Marko.l Derbi Senda SM X-Race 07 S6 77cc

Discussion in 'Lugejate mootorrattad' started by Marko.l, Dets 11, 2015.

  1. Marko.l

    Marko.l Member

    107
    2
    18
    Aitäh, esimask ongi valge.;)
     
  2. Mehis

    Mehis Member

    102
    5
    18
    Mul sama jama, et värv kattis nr ära, aga lihvin selle koha vist puhtaks ja kannan pintsliga õrna kihi koodile värvi
     
  3. Marko.l

    Marko.l Member

    107
    2
    18
    Ma juba lihvisin aga kood kulus lihvides ära.
     
  4. Mehis

    Mehis Member

    102
    5
    18
    kuidas saab kuluda? see ju löödud raamile sisse ja päris korralikult
     
  5. Marko.l

    Marko.l Member

    107
    2
    18
    Võibolla siis liivaprits kulutas seda ära plus veel minu lihvimine.
     
  6. Marko.l

    Marko.l Member

    107
    2
    18
    Kas kellegil on kogemusi, et 80cc silindri ja vähe kangema sumpsiga stock väntvõll nagu otseses mõttes murdub pooleks? Ette tänades.
     
  7. Taav1

    Taav1 Member

    35
    0
    6
    Endal malossi mhr 80cc ja, yasuni cross ja originaal 17,5 karpa all, stock väntvõll siiani ilusti kestnud :)
     
  8. Marko.l

    Marko.l Member

    107
    2
    18
    Eks ta natuke kestab ikka aga ma mõtlesin, et kas väntvõll saab nagu pooleks murduda.
     
  9. 426f

    426f Member

    514
    6
    18
    ei juhtu originaal väntvõlliga midagi,keps ei lähe pooleks. üli täpselt peab bensiini sisse õli segama,kui õli on vähe lendab kepsu ülemine laager laiali ja vaja uue väntvõlli koos silindri ja kolviga.mul jäi seisma originaal väntvõlli d50b1 seest mis on sõitnud 24000km millest 15000km sõitsin ise,simmerid kulutasid sooned sisse,kepsu osa on ok
     
  10. Marko.l

    Marko.l Member

    107
    2
    18
    Pole ammu kirjutanud siia, kuid nüüd on põhjust, et kirjutada. Niisiis tellisin masinale 77cc stage6 silindri mis just müüki tuli mõtlesin, et proovib ära tundus mõistlik, 21mm dellorto karpa, s6 õhufiltri svammi, s6 sõrmlaagri ning str8 peegli. Pakk jõudis täna kohale. Proovin nüüd täna silindri peale panna.[​IMG]
    [​IMG]
    [​IMG]
     
  11. Trave01

    Trave01 Ürituste korraldaja Meeskonnaliige Ürituste korraldaja

    847
    86
    28
    Tundus mõistlik jaaa:eek::D:D
     
  12. Mürk01

    Mürk01 Active Member

    391
    83
    28
    Oooo naiisss:oops:
     
  13. Marko.l

    Marko.l Member

    107
    2
    18
    Nüüd jällegi probleem nimelt tikkpoldid on liiga lühikesed ning ka küsimus, et kas keegi teab mis need lühikesed asjad on nagu väiksed tikkpoldid seal esimese pildi keskel?
     
  14. Trave01

    Trave01 Ürituste korraldaja Meeskonnaliige Ürituste korraldaja

    847
    86
    28
    Facebooki said vastuse juba, kuid siis tuleb osta lihtsalt pikemad tikkpoldid, müüakse.;)
     
  15. Marko.l

    Marko.l Member

    107
    2
    18
    Sain jah vastuse. Tikkpoldid tuleb küll uued osta, mõtlesin lihtsalt, et saan nädalavahetusel korda aga esmaspäeval tehakse alles poed lahti.
     
  16. Marko.l

    Marko.l Member

    107
    2
    18
    Tekkis siis väike küsimus, et mis arvate naraku racing väntvõllist. Tuli välja, et mul on see juba seal sees. Kas keegi teab on see usaldusväärne 77cc racing silindri jaoks või on mingi hiina jura?
     
  17. 1aprilia1

    1aprilia1 Ürituste korraldaja Ürituste korraldaja

    849
    150
    43
    kindlasti vahetaks välja selle...
    Soovitan top racing täiskuu väntvõlli mille saad starmotost.
    endal see 3k vastu pidanud ja sõbral ligi 7k mhr replicaga.
     
  18. BeAfro

    BeAfro Ürituste korraldaja Meeskonnaliige Ürituste korraldaja

    1,770
    12
    38
    Top Racing on Jasili toodang, lihtsalt ümberpakendatud nagu Kaido Malossi vändalaagrid, mis on tegelikkuses SKF-d.
     
  19. Marko.l

    Marko.l Member

    107
    2
    18
    Nüüd siis asjad nii, et ei saanud seda silindrit korralikult tööle kuna ülemine plekist tihend lasi läbi. Võtsin siis maha ja panin vana 50cc tagasi. Tihendeid kuskil veel müügis pole, sest liiga uus asi, mingi 5 nädala pärast tuleb alles müüki. Ehk siis pikk jutt sitt jutt talvel panen selle uue silindri arvatavasti ka mingi uue väntvõlli peale.
     
  20. Marko.l

    Marko.l Member

    107
    2
    18
    Täna jõudis kohale Yasuni R3 black ja mõned väiksemad vidinad.
    Pilte ka siis

    [​IMG]
    [​IMG]
    [​IMG]
    [​IMG]
     

Jaga seda lehte