Marko.l Derbi Senda SM X-Race 07 S6 77cc

Discussion in 'Lugejate mootorrattad' started by Marko.l, Dets 11, 2015.

  1. Marko.l

    Marko.l Member

    107
    2
    18
    Aitäh pakkumast aga hetkel ongi mul gianelli, plaan on müüa see suvel maha kui uue silindri saab ja millegi järsema peale üle minna.
     
  2. Marko.l

    Marko.l Member

    107
    2
    18
    Täna tuli siis maxiscootist pakk kohale, olen päris rahul sellega aga tagatule mille tellisin on väikesem kui ma arvasin, kuid käib kah.
    [​IMG]
     
  3. Marko.l

    Marko.l Member

    107
    2
    18
    Oleks targematele küsimus. Kas sport gaasi rutskale sobib originaal gaasi tross nagu pikkuse suhtes?
    Aitäh!
     
  4. BeAfro

    BeAfro Ürituste korraldaja Meeskonnaliige Ürituste korraldaja

    1,770
    12
    38
    Sobib, sest pingutid vahel.
     
  5. Marko.l

    Marko.l Member

    107
    2
    18
    Millegi pärast mul ei sobi nagu jääb lühikeseks see rutska poolne tross.
     
  6. #122

    #122 Member

    446
    7
    18
    anna karpast järgi siis 8)
    kui mingi hea lühike gaas siis ostan ära :lol: :lol:
     
  7. Marko.l

    Marko.l Member

    107
    2
    18
    Asi on nii,et kui ühendan trossi rutskaga ära siis see trossi ühendus koht kus üks tross läheb kaheks ehk üks läheb karpasse ja teine õli pumpa see on täiesti põhjas ja enam ei liigu.
     
  8. Marko.l

    Marko.l Member

    107
    2
    18
    Mis arvate kui ma lõikaks tagumisi ääre kondleid kas siis see rikuks värvi ära nagu hakkaks kooruma vms? Ja mis arvate sellest kui värvida kodarad punaseks ja kui keegi teab palju see värvimine umbes maksma läheks?
     
  9. BeAfro

    BeAfro Ürituste korraldaja Meeskonnaliige Ürituste korraldaja

    1,770
    12
    38
    Odavam osta kodaratele spokeskins.
     
  10. Marko.l

    Marko.l Member

    107
    2
    18
    Pole väga ammu midagi kirjutanud siia, sest pole ültse aega olnud midagi teha ning garaaz on remondis. Täna sai tehtud paar klõpsu ning rõõmustan teid nüüd nendega.
    [​IMG]
    [​IMG]
     
  11. Trave01

    Trave01 Ürituste korraldaja Meeskonnaliige Ürituste korraldaja

    847
    86
    28
    Väga ilus :eek: 8) Edu edaspidiseks!
     
  12. Trave01

    Trave01 Ürituste korraldaja Meeskonnaliige Ürituste korraldaja

    847
    86
    28
    Küsimus ka kohe :lol: Millega poleerid, ning kus akutrelli otsa need poleerimiskettad said?
     
  13. Marko.l

    Marko.l Member

    107
    2
    18
    Tänan väga!
    Arvan, et igast tööriista poest saab neid lihvimis osakonnast aga ise ostsin Järve Tööriista marketist.
     
  14. Trave01

    Trave01 Ürituste korraldaja Meeskonnaliige Ürituste korraldaja

    847
    86
    28
    Mingi pasta teema ka? Mingi aine millega poleerid?
     
  15. Marko.l

    Marko.l Member

    107
    2
    18
    Jah on kaks pasta pulka, põhimõtteliselt oli nii, et algul lasin velje 200se liivapaberiga üle siis võttsin 400se liiva paberi, siis 800se vesiliiva paberi ning lõpuks lasin kergelt 1200sega üle. Siis võttsin ühe poleerimis otsiku panin musta värvi pastat peale, tegin sellega ära ning siis võtsin teise poleerimis otsiku ning sinise pasta, lasin sellega üle ja oligi tehtud. Vaata esimesel lehel on mul lenksu poleerimisest pilt ka ning seal on need otsikud ja pastad ka peal.
     
  16. Marko.l

    Marko.l Member

    107
    2
    18
    Väike uuendus siis.
    Olen natuke nokitsenud ning tegin valmis tagatule, numbrimärgi ning suundade aluse. Mis arvate kas värvin aluse mustaks või poleerin?

    [​IMG]
     
  17. #122

    #122 Member

    446
    7
    18
    värvi mustaks 8)
     
  18. Marko.l

    Marko.l Member

    107
    2
    18
    Arvan ise ka, et teen mustaks see ei pea nii välja paistma ja läikima.
     
  19. Marko.l

    Marko.l Member

    107
    2
    18
    Tervist,

    Pole väga aega olnud kirjutada siia aga vahepeal siis põhimõtteliselt masina kokku saanud. Õhutasin pidurid ära sain kõik juhtmestiku korda peale nupukonsooli, mis ei tööta enam, kuid selle sain kasutajalt 1aprilia1. Vahetasin veel bena voolikud ära ja panin venna porditud silindri peale. Küsimus ka üks siis, et kas keegi teab kus saab raami vin koodi remarkeerida nt kas ap motorsis, raami värvimise tõttu pole seda selgelt näha.
    [​IMG]
    [​IMG]
    [​IMG]
    [​IMG]
    [​IMG]

    Ilusat päeva!
     
  20. Trave01

    Trave01 Ürituste korraldaja Meeskonnaliige Ürituste korraldaja

    847
    86
    28
    Väga kena tööga hakkama saanud! Esimask võiks minusilmis valge olla, aga praegu ka ilus, edu! :)
     

Jaga seda lehte