Martini Yamaha Aerox 01´70cc Mid Race. , ARVEL,MÜÜGIS !!!

Discussion in 'Lugejate rollerid' started by Martin3940, Aug 9, 2010.

Thread Status:
Not open for further replies.
  1. Martin3940

    Martin3940 New Member

    652
    0
    0
    Re: Martini Yamaha Aerox 01´70cc

    sai siis täna amortidel järgi käidud, homme paar klõps-klõpsu kah:) aga selle kuu viimase nädala lõpuks või siis ülejärgmise nädala alguseks peaks asi uuesti veerema ratastel, hetkel seisab rehvi taga kuna ei viitsi ühte sliki alla toppida ning ei viitsi 2korda lasta veljele rehvi peale panna et ükskord tagumisele teine kord esimesele.

    Rehv 13"
    Voolikud paisupaagi omad
    Stage6 CNC nupukonsool
    Polini Corsa
    mingid eriunevad jubinad
    MotoForce Kollektor metallist
    malossi jahutustaldrik + ketta poldid
    Tagumised piduriklotsid
    Enginecover

    samuti peaks ka need asjad saama ostetud järgmise nädala lõpus või ülejärgmise alguses. ja siis vaikselt hakkama kokku laduma :) tagatuli toimib samuti ka tagatule sisse ehitatud suunad ning ette sai kah lahendus mõeldud, stock tulel on mõlemal pool ääres üleval 2 väikest tuld , need sai tehtud ümber suunatuledeks ning ette sai sisse visatud 12V , 65W H4 pirnike :) 2 niidiga( lähi ja kaug tuli võinii) . kunagi ka pildid
     
  2. joss13

    joss13 New Member

    2,817
    0
    0
    Re: Martini Yamaha Aerox 01´70cc

    See 65w H4 hakkab sul pingeregulaatoreid küpsetama ma kardan :roll:
     
  3. Martin3940

    Martin3940 New Member

    652
    0
    0
    Re: Martini Yamaha Aerox 01´70cc

    ma mõtlesin selle peale aga kõikke annab veel muuta, pean uurima palju roxil see maksimum W on.
     
  4. Martin3940

    Martin3940 New Member

    652
    0
    0
    Re: Martini Yamaha Aerox 01´70cc

    mul muidu 12V 60/55W H4, aga stockis on 35W pirn, ei leidnud kah kuskilt palju pingeregu kannatab , aga kui ei eksi siis ütleme kui pingeregul on ette nähtud 35W ja mul 55W pirn siis ta lihtsalt ei lase rohkem läbi kui 35W, võimalik et eksin ei tea täpselt.

    Sai ära ostetud ka täna siis:

    1) Dellorto 19mm PHBG käsitoorega karpa
    2) Polini Corsa 70cc LC

    Pildid kah amortidest ning nsm kah roxist:)

    [​IMG]
    [​IMG]
    [​IMG]
    [​IMG]
    [​IMG]
     
  5. ExcitEmEnt

    ExcitEmEnt New Member

    210
    0
    0
    Re: Martini Yamaha Aerox 01´70cc

    Kena !!
     
  6. Martin3940

    Martin3940 New Member

    652
    0
    0
    Re: Martini Yamaha Aerox 01´70cc

    mis asi ? :) oled jah kenake mul , nahhui see ttrk'st autoeriala ära läks putsi :D
     
  7. ExcitEmEnt

    ExcitEmEnt New Member

    210
    0
    0
    Re: Martini Yamaha Aerox 01´70cc

    Roller on kena -.- :D.
    ma ei oleks läinud heameelega, aga nii kahjuks tehti ja polnud muud valikut ;)
     
  8. Martin3940

    Martin3940 New Member

    652
    0
    0
    Re: Martini Yamaha Aerox 01´70cc

    Tänud, ega jah see oli suht lamp , et ära kaotati eriala.
     
  9. brain14

    brain14 New Member

    590
    0
    0
    Re: Martini Yamaha Aerox 01´70cc

    kena masin tulekul, präegu lööb silma see amort.
     
