maasoo3'e BMW e30 316i 75kw '89

Discussion in 'Lugejate autod' started by maasoo3, Veebr 3, 2009.

Thread Status:
Not open for further replies.
  1. maasoo3

    maasoo3 New Member

    134
    0
    0
    Eriti RK'd ei kasuta enam, aga mõtlesin, et teema võiks ikka teha. Vaataks, mis rahvas arvab.

    Masinaks siis BMW e30 316i - mootori üle pole mõtet ühtegi sõna öelda, ei ole plaanis seda vahetada ja pealegi see 75kw liigutab seda keret väga rahuldavalt edasi. Esimeseks autoks vägagi sobiv.

    Ostsin ta linnast mingitelt venelastelt. Ostes olid mõlemad karteripõhjad ribadeks ja ka radikas lekkis.
    Kuid selle hinna eest, oli autot vägagi palju :wink:

    Karteripõhjad sain ülihea hinnaga (300 suur ja väike kokku) ja ennem külge panemist said ka vahetatud kepsu saaled, kuna need olid väga kulunud.

    Teha on taga palju, load saan alles aasta lõpus, siis saigi auto ostetud selle eesmärgiga, et see lubade ajaks korda ja ilusaks teha. Roostet esineb, eriti veel taga vasakul ttival, arvatavasti sinna paugu saanud kunagi. Mida rohkem autot lammutan, seda rohkem leian roostet :lol: Pagassis parempoolne rattakoobas täiesti läbi roostetand, suuur auk. Eks tuleb keevitada.

    Plaanis on saada veel ette stangelisa (lip-spoiler), taha luugi peale antikas (is- originaal vist tahaks), kulmud, uued istmed ka sisse, või siis vanadele uus kate, sest praegused väga räbalaks istutud. Ning uuesti üle värvida auto, samat värvi.
    Loomulikult tulevad ka veljed, aga nendega on veel õnneks aega :roll:

    Rahakott on õhuke, nii et aega läheb selle projektiga ..

    Paar pilti ka siis:
    ALGUL
    [​IMG]
    [​IMG]
    [​IMG]

    HETKEL (sorri kvaliteedi pärast, telefoniga tegin ja ruumi polnud eriti :lol: )
    [​IMG]
    [​IMG]


    Hella Black Replicad tegin ka juba kodus valmis:
    Enne
    [​IMG]
    Pärast
    [​IMG]
     
  2. aerox-R

    aerox-R New Member

    160
    0
    0
    Väga tore et e30-ne omanikke juurde tuleb, oli jah kunagi müügis suht odavalt...
    Autoga edu :)
     
  3. massu

    massu Administraator Meeskonnaliige Administraator

    2,331
    0
    36
    MIllest sa need ristid tulesse tegid?
     
  4. maasoo3

    maasoo3 New Member

    134
    0
    0
    Plekist. Leidsin mingid aknaplekid kodust ja nendest lõikasin
     
  5. l3gion

    l3gion Member

    622
    0
    16
    mulle täiega meeldivad bemmid kui neil tulesi ja seda plastikut ees pole , nii vihase näoga on siis :p
     
  6. Kunnar

    Kunnar New Member

    237
    0
    0
    Väga viis bmw, aga mina arvan kui paned kulmud siis ei ole nii kena . Lihtsalt need tumedad tuled niisama on väga kenad. :p Edu :)
     
  7. maasoo3

    maasoo3 New Member

    134
    0
    0
    Ma ei olegi nende kulmude koha pealt väga kindel, aga mulle meeldib see, et need teevad auto palju kurjemaks :)

    Üks näide:
    [​IMG]
    [​IMG]
    IMO väga kena ikka 8)

    Edit By Kristjan: Auto numbri märk eemaldatud auto omaniku palvel.
     
  8. Kristjan

    Kristjan New Member

    531
    0
    0
    Sõbra bemmist tõid näite :D
    Kui ma ei eksi siis kunagi see sama E30 mis on hetkel sinu käes oli ühe minu tuttava oma.

    E30 on minu arvates väga ilus auto.
    Mina sebiksin sellele facelift stanged ka ja vb paneks ka M-Tech 1 luugi lisa.

    Ainult edu!
     
