alates 6000k hakkab sinakat viskama
     
  8. Kaltsyum

    Kaltsyum New Member

    899
    0
    0
    Re: M:palju erinevat, alates Xenonist Alarmideni ja LED riba

    4300Kelvini peal oled sa ise kolla hõnguga valge. kollasest pole haisugi. kõige parema valgustusega on see. kaugelt vaadates on täiesti sinakas toon olemas. ilusti teeb vahet xenonil ja tavalisel pirnil.
    ja miks sõnumitele ei vasta ? kui sa ei oska/taha/tea siis ütle. aus viisakus tuleks kasuks.
     
  9. djelton

    djelton Member

    118
    0
    16
    Re: M:palju erinevat, alates Xenonist Alarmideni ja LED riba

    No tubli, et sina selliseid näinud oled, mina ise vaadanud 4300k, mis ei ole sinaka hõnguga. Kvaliteet ka loeb mõne asja puhul(ei ütle, et kõige kallim on parem, ütlen, et peab vaatama mida ostad:D)

    + ma tahan näha kuidas sa mu udukatel teed vahet kas on xenon pirn või pirn:D (Udukates on hetkel 2500k kollased pirnid ning korra proovitud ja varsti jäädavamalt[kui aega saan] läheb sisse 3000k kuldkollane xenon pirn) Kui selle valguse järgi ära tuvastad(mitte põlemaminemise hetke järgi), siis oled küll osav:p

    Ja anna andeks, et kogu elu rolleriklubis ei veeda ja kohe sõnumitele ei vasta. Ise rolleritega enam ei tegele, seega ainuke motiiv siin käia on see teema, hetkel lihtsalt ajad kiired, mõned probleemid vaja lahendada(koolis ja isiklikus elus) ning ei jõua kogu aeg kõigile vastata. Sinule seda asjandust uurin, hetkel pole leidnud sobivat, uurin edasi(hetkel uurin skeemi järgi, st. mis juhe kuhu läheb seal, et saaks uurida mõne teise võimu oma, millel sama juhtmestik sellel bassi asjal on).

    Seega ka keegi teine, kes tunneb end unustuste hõlma langenuna, võib uuesti teada anda mulle ps'i:D
     
  10. sparc0

    sparc0 New Member

    796
    0
    0
    Re: M:palju erinevat, alates Xenonist Alarmideni ja LED riba

    mind huvitab se rolleri alarm et mis häält ta teeb ja kuidas teda peale panna kas mingit õpteust ka leiduks?
     
  11. djelton

    djelton Member

    118
    0
    16
    Re: M:palju erinevat, alates Xenonist Alarmideni ja LED riba

    Peale pannud olen ise või olen hästi detailselt õpetanud kas siis msni või telefoni teel, seega paigaldusega kellelgi siiani probleeme pole olnud, pmst kui ostad minu käest xenoni, ledid või alarmi vms. siis kaasneb sellega alati nõ. klienditeenindus:p

    Häält tegi suht autoalarmi moodi, kuid vahe oli ikkagi aru saada(minul nt. oli ühtlane ühesugune alarm, autodel tavaliselt vahelduva tooniga), seega oli autorikkas parklas hästi aru saada, et roller undab, aga vajadusel saab juurde tellida ka auto ruupori:p
     
  12. sparc0

    sparc0 New Member

    796
    0
    0
    Re: M:palju erinevat, alates Xenonist Alarmideni ja LED riba

    vahet seal on kas sa ostad nii suurt kogust varustust kseenonit või v2ikest pirni (kseenonit) ? kas võtab aku tühjaks või mida?
     
  13. djelton

    djelton Member

    118
    0
    16
    Re: M:palju erinevat, alates Xenonist Alarmideni ja LED riba

    No selle kohta ütleks nii, et pilt on illustreeriv ja võib olla erinev iga alarmi puhul:p Seega ei oska ja ei julge sulle midagi selle rohelise juhtme kohta öelda, kuna pole ise alarmi näinud, ega ei tea sellest midagi ;)


    Vabandan, kui tegemist on veel lasteaias käiva lapsega, kuid palun proovi uuesti küsida:p

    E: Midagi lugesin välja, kuid kõigest aru ei saanud siiski. Loodan, et sa tead, et xenon pole mitte ainult pirn, vaid xenon on süsteem. Xenoni blokk muudab pinget kuni 35'000V'ni ja valgust tekitab kahe traadi vahel gaasis tekkiv elektrilaen, mis ühelt otsalt teisele hüppab. Seega ei saa sa panna tavalist pirni xenoni bloki taha, ega ei saa panna tavalisele hõõgniidiga süsteemile lihtsalt xenon pirni külge, see on üks süsteem:D (St. kui su autol pole kesklukku, siis ei piisa ainult lukumootori ostust vaid vaja ka aju ja pulte jne.):p
     
  14. Spets

    Spets New Member

    19
    0
    1
    Re: M:palju erinevat, alates Xenonist Alarmideni ja LED riba

    Kui nüüd veel täpsem olla , siis xenoni ballasti plokk on selleks et tekitada kõrgepinge laeng , et xenon pirnis oleva gaas saaks süttida , mingit laengu ühelt otsalt teisele hüppamist ei toimu :D ,. sorry OT pärast
     
  15. maits

    maits Member

    120
    0
    16
    Re: M:palju erinevat, alates Xenonist Alarmideni ja LED riba

    Kas siin müük veel toimub?
     
  16. djelton

    djelton Member

    118
    0
    16
    Re: M:palju erinevat, alates Xenonist Alarmideni ja LED riba

    võta erasõnumi v msniga ühendust:p
     
  17. maits

    maits Member

    120
    0
    16
    Re: M:palju erinevat, alates Xenonist Alarmideni ja LED riba

    Võtsin, tagasisidet ei tulnud. Selleks siin küsingi
     
  18. djelton

    djelton Member

    118
    0
    16
    Re: M:palju erinevat, alates Xenonist Alarmideni ja LED riba

    Palun saada uuesti, hetkel ei näitamul midagi:D
     
  19. Ko_boy

    Ko_boy New Member

    356
    0
    0
    Re: M:palju erinevat, alates Xenonist Alarmideni ja LED riba

    kirjutasin ps_i ;) 8)
     
  20. djelton

    djelton Member

    118
    0
    16
    Re: M:palju erinevat, alates Xenonist Alarmideni ja LED riba

    Niisiis, enamustele kirjadele vastatud ning otsisin ka vanemad üles, mis kogemata tähelepanuta jäänud ning võtsin ühendust:D

    Avaldage soovi kõige vastu, vastu talve on hea nikerdada jne:D
     

Jaga seda lehte