  10. Martin3940

    Martin3940 New Member

    652
    0
    0
    Re: Martini Yamaha Aerox 01´70cc

    Eem kas esimene või tagumine amort, kui tagumine siis ära põe see hetkel ajutine et võrr koos seisaks:D tegelen selle über asjadega hetkel, aga muidu tulemas YSS PRO-X seeria amort 330mm ehk siis sama kõrge amort kui preagult see tagumine

    Hetkel veel garaazis aga kui rohkem ei viitsi siis paar klõpsu kah jätte :) sai pandud juhtmestik peale, bensupaak,istmepoksi kinnitused sai korda tehtud juhtmed jne säitud paikka ja paremaks.
     
  11. Martin3940

    Martin3940 New Member

    652
    0
    0
    Re: Martini Yamaha Aerox 01´70cc

    Sain kätte täna siis lõpuks enda polini corsa, homme teeb siis proovikese kah kas ikka toimetab korralikult (uue kolbiga.) hetkel suht kiire olnud sain tööd paariks päevaks homme on töövaba ja siis nv-ni vist tööd nagu aru sain . seega hetkel eriti palju pole aega tegeleda roxiga.
     
  12. Martin3940

    Martin3940 New Member

    652
    0
    0
    Re: Martini Yamaha Aerox 01´70cc

    sai proovitud polini corsat, komp 10-12,5 olenevalt löögi tugevusest ja kogusest (keskmielt 3,4 lööki). peale seda sai silkupea külge pandud vesi sisse ning ajas läbi bljäät silkupea oli lahti, keerasime kinni sõbraga ja ikka , tuli välja et välimist silinripea tihendit polnud küljes , sai külgepandud ning pm korras kuna välimine tihend jäi kehvasti seega oli katki läinud ja ajas läbi alguses seda ei teadnud ja pidevalt jättis võrr vahele. proovisime düüse, nõelaastet jne. ja lõpuks kui silku maha sai võetud tuli välja et vett oli sutsu läbi sisemise silindri tihendid mootorisse läinud sellest ka vahele jättmine.
     
  13. Simon

    Simon Active Member

    1,535
    0
    36
    Re: Martini Yamaha Aerox 01´70cc Mid Race.

    Edu sulle uute tihendite hankimisel.Eelmine suvi kui mina ühte Polini silindrit peale panin siis tal olid ka tihendid läbi,sinna sai hermetsi või mingi muu tihend pandud ja pidas,aga kaua ei kestnud
     
  14. Martin3940

    Martin3940 New Member

    652
    0
    0
    Re: Martini Yamaha Aerox 01´70cc Mid Race.

    hehh:) aga jah eks näis kas saan kuskilt selliseid kahtlaseid tihendeid:D
     
  15. ma.yc

    ma.yc Member

    189
    0
    16
    Re: Martini Yamaha Aerox 01´70cc Mid Race.

    tagale sai küll aga suht suure tõmbamisega ,kuid muidu oli kiirendus suht okki tokki
     
  16. Martin3940

    Martin3940 New Member

    652
    0
    0
    Re: Martini Yamaha Aerox 01´70cc Mid Race.

    viga oli kah arvatavasti teada, kuna gaasi andes ju alguses ta puterdas / jättis vahele kuna vesi käis silindrist läbi ju mingilmääral aga ei tea kui palju.

    no mis kell ärkasid kui läksid magama üldse kui koju läksid , ise jäin mingi pool 6 kogematta magama ja kell 11 tegin silmad kuidagi lahti :D
     
  17. Martin3940

    Martin3940 New Member

    652
    0
    0
    Re: Martini Yamaha Aerox 01´70cc Mid Race.

    srry duubli eest aga sai siis täna mulgis käidud ja tellitud polini corsa silindripea tihendid, s6 õli pudel, ostetud 15w (amordi õli) ja sai ostetud ka rehv ette aga oli oodatust rohkem kulunud :S
     
  18. skimmi3

    skimmi3 New Member

    126
    0
    0
    Re: Martini Yamaha Aerox 01´70cc Mid Race.

    ap-st saab corsale tihendeid ja muudele polinidele ka
     
  19. Padi

    Padi New Member

    444
    0
    0
    Re: Martini Yamaha Aerox 01´70cc Mid Race.

    Mingit paska saad osta aga võlga ära maksta ei saa v?
     
  20. ian

    ian New Member

    640
    0
    0
    Re: Martini Yamaha Aerox 01´70cc Mid Race.

    ei ole ikka veel silindripea raha ära maksnud??? :-x :-x :-x
     
Thread Status:
Not open for further replies.

Jaga seda lehte