  9. maasoo3

    maasoo3 New Member

    134
    0
    0
    Pedereerima kindlasti ei kavatse hakata :wink:

    Ilus bemm sõbral siis 8)
    Mul ongi facelift see juu :roll: et mis stangesid sa mõtled..
    Ja ma ei tea milline on M-Tech luugi lisa, aga üks antikas tuleb mul sinna küll, selline nagu su sõbra bemmilgi :lol:
    See suht iidol mul :p
     
  10. Kristjan

    Kristjan New Member

    531
    0
    0
    Ma mõtlesin seda lisa mis seal all on...
    Facelift stange on plastikust aga enne facelifti oli kroomist.

    Jõudu ja paksu rahakotti.
     
  11. maasoo3

    maasoo3 New Member

    134
    0
    0
    Njaa, vb seal pildil lihtsalt paistab kuidagi nii, tegelt on ikka ilusasti plastikust ja värki :)

    Aga jõudu ja paksu rahakotti läheb vaja. Tänan :wink:
     
  12. massu

    massu Administraator Meeskonnaliige Administraator

    2,331
    0
    36
    Sellel jah facelift stange ees (ekitusse viib see, et stange alumine äär pole kerega sama värvi).
    E30 on jah üks kena bmw ning kui kunagi enda omast lahti saan, siis toon endale ka saksast täis lisadega e30, aga veits kangema mootoriga ikka.

    Edu ning hoia meid projektiga kursis.
     
  13. maasoo3

    maasoo3 New Member

    134
    0
    0
    Eks ma ikka üritan hoida jah .

    Kiskusin seestpoolt ka autot laiali natuke, et vaadata seda rooste olukorda lähemalt.
    Parem koobas on ikka väga hull, augud on rusika suurused nii salongist vaadates kui ka pagasnikust, tuleb natuke keevitustööd.
    Aga vähemalt on imekombel juhi ja kunde jalgealused ilusad :) Ja põhi paistab ka väga korralik, kiire pilguga vaatasin.
     
  14. maasoo3

    maasoo3 New Member

    134
    0
    0
    Pole tükk aega midagi teha saanud, kuna olin haige :p

    Nüüd siis igatahes sebin omale vaikselt juppe, mida vaja läheb. Homme on suur lootus sportistmed saada. Väga räbalad, kuid niikuinii uued katted tulevad peale.

    Hakkasin ka keretöödega peale vaikselt, alustasin siis tagatiivast, mis kõige hullemas seisus, ja mida rohkem lihvida, seda hullemaks läheb :lol: tuleb igast uusi kohti välja.
    [​IMG]

    Istmed kätte saan, siis panen pildid ka. Enne ei julge panna, äkki ei saagi :lol:
     
  15. maasoo3

    maasoo3 New Member

    134
    0
    0
    Päris mitu posti järjest. :p

    Täna tõin istmed ka ära. Parajalt räbalad hetkel, kuid uued katted tulevad peale.
    Juhu oma:
    [​IMG]
    Ja kunde oma (natuke spordim - Recaro):
    [​IMG]
     
  16. Kunnar

    Kunnar New Member

    237
    0
    0
    Need Recarod on vägevad kui terved ! Kuid kui juba teha siis ilust ja kõik kohad roostest puhtaks :) . Palju edu
     
  17. JussPB

    JussPB Active Member

    1,384
    19
    38
    istmed on jõhkrad:D:D
    aga mitmene mootor tal vahel on?
    ise saan kah sarnase:D 318i kui ma ei eksi. aga ta natukene kaasa aidatud, 3mene mootor pandud ja nüüdseks ka mingi sportpütt.
    taga on eluvähe ruumi :D
     
  18. maasoo3

    maasoo3 New Member

    134
    0
    0
    Teengi võimalikult korda kõik :wink: Tänud!

    Pealkirjas on olemas et 1.6i 75kw. Esimeseks autoks ehk piisav ökoliikur :wink:
    3mene mootor on päris hull sellisel vast juba, tagarattad loobivad 24/7 tühja :p
     
  19. SportEdition

    SportEdition New Member

    37
    0
    0
    Lased nahatad istmed v6i riidega?
     
  20. maasoo3

    maasoo3 New Member

    134
    0
    0
    Riidega
     
Thread Status:
Not open for further replies.

Jaga seda lehte